Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Ma kad sam imao prvi mesec za dz,kao promo,ubacio sam grdne pesme u favorites. Sad kad odem da pustim pesmu on mi pusti mix neki,na pc radi normalno. Neću ja da skipujem pesme,već da pustim određnu pesmu.Probam da reinstaliram.


Odredjena ne moze na free i na tel. Isto kao i Spotify, samo shuffle za free naloge na telefonima.

Sent from mTalk
 
Zna li neko kako da resim problem sa Viberom?Deinstalirao sam ga sa telefona,skinuo ponovo i kada ukucam svoj broj pri registraciji,stalno mi izbacuje da je pogresan(invalid number).Kako to resiti???
 
Zna li neko kako da resim problem sa Viberom?Deinstalirao sam ga sa telefona,skinuo ponovo i kada ukucam svoj broj pri registraciji,stalno mi izbacuje da je pogresan(invalid number).Kako to resiti???



Prijavio si se za betu Ili preko onog abudabi stora? Možda neki problem sa serverom. Možeš stari da instaliraš?
 
Prijavio si se za betu Ili preko onog abudabi stora? Možda neki problem sa serverom. Možeš stari da instaliraš?
Imao sam betu sa abudabi stora,poceo je nesto da brljavi i ja ga deinstaliram,uradim to i na racunaru i lap topu ali,posle nisam mogao da skinem opet betu pa instaliram ovaj koji je svima dostupan.Stalno pokazuje invalid number,cak i ako ukucam svoj drugi broj.Ludilo ;)
 
Imao sam betu sa abudabi stora,poceo je nesto da brljavi i ja ga deinstaliram,uradim to i na racunaru i lap topu ali,posle nisam mogao da skinem opet betu pa instaliram ovaj koji je svima dostupan.Stalno pokazuje invalid number,cak i ako ukucam svoj drugi broj.Ludilo ;)


Ja sam takođe imao isti problem, instalirao betu sa "abudabi" store-a, i isto kao i tebi počeo da brljavi i htio da vratim staru verziju i nisam mogao jer nije htio da prihvati moj broj (invalid number). Tako da sam opet vratio beta verziju, i nju koristim i dalje i čekam zvaničnu :)

Sent from mTalk
 
Poslao sam mail Viber support-u i prvo su mi odgovorili da je na mom broju registrovan viber na telefonu(iako sam ja tu beta verziju deinstalirao a izgleda da je trebalo prvo da je deaktiviram).Kada sam im objasnio da viber nemam i da ne mogu da registrujem broj,oni su deaktivirali i rekli mi da posle 12 sati mogu ponovo da se registrujem.
 
Poslao sam mail Viber support-u i prvo su mi odgovorili da je na mom broju registrovan viber na telefonu(iako sam ja tu beta verziju deinstalirao a izgleda da je trebalo prvo da je deaktiviram).Kada sam im objasnio da viber nemam i da ne mogu da registrujem broj,oni su deaktivirali i rekli mi da posle 12 sati mogu ponovo da se registrujem.


Isto ovo sam i ja uradio pre nekih mesec dana. Isto su mi rekli iz Vibera i nakon 12 sati od njihovog odgovora mogao sam da aktiviram viber ponovo

Sent from mTalk
 
Mogu li nekako da pristupim Gugl slikama?
Pošto koristim Note4 i sve dižem na Gugl slike odma,
a često ga ne nosim zbog veličine, dok je Lumija stalno sa mnom,
i kad 'oću nešto da vidim prc, ne znam kako da sa Lumije pristupim Gugl slikama?

Na Androidu imam OneDrive, obrnuto ne.
 
Mogu li nekako da pristupim Gugl slikama?
Pošto koristim Note4 i sve dižem na Gugl slike odma,
a često ga ne nosim zbog veličine, dok je Lumija stalno sa mnom,
i kad 'oću nešto da vidim prc, ne znam kako da sa Lumije pristupim Gugl slikama?

Na Androidu imam OneDrive, obrnuto ne.

Edge pa otvori , valjda taj google photos ima mobile verziju sajta .

Google i Windows je prosto njet, zahvalio ovom prvom na tome.
 
Dobra riba a dobra i emisija :d .

Nem ože preko Edgea, ili ja ne znam gde da kliknem, ako ukucam Google Pictures vodi me na Google Play.
 
Ja sad probao i radi,evo izbrisao sam neke slike i radi ok.

photos.google.com
 
Poslednja izmena:
Ima i nekih aplikacija za Google Drive, jel ne može kroz Google Drive tome da se pristupi?
 
Radi DropBox na oba OSa, samo što je 2gb, ali radi.
 
Jel izasao unversal Viber za win mobile 10 iz beta faze?
 
Ima G Drive i Gdrive.net.

Sent from mTalk
 
Od bitnijih opcija fale samo video pozivi. Ja koristim još od Beta verzije i zadnjih par verzija rade prilično stabilno.
 
Ma video pozive ne koristim, mada vidim da rade na pc , ubaciće i na mobilni. Mogli su da sačekaju dok ne ubace.

Meni se ne dopada ona bela boja , mogli su da ubace pozadinu kad se uđe u aplikaciju . Takođe mi najviše fali direktno odgovaranje iz action centra , veliki minus što ne postoji opcija.
 
Nešto su zeznuli . Imam instaliran viber win 32 i viber uwp na pc i viber na telefonu. Stižu mi notifikacije samo na viber win32 aplikaciji i to samo ako radi u pozadini , na telefonu ništa. Obrisao sam ovaj drugi viber uwp i opet isti slučaj. Takođe na telefonu fali ono osoba x is typing ...
 
Poslednja izmena:
Sad sam ga kod sebe instalirao. Pljunuta Android aplikacija.:D Ne bunim se, ali to mi je prvo zapažanje.
 
Ostaju mi notifikacije za nepročitane poruke na pločici iako su sve poruke pročitane

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno