Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Kod mene kalendar je radio tj. okretao datum, posle hard reseta pravi problem ne okrece datum.

Na tel nemam facebook, nemam gmail nalog ...

Hard reset sam uradio jer je znao da se sam restartuje ovo se nije desavalo dok sam bio na 8.1.
 
Nemam ni ja facebook instaliran, pa opet kalendar čas radi, čas ne. Pretpostavljam da je neka glupa sitnica razlog, ali MS ne smatra da je to veliki problem pa verovatno i ne rade na tome.
 
Чекајте, је ли ви имате инсталирам Windows 10 mobile? Мени на лумиа 535 све лепо ради! Добро те Facebook, Twitter и остале апликације сличног садржаја немам, али ја немам ама баш никакав проблем да системом!
Нисам никад био овако задовољан са мобилним телефоном. Календар ми уредно ради.
Једино замерка ми је за Tapatalk, али то је до програмера (mtalk је катастрофа од програма, користим га само ако треба да погледам неку слику на форуму).
 
Чекајте, је ли ви имате инсталирам Windows 10 mobile? Мени на лумиа 535 све лепо ради!
Nemamo, mi dižemo virtuelnu mašinu na kompu i odatle testiramo, barem ja. Verovatno i drugi čim imaju po neki problem.
 
Poslednja izmena:
Чекајте, је ли ви имате инсталирам Windows 10 mobile? Мени на лумиа 535 све лепо ради! Добро те Facebook, Twitter и остале апликације сличног садржаја немам, али ја немам ама баш никакав проблем да системом!
Нисам никад био овако задовољан са мобилним телефоном. Календар ми уредно ради.
Једино замерка ми је за Tapatalk, али то је до програмера (mtalk је катастрофа од програма, користим га само ако треба да погледам неку слику на форуму).
Imam ali sam na insideru pa se javi po neki sitan problem poput plocice sa pogresnim datumom,u principu sve radi kako treba,ovima oko mene koji nisu na insideru i koji ne cackaju telefon kao ja,nemaju nikakvih problema ,niti se zale na nesto.
 
Ja nisam na insider-u ali mi na Lumia 550 plocica kalendara ne funkcionise. Evo, malo pre se promenio datum. Na Lock screen-u stoji 30.09. a na plocici kalendara u start meniju stoji ikonica kalendara. Kada udjem u kalendar uredno je oznacen danasnji datum. Ali kada izadjem na plocici je I dalje ikonica. Problem se resave iskljucivanjem I ponovnim ukljucivanjem telefona ili smanjivanjem plocice (dugi pritisak pa strelica) I ponovnim vracanjem na prvobitnu velicinu. Nakon toga na plocici stoji odgovarajuci datum. Da se razumemo, meni ovo preterano ne smeta, ali verovatno MS nije zamislio da to tako funkcionise, te se nadam da ce I za to izbaciti neki fix.
Sto se ostalog tice nemam primedbi i telefon radi lepo i tecno iznad svih mojih ocekivanja.
 
Poslednja izmena:
A kako vam radi onedrive aplikacija ,kod mene katastrofa ,slike ne moze da ucita i upload u 90% slucajeva ne radi.

Sent from mTalk
 
Kod mene što se tiče OneDrive sve radi. Ono što me nervira je što čak i slike koje jedanput skinem da bih ih video, posle nekoliko dana opet moram da ih skidam.

Sent from mTalk
 
Kod mene sve lepo radi ali mu je timeline i preko telefona i PC potpuno van zdrave pameti, potpuno haotično....na sreću to je jedina mana.
 
Moze li preporuka za neku aplikaciju za gledanje filmova sa titlom?

Sent from mTalk
 
Moze li preporuka za neku aplikaciju za gledanje filmova sa titlom?

Sent from mTalk

CCplayer imas i free i Pro verziju. Ja imam Pro i vrsi posao.

edit:
Naravno ako mislis na filmove koje ti sam ubacis u telefon i gledas, a ne poput onog Popcorn Time i slicno..
 
Primetio sam u zadnjih par dana ( do sada mi iskreno to nesto preterano i nije trebalo ) da kad dobijem mail uopste nemam nikakvu zvucnu notifikaciju. Menjao sam zvuk obavestenja ali i dalje isto..
 
^^ Welcome to the club!

Sent from mTalk
 
Meni ne stize ni za mail ni za whatsapp. Za prvo mi nije tolika frka, ali whatsapp mi treba cesce. Jel treba reset ili brisanje aplikacije? Ili pak nesto trece?

I da mtalk mi puca u zadnje vreme cesto, ne znam da li je neko imao slican problem. Najcesce se desava kada otvaram neki eksterni link.
 
Bilo koje Talk aplikacije su ovih dana u haosu. I na W10m, W10, Android itd. Da li postoji neki problem u komunikaciji sa serverima ili sa API, ne znam.

Sent from mTalk
 
Meni par dana ne radi whatsapp na racunaru i lap topu,desava li se jos nekom?Ukljucim ga,skeniram telefonom bar kod,otvori se ali ni jedna poruka ne postoji,niti moze da se posalje.
 
Meni ne stize ni za mail ni za whatsapp. Za prvo mi nije tolika frka, ali whatsapp mi treba cesce. Jel treba reset ili brisanje aplikacije? Ili pak nesto trece?

I da mtalk mi puca u zadnje vreme cesto, ne znam da li je neko imao slican problem. Najcesce se desava kada otvaram neki eksterni link.
Kad je puna memorija telefona watsapp ne daje notifikacije .
A jel se desava nekom da sam brise notifikacije iz ac ,nebitno koja je aplikacija ?

Sent from mTalk
 
Da li se vama WA updejtuje ili po novom modifikuje svaki dan?

Sent from mTalk
 
Probajte GeoSetr aplikaciju, odlicna ideja. Pali i gasi wifi na osnovu lokacije. [emoji41]

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Kad ce update za facebook i messenger ? Za facebook ocekujem performance update a za messenger da ubace audio poziv.
 
Ne znam ljudi da li tripujem, ali izgleda radi. Moja L625 se vremenom usporila,, resume sve duži... Uzmem Performance-Optimizer, poteram, očistim i... Poleti telefon!
Inače sam veeeliki skeptik kad clean-eri u pitanju.
Pišem ovde jer mislim da radi i na W10.
 
Moze li link ka toj aplikaciji za ciscenje ili tacan naxiv?

Sent from mTalk
 
Niko ne rece da ima zvanicna Formula 1 aplikacija, skroz je dobra.
 
Ja ga naš'o i instalir'o, videćemo čemu služi i valja li. :)
Inače, ovakve stvari su bile nepotrebne na 8.1 a za 'desetku' ne znam, ko zna šta su oni sve zbrčkali u nju, pa su klineri možda povremeno potrebni, slično Androidu.
 
Ima li neka YT aplikacija da ima cast to tv a da je free? Tubecast se placa, a my tube ne radi kako treba.

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno