Šta je novo?

Tesla M8 3G

nadam se da cu moci da probam uskoro, pa kacim video materijale
 
Ti imas i fon da isprobas.
 
Ako bude 15-16 000 cena najviše, bez epidemije crkavanja i problema biće ok

Baš me zanima da li će odvaliti neku cenu ili biti realni s tim
 
Ваљда 18 кила. Ја ћу да сачекам да их мтс даје за динар. ;)
 
https://www.youtube.com/watch?v=lCL0hBrCoSM

evi i klipa za multimediju

Merlin KVZ Digital lopovi su mi blokirali video, jer je navodno onaj tesla snimak koji sam pustio vlasnistvo zikine sarenice -.-
Zamislite molim vas lazna firma koja krade autorska prava, sada nalazi za shodno da prisvaja tesla promotivni video i moj licni klip....Podneo sam dispute, gledajte dok moze.
 
Poslednja izmena:
Vjerovatno zbog Simonide... Nađi drugi test video gdje je muzika public domain ;-)
 
ne ne, napisali su da je tesla reklamni klip vlasnistvo zikine sarenice i blokirali video

da je bila problem pesma, samo bih mogao da obrisem zvuk dok traje
 
Imao sam prilike da isprobam ovaj tablet i deluje sasvim pristojno , ali.... cetvrti dan od kupovine je prestao da radi , poslan je u servis...
 
Imao sam prilike da isprobam ovaj tablet i deluje sasvim pristojno , ali.... cetvrti dan od kupovine je prestao da radi , poslan je u servis...

steta....kako ti se cinio dok je radio?

jel i tebi bilo kao kod mene na klipovima? dobar ekran, dobra baterija, ali ne bas tako dobro teranje igara?
 
@ probotzor

Posto tablet nije moj , prvi dan sam instalirao najosnovnije aplikacije i probao "na blic" i imao sam u planu da ga detaljnije testiram za par dana.

Ekran je dobar , youtube 720p ide tecno , igre i bench testovi nisu stigli na red.
Kamere su lose.
Skype i Viber rade bez problema.
I kao telefon ( sa SIM karticom ) radi sasvim pristojno.
Na bateriju nisam obracao paznju.

Oko sat vremena pre nego sto ce otkazati,sve je funkcionisalo.Baterija je bila na oko 50%.Ostavljen je na stolu - ukljucen wifi , aktivan viber i telefon.
Kada je vlasnica pokusala ponovo da ga ukljuci nije reagovao ni na power dugme niti je davao bilo kakve znake kada se prikljuci na punjac.
 
Niko da napiše koliko je niska svetlina ekrana, na maksimumu 100cd/m2, kako niste primetili tako nešto, baš baš mala svetlina...
 
Drugi tablet koji je stigao kao zamena je izdrzao nesto duze , ali se sporadicno cudno ponasao u radu - i on je poslat u servis.....
 
Nazad
Vrh Dno