Šta je novo?

ASUS Zenfone Max ZC550KL - telefon sa fenomenalnom baterijom

Pre par dana sam pazario ovaj mobilni. Jedan od razloga kupovine, pored baterije velikog kapaciteta, bio je i najavljeni apdejt na android 6. Telefon je stigao sa verzijom androida 5.0.2 odnosno verzijom softvera ww_v12.8.10.56 od 18.2.2016. Kada odem na opciju za proveru azuriranja softvera prijavljuje da nema nikakvog apdejta. Posle malo istrazivanja na forumima ispostavilo se da pored ove postoje jos dve (novije?) verzije lollipop-a: 12.8.10.76 i 12.8.10.82. Dakle OTA ne prijavljuje cak ni ove dve verzije, a o androidu 6 (ww_vV13.8.26.31) i da ne govorim. Zanima me kakva su iskustva ostalih vlasnika po pitanju softvera?
 
Poslednja izmena:
Verovatno su u pitanju lokalizovani update-i, tako da ce tebi doci kad puste OTA za ovu oblast.
 
I kod mene je isto. Pise da nema nove verzije ali sve jedno ja sam zadovoljan i sa lolipopom. Posto sam pratio malo po forumima 6.0 jako lose radi pa necu da zurim da prelazim na 6.0 bar dok to ne srede da radi kako treba
 
Upravo odradjeno ažuriranje na 6.0 i sve radi extra. Telefon se sad puni ali sve mi radi za sada ok. Nije odmah prešao na 6.0 nego su pre te nadogranje imale dve nadogranje na 5.0.2 pa tek onda na 6.0. Uglavnom trebao mu je oko sat vremena za sve da odradi.
 
Поздрав за чланове форума!
Интересује ме неколико ствари:
1) Квалитет пријема сигнала на телефону
2) Како се показао приликом разговора, да ли је саговорник довољно разумљив, и да ли он нас добро разуме ?
3) Како резолуција утиче на квалитет приказа, конкретно ме интересује читање PDF докумената. Да слабија резолуција омогућава квалитетан приказ PDF докумената ?
 
Поздрав за чланове форума!
Интересује ме неколико ствари:
1) Квалитет пријема сигнала на телефону
2) Како се показао приликом разговора, да ли је саговорник довољно разумљив, и да ли он нас добро разуме ?
3) Како резолуција утиче на квалитет приказа, конкретно ме интересује читање PDF докумената. Да слабија резолуција омогућава квалитетан приказ PDF докумената ?

1.Kod mene sve ferca ko zmaj što se signala tiče.
2.Možda bi malo slušalica trebala da bude jača da se bolje čuje sagovornik mada nije loše,ali inače tebe dobro čuju,bar se meni niko nije žalio da me slabo čuje.
3.Nisam čitao neki PDF ali ne vidim razloga da ne bude kako treba.
 
Sad sam probao da označim da mi odbija skrivene pozive,na Sim 2 kartici odbija,a na Sim 1 neće tj zvoni normalno,da li neko zna u čemu je problem?
 
Nazad
Vrh Dno