Šta je novo?

ASUS Zenfone Max ZC550KL - telefon sa fenomenalnom baterijom

Sve je ovo super ali jos kada bi imao onu preporucenu cenu bio bi telefon jos bolji ovako lopovima mogu samo da dam tuki i to jos da razmislim da li cu da im ga dam ili necu.
 
Biće telefona i u oglasima iz Hungarije sigurno. Ne bi trebalo da bude preko 150 jura
 
Meni se ne sviđa dizajn Zenfone 2 telefona, zadnja strana je na sredini debela i nekako ne leži lepo u ruci.
Nisam siguran jel je zadnja strana ovog Max modela ista kao na ovim prethodnim.
Zenfone Max ima potpuno drugaciju zadnju stranu, kako po obliku (nije onako zaobljena), tako i po pitanju materijala koji je koriscen.
 
Asuse, gde je zenfone u priči po pitanju Android 6+ verzija?

I pitanje u vezi onih 1A na punjaču. Hoće li koliko boleti telefon ako ga nakačim na 2A punjač? Imam jedan od SGT S, pa jel preporučljivo?
 
Poslednja izmena:
android 6 je dostupan, ali u vidu cyanogenmod 13

testiram ga 5 dana na zenfone 2

trenutno su prisutni bagovi sa drugom sim karticom, ali ce valjda to biti ispravljeno

pravi se cm za skoro sve zenfone i savetujem ti da ga probas ako imas neki zenfone
 
Asuse, gde je zenfone u priči po pitanju Android 6+ verzija?

Na zvaničnom forumu navedeno je da će sledeći modeli dobiti upgrade na Android 6 (Marshmallow):

PadFoneS (PF500KL)
ZenFone2 (ZE550ML/ZE551ML)
ZenFone2 Deluxe / Special Edition (ZE551ML)
ZenFone2 Laser (ZE500KG/ZE500KL/ZE550KL/ZE551KL/ZE600KL/ZE601KL)
ZenFone Selfie (ZD551KL)
 
Corvus Corax je vec dao odgovor i to je ono sto je zvanicno u ovom trenutku. S obzirom da je taj spisak objavljen pre nego sto se Zenfone Max nasao u prodaji, gotovo je sigurno da ce i on dobiti Android 6.
Sto se tice punjaca, situacija je ista kao i za bilo koji drugi telefon. Isprobacu kad mi sempl ponovo bude pri ruci, da vidim kako se ponasa sa jacim punjacem.
 
Vrhunska baterija. Planira li ASUS slican model sa Windows 10 Mobile operativnim sistemom..?
 
Meni je Lumia 830 kul, ali ovakav W10 telefon bi mi bas legao. :)
 
Da li neko kupio ovaj fon? Udarili u Gigatronu reklamu, te promo cena, a fona još nema!
U Comtrade-u su mi rekli da ga još uvek nema ni Asus i da uvoz nije odrađen.
 
Da li neko kupio ovaj fon? Udarili u Gigatronu reklamu, te promo cena, a fona još nema!
U Comtrade-u su mi rekli da ga još uvek nema ni Asus i da uvoz nije odrađen.

Pa ASUS Srbija ni ne može da ima robu, jer oni nisu uvoznici već predstavništvo. Pretpostavljam da si informaciju dobio u prodavnici Comtrade Shop, koja opet nema nikakve veze sa kompanijom Comtrade Distributions koja se bavi uvozom ASUS proizvoda. U nekom od postova na ASUS Srbija Facebook stranici sam pročitao da su telefoni ocarinjeni i da se samo čeka potvrda iz RATEL-a da bi mogli da se puste u prodaju.
 
Hvala na info:)

Ne upuštam se u priču i ne edukujem zaposlene kada primetim da su neupućeni u osnovne stvari, već samo se zahvalim i odem:)
 
Da da, pojavio se. Nadam se uskoro i na oglasima, iako bih Bench-u svakako voleo da ih prodaju sto vise.

Ono sto mi se svakako ne svidja je lopovska ponuda Reiffeisen banke za kupovinu na rate, ali ne bih dalje komentarisao...

Nego, pitanje za ASUS-ovog predstavnika - postoji li negde ovaj model izlozen u NS, da ga vidim, jer sam zainteresovan..? Ili bar u BG, pa ako budem isao uskoro.
 
pozz svima :) juce sam slucajno na netu otkrio ovaj model i bas mi se svideo po karakteristikama. nikada nisam imao malo bolje telefone i ovaj put sam sebe resio da obradujem ovim modelom. Sta mi vi predlazete? koliko sam iscitao forum jos se nije pojavio niko ko ga ima a ovako laicki gledano ASUS nije toliko losa firma.
 
Nego, pitanje za ASUS-ovog predstavnika - postoji li negde ovaj model izlozen u NS, da ga vidim, jer sam zainteresovan..? Ili bar u BG, pa ako budem isao uskoro.
Ne znam za Novi Sad, ali u Beogradu se moze isprobati u ASUS shopu. Verujem da ce svaka ozbiljnija prodavnica omoguciti iskreno zainteresovanom potencijalnom kupcu da isproba telefon pre kupovine.
 
Mene isto interesuje ovaj model.
Pitanje za Asus Srbija.Koliko sam shvatio Zenfone Max ima istu zadnju kameru i laserski zum ko Zenfone selfi???

Ex jos da je Asus umesto 410 čipseta ubacio 615-cu onda bi bio savrsen telefon!!!!
 
Da, i mene to "brine". Gledam vise telefona, od kojih neki imaju SD 410, a Meizu M2 Note primetno jaci MT 6753, i dobrim delom cu na kraju zbog toga odustati od svih tih alternativa, i uzeti Meizu.
 
Mene isto interesuje ovaj model.
Pitanje za Asus Srbija.Koliko sam shvatio Zenfone Max ima istu zadnju kameru i laserski zum ko Zenfone selfi???

Ex jos da je Asus umesto 410 čipseta ubacio 615-cu onda bi bio savrsen telefon!!!!
"Na papiru" Zenfone Max ima istu kameru kao Zenfone 2 Laser, sa laserskim autofokusom. U praksi se, po recima novinara koji su testirali oba, pokazalo da Max ima bolju kameru.
 
da li je moguce da ga jos niko nije uzeo i podelio iskustva iz prve ruke? ;) mene licno ne zanimaju komentari za bateriju je je ocigledno da ubija koliko je jaka vec ostalo :) kamera, zvuk za muziku, igrice? :)
 
Mene vise zanima koliko je SD 410 sposoban da odrzi telefon u fluidnom stanju, i nakon nakrcanosti aplikacijama i posle 5 dana bez restarta...
 
30ak. Ali evo na temi za Moto G2 kako to sad izgleda na njemu, koji ima SD400 SoC... Doduse, tu je krivac vise RAM, tj. premalo njega...
 
Ja kupio ovaj telefon pre tri dana i bas sam zadovoljan. Imam jedno pitanje. Da li ima za ovaj telefon android 6.0 i kako radi na njemu da li neko zna
 
da li zna neko da li ce biti azuriranje sistema na 6.0
 
Iz Asusa su najavili da će i za zenfone max biti apgrejd na android 6.
Ne znam da li su već počeli sa ažuriranjem, jer sam ja moj primerak kupio sa aliexpressa, a oni valjda dolaze sa custome romom koji ne podržava ota update.
Možeš da skineš na Asusovom sajtu i da flešuješ sam Android 6 za zenfone max. Ja nisam hteo jer mi i ovako sasvim dobro radi.

Inače sam i ja prezadovoljan telefonom, jedino mu zameram GPS signal koji je slab i neprecizan.
 
Ja ga imam nedelju dana i stvarno je sve extra a pogotovu baterija
 
Nazad
Vrh Dno