Šta je novo?

Xiaomi Redmi 3

ABET

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
14,009
Poena
720
Kh4l2g5.jpg


Solidan hardver uz odličnu bateriju za nisku cenu, telefon za prave korisnike a ne dečurliju. Samo se čeka da se neko od domaćih derikoža smiluje i uveze telefon. Ne očekujem manje od 20000 dinara u Tehnomaniji ali i to je okej po meni, za ono što se dobija a to je telefon sasvim solidnih specifikacija kojem će baterija trajati jako dugo (nadamo se).

Specifikacije:

Objava:Januar 2016
Dostupnost (Kina):
Dostupnost (Srbija):
Januar 2016
TBD
Dimenzije:
Težina:
Izrada:
8.5 mm
144 g
Metal
Slotovi:Dual SIM/microSD (up to 128 GB)
Ekran:
Rezolucija:
5" IPS LCD capacitive touchscreen
720 x 1280
SoC:
CPU:
GPU:
DSP:
Qualcomm Snapdragon 616
Quad-core 1.7GHz ARM Cortex A53, Quad-core 1.2GHz ARM Cortex A53
Adreno 405 - 48 ALU @ 550 (Boost) MHz, OpenGL ES 3.1 OpenCL 1.2
Hexagon V50 DSP (up to 700MHz) Shared Modem & App DSP
RAM:
ROM:
2 GB LPDDR3 RAM
16GB
Baterija:
Brzo punjenje:
4100 mAh
5V/2A fast charging
Komunikacione mreže:
Interfejsi:
CDMA, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, HSPA+, HSUPA, LTE
USB 2.0, Bluetooth 4.0
Kamera (prednja):
Kamera (zadnja):
13MP (f/2.0 and PDAF)
5MP
Cena (Kina):
Cena (Srbija):
699 RMB/CNY (~107 USD)
TBD
 
Poslednja izmena:
[youtube]NDrETL0lrfk[/youtube]

Steta sto mu dugmici nisu osvetljeni ali za 100$ realno to ni ne moze da se trazi
 
Nemoj te kineske cene navoditi. :)
Samo nam voda curi na usta bzvz. :)
 
Do 128GB ali može ili dual sim ili kartica.
Nešto mi ta kamera sumnjiva,videćemo još.
 
Ljudi jedno pitanje. Kada pocinju sa isporukom ovih telefona? Vidim da kod svih vecih prodavnica se navodi tek kraj februara iako je koliko sam video telefon vec u prodaji na kineskom trzistu.
Znam da je tu fora da oni odlazu slanje u evropu i ostatak sveta sve dok ne stigne prvi custom rom pa da ubace sve jezike i srede kineske aplikacije. Ali mesec ipo dana mi je malo mnogo cekanja.
 
Mozes li da udjes u mtk engineer mod i da vidis koje frek. podrzava ?
 
Sve za 2g i 3g plus lte 1800,2100 i 2600

@kopmania

Mislim da ce mnogo brze da ga salju,jer na aliju pise ako vam odg kineski rom na eng onda mogu da salju.
 
Poslednja izmena:
Za koju cenu?
 
105$ u kini. Oko 140$ za naruciti iz kine
 
Samo me jedna stvar nervira kod ovih recenzija,navedu neki nedostatak na primer kamere ali mi ne kažu sa kojom drugom kamerom je porede niti mi kažu kakva je u odnosu na druge telefone u klasi,čak ni da li je bolja ili lošija od redmi 2.
 
Jbt, stancuju ih ko blesavi...a svaki na stocku radi stabilnije od ovih napucanih proizvodjaca s cenama od 400+ evara..
 
Ja sam narucio redmi 3 tako da za jedno mesec dana javljam utiske :D
 
Jesam li ja lud ili redmi 3 ima bolji video po danu od redmi note 3?
 
Koji su kinezi lazovi ljudi moji. Znaci posle nedelju dana kinez javlja kako on ustvari nikada nije imao sivi telefon nego ima samo zlatni. Pri cemu sada vidim da su svi kinezi za ovaj fon digli cenu za 20 dolara. Pa sada umesto 145 dolara kosta 165 dolara.

Vidim da je naprasno skocila i cena xiaomi rmn 3 pro mada je pitanje i da li njega uopste imaju na stanju.
 
Pa naravno kinezi su najveci sljam i jajare. Taj bi zavrno rodjenu majku za kesu pirinca.
 
Samo da javim da je kinez koji se vadio na nema telefone ipak na kraju dobio telefon i juce mi je poslao. Tako da za nekih 2-3 nedelje ocekujem ovaj telefoncic pa cu javiti utiske. Ono sto mi deluje jako pozitivno je 5 inca i 4100mah baterija. Iskreno se nadam dva dana koriscenja bez problema.
 
Ja sam narucio redmi 3 tako da za jedno mesec dana javljam utiske :D

Ajde javi sto brze :) ocu da ga kupim za poklon jednoj osobi :D

Sto me nervira kod telefona jeste ovaj slot za sim kartice pa ako ces 2 nema mesta za memorisku :p a i baterija neizmenjiva :p
Kolko vidim na testove od Lenovo K3Note ima slabiju kameru, perfomanse, jedino mu ta baterija vadi prosjek :)

Imam redmi2 i zavolio sam zbog tog telefona Xiaomi marku :)
 
Nazad
Vrh Dno