Šta je novo?

Koji laptop?

vlada1995

Poštovan
Učlanjen(a)
30.08.2014
Poruke
303
Poena
70
Ljudi , drug hoce da kupi neki laptop , cena do max 70 k , a mora biti u ww . moze neki savet?
 
Za sve (igre i programiranje) , naravno za te pare mora imati odvojenu grafu, ali molim vas da date par predloga najbolje laptopove u svom cenovnom rangu(od 45 - 70). I da na rate.
 
Poslednja izmena:
daj jos nesto, ovaj ima slabiju grafiku za te pare.
 
mislim jacu, da solidnu, ali i ceo komp da bude dobar.
 
takav sam i video u prodavnici , nego kakav je gf 920m?
 
A ova Toshiba? Uklapa se u budzet, dobar procesor I 930m. I 17.3 ekran..
 
Izvini Darkodar , nisam ni video taj. solidno izgleda, videcu. Hvala , ako neko ima jos neki laptop neka doda.


Ps: budzet do mozda 70 k , ali ne skodi ako se slucajno nadje nesto jeftinije a da valja :)
 
Poslednja izmena:
Iskoristicu ovu temu s' obzirom da i ja imam dilemu oko kupovine laptopa. Uglavnom, radi se o laptopu Lenovo Y50, verzija sa i5 4200M, Geforce GTX 860M, 8 GB RAM, 1 TB HDD. Ne mogu dobiti garanciju ali fizicki ne izgleda istrosn, tastatura i touchpad nisu izlizani, "kuciste" na jednom rubu malo izgrebano (vjerovatno dok su otimali covjeku :D :d ) ali nista strasno, fleka 5x5 milimetara. Nisam jos siguran da li je procesor i5 4200M ili i5 4200H ali to mogu poslije 16h provjeriti. Covjek trazi 350€.
 
Poslednja izmena:
Da, taj je trenutno bestbuy u toj klasi, zbog Pentium 3825u procesora koji ima hyper-trading kao i3 procesori.
 
Poslednja izmena:
Slicni su dosta, Pentium 3825u je malo brzi, a i3 4005u ima malo bolju integrisanu grafiku. Sta znam, najbolje bi bilo kad bi mogao da pogledas uzivo I jedan I drugi laptop pa da se tako odlucis.
 
Nazad
Vrh Dno