Šta je novo?

ACER Aspire V17 Nitro VN7-792G

AlexPress

Poštovan
Učlanjen(a)
09.01.2016
Poruke
1
Poena
51
Pozdrav svima. Da li moze neko da podeli svoja iskustva sa najnovijom serijom laptop uredjaja kompanije Acer-a? Ukoliko zelite mozete da iskoristite i ovu temu da navedete eventualne direktne konkurente po ceni i performansama.
 
Nitro je bolji , ali nema podrsku za Windows 8.1 i Windows 7 vec samo za Windows 10.
 
poz svima,imam dobru ponudu za ovaj model star oko 4 meseca za 1100 Franaka,
zanima me dali su dobri ovi modeli i dali je cena OK
 
Uzeo ovaj model dobro je odradjen, jedino sto mi se nedopada ovo sto su uradili to sto se mora vaditi Tastatura pri zameni HDD ili Memorije:d
 
Odigrao BF4 3-4 runde GPU Max 75C Temp. CPU cak 95C,nisam koristio Gaming Laptopove do sada,u Idle modu se cuje neko Brujanje:d dali su Ventovi ili nesto drugo nebih znao reci,jedino jacina sto je dobro ubacili 32Gb DDR4,512 SSD,1TB HDD,GPU 960M.
 
Odigrao BF4 3-4 runde GPU Max 75C Temp. CPU cak 95C,nisam koristio Gaming Laptopove do sada,u Idle modu se cuje neko Brujanje:d dali su Ventovi ili nesto drugo nebih znao reci,jedino jacina sto je dobro ubacili 32Gb DDR4,512 SSD,1TB HDD,GPU 960M.
Unbenannt.PNG
 
Mnogo ti je greje procesor , pogledaj da li radi kuler na njemu.
 
Mnogo ti je greje procesor , pogledaj da li radi kuler na njemu.[/QUOT
Radi,a i kako su odradili mora da se cela Maticna vadi zbog Memorije i Kulera,mada sam naso test isti problem kao kod mene sa Temp.:d
 
To je kriticna temperatura , posle 100 stepeni se gasi laptop , 100 stepeni je maksimum za taj procesor.
 
Znam,imam Garanciju probacu da zamenim za Asus G752.
G752 nije neki preterani upgrade po pitanju performansi i termalne dispacije u odnosu na G751. Dosta review-ova koje sam procitao su imali slicne zakljucke, da ukoliko ne gori da se predje na Skylake i nema toliko poente.
G751 sa 970M i cak sa 980M u nekoj klot varijanti moze se nadje za solidno manje nego G752.
965M modeli su poprilicno jeftiniji.
:wave:
 
G752 nije neki preterani upgrade po pitanju performansi i termalne dispacije u odnosu na G751. Dosta review-ova koje sam procitao su imali slicne zakljucke, da ukoliko ne gori da se predje na Skylake i nema toliko poente.
G751 sa 970M i cak sa 980M u nekoj klot varijanti moze se nadje za solidno manje nego G752.
965M modeli su poprilicno jeftiniji.
:wave:
Na ovaj Nitro je i7-6700HQ,mada dosta je bolje odradjen G752.
 
Unbenannt.PNG
Danas stigao sa servisa,promenjen Komplet Hladnjak,Temp. su sada dosta manje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno