Šta je novo?

Savet za narudzbu mob-a ?

wispi

Cenjen
Učlanjen(a)
26.07.2011
Poruke
139
Poena
169
Zdravo, treba mi savet i preporuka za neki mob iz Kine do nekih 100-110 evra . Sta se u tom iznosu moze najbolje dobiti ?

Zanima me da li je sigurna tinydeal.com stranica za narudzbe i odakle je najpovoljnije naruciti ?
 
Evo ovo je neki uzi izbor . Sta savetujete od ova 3 ili ipak neki cetvrti u ovom cenovnom rangu ?

Lenovo A806

Doogee Y100 pro

Oukitel K4000
 
Nategni jos koji evro i uzmi ovo:

http://www.everbuying.net/product1106672.html

Ja sam porucio taj, za 5 dana krecu sa slanjem telefona pa gledaj da ako se odlucis da bude to u par dana. Inace mene je telefon izasao 105 evra sa onim poenima sto se dobijaju priikom registracije. Kodove koje dobijes nemoj ni da pokusavas da iskoristis jer ce ti resetuju cenu telefona. Ne znam na kojim si sajtovima gledao za Ukitel K4000 ali ja gdegod sam gledao bio je skuplji od ovog K6000 pa sam ga zato i porucio.
 
Zato sto ima samo 2500 mAh bateriju, sto ja smatram u danasnje vreme da nije dovoljno za telefone tog kapaciteta. Ako telefon bude koristio intenzivno a sigurno ce prvih dana da se koristi maximanlno jer ce biti interesantan jer je nova igracka dosla u ruke baterija mu nece drzati ni jedan posten dan.

Cak telefone koje je on izabrao su prava dva sa slicnom baterijimo, dok k4000 ima bateriju kapaciteta 4000 mAh sto je vec sasvim ok za takav telefon. No svako za svoje pare neka narucuje sta misli da mu se svidja. Ako neko voli da tokom dana gleda da jurca gde ce da usteka mobilni da se napuni 5-10 min onda j*bo posao ili da razmislja u toku dana hoce mu baterija preziveti do veceri ili nece.
 
Nategni jos koji evro i uzmi ovo:

http://www.everbuying.net/product1106672.html

Ja sam porucio taj, za 5 dana krecu sa slanjem telefona pa gledaj da ako se odlucis da bude to u par dana. Inace mene je telefon izasao 105 evra sa onim poenima sto se dobijaju priikom registracije. Kodove koje dobijes nemoj ni da pokusavas da iskoristis jer ce ti resetuju cenu telefona. Ne znam na kojim si sajtovima gledao za Ukitel K4000 ali ja gdegod sam gledao bio je skuplji od ovog K6000 pa sam ga zato i porucio.

K4000 sam gledao : http://www.tinydeal.com/oukitel-k4000-50-mtk6735p-64-bit-quad-core-android-51-4g-phone-p-155587.html

Pokusao sam da ne idem preko 5 inca , dok je ovaj K6000 kako vidjo 5,5 inca . Mob ne koristim tokom dana nesto previse (nisam ovisnik) tako da mislim da ce neka prosecna baterija biti dovoljna za normalno koristenje .

Saveti su dobro dosli , kako u vezi ova 3 tako mogu i drugi ...
 
Zdravo, treba mi savet i preporuka za neki mob iz Kine do nekih 100-110 evra . Sta se u tom iznosu moze najbolje dobiti ?

Zanima me da li je sigurna tinydeal.com stranica za narudzbe i odakle je najpovoljnije naruciti ?

Moj predlog za telefon je: DOOGEE X5 PRO /jedina mana je kamera/
Moj predlog za prodavnicu je: Banggood.com gde je 80EUR trenutno
Očekuj 3500din trošak za carinu i PDV i mislim da se uklapa u budžet.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno