Šta je novo?

Fotografije - 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj shatro Supermen, na stranu sto je digital art... nego je i teska kicherica!
 
Hahahhahah ... kako si ti dosadan tip .... Znamo tvoje misljenje svi ...a i sam sam stavio smajlija pored kao naslova fotke ....i svi su skapirali ali ti mora da pojasnis malo

Ali mozda nekog i zanima kicerica i tkzv digital art .... pa evo ....uredno odslikan model, beton neki tu u kraju i malo cyan na njega pa radial blur ......



Fotka je otisla bez Supermenovog znaka naravno ....on je dodat iz cistog zezenja jer me poza i pozadina podsetila na njega :)
 
Poslednja izmena:
krastavac, moras da se pomiris sa cinjenicom da postoje pojedinci koji ne vlaze na tvoje "fotke".
To bi trebalo da je tako normalno, nekome se dopada, nekome ne. Medjutim, tvoj ego ima problem sa prihvatanjem toga i to, takodje, nije nista novo ovde.
Dokle god kacis te nazovi fotke, radove ili kako god to vec nazivas, ocekuj da kazem svoj sud o tome. Ako ti se to ne dopada, nemoj da ih kacis ovde, siguran sam da ima mnogo mesta na netu gde fotografski mladunci padaju u nesvest na "ovo".
 
Ignore opcija je iz raja izašla.
 
Covek je u onome sto radi i za ovu vrstu fotografije svetska klasa tako da dalje od toga nema sta da se prica...
 
evo jedna fotografija za promenu ..... a mozda i nije ...sad vise ni ja ne znam :)



Sve ja kapiram deco draga ....i naravno da se ne svidja svakome ovo sto radim ....ali eto ...dobro dodjem kao razbibriga pored vasih sjajnih fotki ....


P.S. Ups, Photobucket nesto vrisnuo .....
 
Poslednja izmena:
^
Ja sam svojim kometarom mislio na tebe, da ne bude zabune. Nisam bio sarkasitican, stvarno mislim da si svetska klasa u svom poslu...
 
Jaooo pa bas mi je drago da vam se svidja, i hvala zajebani na repostu, ja vec mislio ode mast u propast :d

Evo i druge, i bice ih jos :)

 
Nevezano za lični ukus ali ovo što MR.BIG radi je fenomenalno!


Evo još jedne planinske.

26051860974_b43d27db8e_o.png
 
MR.BIG Previše se pravdas. Ja se sjecam tvojih fotografija jos na SK forumu dok sam ja tek ulazio u stock vode sa S850. Tvoje fotografije su komercijalne i upotrebljive. Termin koji koristim da nekome objasnim poentu skoct-a. Sve ostalo je degutantno. Ti to radis sa jednim ciljem koji ispunjavas a to sto neko gleda iz drutgog ugla je njegova stvar.

Zajebani pravi lijepe, ugodne i tople fotografije sa djevojkom koju najcesce slika ali.. koliko bi se njegova jedna fotografija prodala u odnosu na tvoju ? Exactly. Nisam nikakav pro. Daleko od toga. Ali tvoje fotografije ispunjavaju namjenu. Ako cu malo kritikovati onda je to debela sjena glave na supermenu ili sto si odrezao glavu i ruku na zadnjoj fotografiji. Vjerujem da si odradio sa tim likom preko 100 fotografija pa je to jedna u nizu ali nevermind.. cisto da spomenem.

Inace ako neko ima kritiku na neciji rad, ponudi mu rjesenje.

Da ne bude spam, dvije starije sa 1100D i kit objektivom..

ja438sccp8kct6kfg.jpg


netiuab6ieh9iydfg.jpg


A ovo je vjerovatno 1100d + 50mm 1.8 II

usbnxr5fybjykb8zg.jpg
 
Poslednja izmena:
Jaooo pa bas mi je drago da vam se svidja, i hvala zajebani na repostu, ja vec mislio ode mast u propast :d

Evo i druge, i bice ih jos :)


Ova druga mi je odlicna :) inace jako volim tvoje radove, sve si bolji i bolji..
 
@s16
Ti koda nisi svestan svog talenta pre svega za svetlo i kolorit na fotografijama, a kada se upustis malu u ove opustene varijante vidi se da umes i dobre sadrzajne kadrove da pravis... To bi trebao cesce da radis posto takav rad najbolje utice na kreativnost koja je potreban i za ovaj komercijalni deo posla... Ovo ti kazem posto se cesto iznenadis pozitivnim rekacijama na fotke koje ocigledno otkidaju koliko su dobre ;)
 
Hahahah hvala opet. Ali... Imam dosta neke nesigurnosti, nekako ne gledam moje fotke istim ocima kao i tudje. U mojoj glavi uvek nesto fali mojim fotkama. Verovatno najvise zeza onaj deo sto znam sta sam mogao bolje/drugacije, i onda odredjena fotka opada po kvalitetu u mojoj glavi.

Za ovaj deo oko kreativnosti se apsolutno slazem. Ali vreme a ponekad i parice mi ne dozvoljavaju da bas cesto idem tako i fotkam za svoju dusu. A i kad odem, posto na fotografiju nazalost u poslednje vreme sve cesce gledam kao posao, retko uzmem aparat u ruke i fotkam za svoju dusu, sto i jeste najbitniji deo. No sad se nekako to sve poklopilo kako treba, uzivao, fotkao, i sve bilo super, pa kontam da se to odrazilo na fotke.

 
Poslednja izmena:
^
Pa o tome ti pricam :) Kao u svakom uspesnom poslu sve vremenom postaje nacin zivota ili je uspesan posao proizasao iz nacina zivota, moze i drugacije da se uspe ali na ovaj nacin zivot je ispunjen i kvalitetan ;)
 
Mnogo volim tvoje boje na fotkama Deus, daju uvek neki poseban smek :)
 
^
Mare uvek u dobrom izdanju, jedan od retkih vezbac koji je uvek u top formi :) Fotka je odlicna...
 
Grozno - realno :)
Zamislio bih po ko zna koji put da se ne kometarisu modeli sa slike, vec sama fotografija.
Nekome si ti grozan ili tvoja devojka, ali nikako ne bi bilo lepo da se napise to ovde .

hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno