Šta je novo?

Fotografije - 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
fora je sto je ovo ufotkano telcem dok sam stelovao fokus i cropovano muski nekad dobro dodje 24mpx @dule
 
Big odlicne fotke :) ... O dobri Kosta dobro dosao nazad! Ja nemam nesto vremena da posecujem cesce forum, ali se dosta promenilo... i ovaj put na bolje :)

Trebalo bi da Zajebanog napravite moderatorom iki bar ViP clanom, jer je ucinio nemoguce, apsolutno je unormalio i sredio ovaj deo foruma!

Dobri Kosta se javlja na raport, kapetane Kirk. Zapovedi I ja izvršavam.

Salu na stranu ovaj podforum se promenio na bolje od kad mene nije bilo, dve godine skoro da nisam nista pisao.

Zajebani treba da postane moderator ovog podforuma.
 
Poslednja izmena:
Još da kažem da što se tehnike tiče nisam ništa napredovao za ove dve gladne godine... Još uvek sam na Nikon P7700, nažalost...

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Dobri Kosta se javlja na raport, kapetane Kirk. Zapovedi I ja izvršavam.

Salu na stranu ovaj podforum se promenio na bolje od kad mene nije bilo, dve godine skoro da nisam nista pisao.

Zajebani treba da postane moderator ovog podforuma.

:d
 
@Proday
Hvala puno! Trudim se da skapiram fotografiju, ali nije bas tako jednostavno.
Cim stignem kacim jos koju :)
 
^
Dobre su obe narocito po pitanju svetla i kolorita al ova druga je bas mnogo dobra, dobro ukomponovana:)
 
Pozdrav svima. Pratim Vas dugo, nabavio sam milc al se do sad nisam usudjivao jos nista da postavim pa reko da probam da postavim neku sliku. Kako sam totalni pocetnik, komentarisite su dobro dosli.

Slika https://flic.kr/p/Kkstmz
 
^
Samo opusteno :) Za pocetak procitaj nesto na temu kompozicije kadra i dok to ne savladas u osnovi nemoj da ides dalje... Fotografija u osnovi mora da ima dobru kompoziciju ili neki zanimljiv momenat kao racimo na ulicinim fotografijama ili sportskim, pa cak i tada treba da ima koliko toliko pristojnu kompoziciju. Kad malo obradis tu tematiku napravi neku fotku pa postavi ;)

... by Nenad Ristic, on Flickr

Desigual girl :) by Nenad Ristic, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Evo jedna slika mog macka, pozadina je malo bzvz, ali je on pozirao :)
27908491033_d56c418de3_b.jpg
 
^
Al je zato macak objasnio sta znac poziranje hehe :)

@MR.BIG
Prva mi je vrh :)
 
BIG nisam znao da i gitaru sviras :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@slash, malo curi na levo i sta se desilo sa wb?
@Aleksandar82 - pgledao sam ti Flick nalog, generalno problem je sto treba da savladas osnove, kompozicije pre svega. Nadji neku knjigu ili pdf o fotografiji, pogledaj neke tutorijale na YT.
 
Poslednja izmena:
Vidim neku gitaru u pozadini :) Deluje kao neki Les Paul


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Marti Misterija
WB nije skroz promasen jer je osvetljenje u sobi cudne boje zbog lustera koji ima 4-5 razlicitih boja i lampe koja je zuta, pa uvek ispadne cudno zbog te kombinacije, uzasno mesto za slikati generalno :)

@n1tr0
Jeste Les Paul Standard Cherry Burst boje :)
 
@BIG sada vidim da je Slash postovao ovo. Nesto mi tapatalk buguje poslednjih dana pa mi se svakakve stvari desavaju - sada mi je pokazivao da su oba posta tvoja.

@Slash nice :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo čekam da izvuče katanu. :D

Odlične fotke. Svaka čast malenoj na akrobacijama. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno