Šta je novo?

Fotografije - 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^
Ti uvek svoj deo posla odradis odlicno, al koliko mi se ne dopadaju one nerealne montirane scene sa treninga u teretani (ne sve al ima takvih) toliko mi je ovo brutalno dobro kao i ono mace :)

@ostoja88
Hvala druze :)
 
Poslednja izmena:
Znam zajebani, pricali smo ....ai prodaje se a mora se ova rasveta nekako otplatiti ;)..... i da znas koliko sam uzivao fotkajuci ovog decka kako udara dzak ...bukvalno sam ga pustio da radi trening ...udaraj punom brzinom, skaci kao da me nema ... A mace je ispoziralo za medalju i jos malo i ide kuci sa mnom :)
 
Poslednja izmena:
Vidi se po fotografijama, ili je momak u tom sportu ili si ti uhvatio bas dobre momente, a rekao bih da je i jedno i drugo... Svakako prava stvar.
 
Poslednja izmena:
@Mr. Big
A ka' će krave? Ili sam propustio...

Sent from my HM 1S using Tapatalk
 
Super fotke ljudi, da ne hvalim sada svakog pojedinacno.
Big, meni jedino kod ovih sa konopcem malo smeta sto je osvetljen samo deo konopca, tj. sto nema rasvete i blize tebi...
 
Puko ti hdr, lakse malo! :)
 
^
Drugar meni je ovo odlicno, i kolorit i sveto... Mozda bi kadar malo pomerio u desno posto sa leve strane ostaje dosta praznog prostora a sa desne su ove mesnine u drugom i trecem planu koje uz to daju dobar osecaj dubine a ova poslednja u nizu malo je previse blizu ivice kadra... Ne znam posto nisam bio tamo sta sve ima sa desne strane tako da mozda nije ni moglo drugacije, svakako fotka je odlicna.

Da probam malo da priram ovim MR.BIG fotkam :p Samo kod mene je prirodno svetlo u podne a model je u rekreativnom treningu :)

So pretty woman... by Nenad Ristic, on Flickr
 
Jel si joj popravljao kozu u obradi ?
 
Koza joj je mnogo fina pa jel si je brushovao ?
 
^
Ne nista sem manjih korekicja senki i hajlajtova, mozes da vidis na linku kako je izgledala pre i posle obrade u PS posto u LR nista nije radjeno sem konverzije u B&W... Sve je do svetla i sve je u svetlu, ista osoba sa drugacijom postavkom svetla moze sasvim drugacije da izgleda.
 
^
Odlicna skroz :) Svetlo, obrada, a sto je najvaznije kadar besprekoran i dobro uhvacen pravi trenutak, sa decom je to najteze...
 
Ovo je slikano sa G Pro 2? Obicnom kamera aplikacijom?
 
delovalo mi je nemoguce, pogotovo roda kako je ispala, i sam fokus :D

u svakom slucaju odlicna!
 
Ovo si sa Čačalice slikao?
 
Ne živim u Požarevcu pa ne poznajem baš sve delove grada :)
Znam da je Čačalica malo širi pojam. Gde si bio kada si ovo slikao? Hajduk Veljkova ide uz brdo koliko mi se čini?
 
28069301911_13147ae093_b.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno