Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2623782_original.gif
 
RWx2e.png
 
Gde je ovo Chicago, Toronto, NYC ?
 
Za sad 1 zrtva,minimum 4 povredjenih...
 
Ne bih da zvucim frigidno, ali vise osoba je sinoc u Srbiji izgubilo zivot od posledica alkohola...pa niko ne adresira taj problem u smesne slike... osim mene, sad...hehe
 
Ever wonder why the American bald eagle is always photographed from the side?:p


V1OVwCXl.jpg
 

Prilozi

  • V1OVwCXl.jpg
    V1OVwCXl.jpg
    37.6 KB · Pregleda: 466
Nemojte se vise sprdati, vidite da ga je naterala konkurencija.
 
U TOP16 je konkurencija žestoka i ovo uopšte nije sprdnja. Treba za još 2 crnca a bogami i ovi što igraju traže 'leba.
 
Ja licno znam da je jedna mesara iz mog mesta (mala mesara, dosta manje od matijevica, carnexa I ekipe) uveliko kupovala zivotinje koje su uginule. Kad to radi jedna pomanja mesara, ne smem da pomislim sta tek ovi veci rade. Ali vec par godina kad god mogu, izbegnem suhomesnato, pastete I virsle sem naravno ako nije ono suvo meso I slanina koju moji baba I dede prave...
 
Primer sa Matijevicem (a i mesom uopste) je odlicna ilustracija Srbije danas - dok "drzava" ne priznaje EU sertifikate za tehnicku robu, vec se za svaki proizvod placa atestacija (koju naravno na kraju plati potrosac), istovremeno jedemo crkotine, meso kome je istekao rok, nitrite, nitrate, argentinsku i brazilsku GMO govedinu... Zaista bih voleo da me neko ubedi da nismo najgora drzava u Evropi.
 
Uvoznicki lobi.. Zbog njega je i vestacka vrednost dinara,ali krastavac.. Cuti i p%si kako narod kaze. :(
 
Ako se pitato za koga da glasate na predstojećim izborima...
da57982da1da80e50057b47cc16f6cab.jpg
 
^
Alahuakbar! :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno