Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Haha, bilo sve u istoj sobi, pa nisu znali da razdvoje sta je sta.

Nazad na slike
acid_picdump_51.jpg
 
Па нису све штафете ишле на стадион, неке су биле и локалне. Чак сам и ја једном трчао уз неку, ваљда у фирми. Ех, тада смо били по фирмама, сада по форумима.
 
Rapture je prvi prodao foru, doduse, ocito je bio previse suptilan za neke :p
 
Alister bi :d....
 
Па нису све штафете ишле на стадион, неке су биле и локалне. Чак сам и ја једном трчао уз неку, ваљда у фирми. Ех, тада смо били по фирмама, сада по форумима.

Kolko se ja secam to su sve stafete koje je Tito dobijao na poklon od raznih nesvrstanih prijatelja ali i od anonimusa, kolekcija je bila preko 20k komada.
 
13006457_1058415247549492_4693950943116998243_n.jpg
 
[emoji2]
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1464218359771.jpg
    uploadfromtaptalk1464218359771.jpg
    42.3 KB · Pregleda: 634
tumblr_o0lqm2MnVQ1rt28efo1_500.gif
 
Sta je odlicno, sto neki skorojevic/japi/ulovisamteskojaiparanoji lik hoce da ima drvo staro 20 god., a para ima tek od prosle godine?

Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio
taj nije nista uradio... i shvatice kad tad da ne zna sta je hlad
 
sve gledaš naopako. ne mora da znači da vade drvo iz rasadnika za prodaju skorojevićima, možda je jkp koji reorganizuje i sređuje park. deluje mi normalnije da se ovakva mašina razvije za ovu namenu.
 
Ne vidim problem ni u tome da skorojevici kupuju odraslo drvece, bolje da novac daju na to, nego na 14. i 15. limuzinu za garazu.
 
Ma nije problem ni u 15. limuzini, problem je u postavci coveka od kolevke, a to je da se juri za materijalnim vrednostima
i sto smo previse krenuli da narusavamo zakone prirode,
a to ce nam se sve odbiti (vec se odbija) o glavu.

Stojim iza toga da drvo treba sam da posadis, a ne da kupujes gotovo staro 20 god... to mi nije prirodno i amin.
 
Nije ni prirodno da nas prepametni narod na svaku stvar (bilo pozitivna ili ne) ima zamerku.
Ali eto...
 
Pre par godina kod nas u Vršcu je jedno 6-godišnje dete izgubilo život u samom centru grada kada je na njega pala grana sa starog drveta. Tada je gradonačelnik rekao da ekipa iz "Gradskog Zelenila" obiđe ceo grad (CEO GRAD) i povadi svako drvo koje predstavlja potencijalnu opasnost, te da se na tom mestu posadi novo. Šteta što je ta akcija izvedena kada je plaćena mladim životom, ali stojim iza toga da se svako staro i osušeno drvo zameni novim, mlađim. Ista je situacija bila i kada se radilo na restauraciji pešačke zone...stara drveća su zamenjena novim. Bunili se neki građani zbog ladovine i ostalog, ali evo, posle par godina i ova mlada su porasla i daju lep izgled centru. A to, ako treba da se bira kako se vadi...ja sam pre za ovu mašinu, a ne da se seku po dva tri sata motorkama, koje prave nered i buku.

Sa druge strane, dok gledam taj gif i kako je mašina iščupala drvo, imam utisak da će ono biti presađeno na nekoj novoj lokaciji. Osim što je izvukla skoro ceo koren, tu je i pola kubika zemlje :)
 
Poslednja izmena:
yLiNQIIdQU2JaoB1Iycz_Laptop%20Smells%20Sock.gif
 
Sta je odlicno, sto neki skorojevic/japi/ulovisamteskojaiparanoji lik hoce da ima drvo staro 20 god., a para ima tek od prosle godine?

Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio
taj nije nista uradio... i shvatice kad tad da ne zna sta je hlad

Ne, nego ce da ceka 30 godina da poraste... ili nek cepi topolu. To je moglo dok su ljudi bili sidrom vezani za zemlju. Danas, kada je normalno seliti se nekoliko puta u zivotu tvoja prica ne pije vodu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno