Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Treba pregledati i njegove imitacije, pure talenat :D
 
 
i jos jedna sirotinja ce dobiti otkaz... sto ga bre celog ne zamuti!?
 
Ionako je dobio taj posao preko veze... možda nije ni prijavljen.
 
A što bi dobio otkaz!? Radi svoj posao, ljubazno objasno vozaču gde sme da parkira, nije on ni dodelio parking mesta nekome ni odredio ko sme gde parkira.
 
LiveLeak-dot-com-128_1455201178-Burning-Man-On-Wheelchair-Funny-Owned-Pi_1455201191.jpg
 
^zamisli samo njegovo iznenadjenje kada je skapirao da ludak u zebrinom kostimu nije sam
 
Ovo bi trebalo da bude smešno?
 
Nigde ne pise da je smesno ? Pogledaj naslov teme..
 
Ja samo čitam prvi post i pravila teme, izvinjavam se.

-Novi domaci humor u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo

Dodatak: Ovo čak i nije pokušaj lošeg humora, već loš plagijat lošeg pokušaja humora.
 
Poslednja izmena:
Ja samo čitam prvi post i pravila teme, izvinjavam se.

-Novi domaci humor u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo

Dodatak: Ovo čak i nije pokušaj lošeg humora, već loš plagijat lošeg pokušaja humora.

*****no skroz, po meni je ovo u rangu sa kursadzijama.
 
Kakva se ovde djubrad od klipova kace tipa ono sa tv novi sad dnevnjak i slicno ,ne vidim iskreno nista lose u ovom komanu :) svakako da smo svi isti svet ne bi bio ni zanimljiv..

[youtube]49REfDBUQEY[/youtube]
 
Aj taj koman je ******stina, ali Zvoganj je genijalac. Ne svaki klip, ali svaki treci klip je brutalno dobar humor, samo sto vecina ili nece da prizna, ili ga svrstava sa ostalim uzasnim humorom sa nasih prostora bez ikakvog razloga. Vrhunske su fore..
 
Humor je subjektivan, tebi je on genijalac, nekome je dnjevanjk , nekome likovi iz drzavnog posla, nekome je ovaj sto je fkloznica okacio, nekome su svi, nekome niko od njih. Nekome ustvari mnogima su andrijo i andjela kako se vec zovu ono dvoje genijalci(meni totalno nerazumljivo kao iza sve gore navedene), ali samo jos jedan dokaz da je humor subjektivna stvar.
 
Poslednja izmena:
Znam da je subjektivan ali se to koristi i kao izgovor za uzasan humor. Ne moze bas sve da bude subjektivno. Moze verovatno i 'naucno' da se dokaze zasto je nesto smesno a nesto nije..

Sent from mTalk
 
Znam da je subjektivan ali se to koristi i kao izgovor za uzasan humor. Ne moze bas sve da bude subjektivno. Moze verovatno i 'naucno' da se dokaze zasto je nesto smesno a nesto nije..

Sent from mTalk
Isto tako ne moze zvoganj svima da bude genijalan jer jednostavno nije, nekom je to uzasan humor.
 
Ne cudi me ovakva pomama za komanima poput onog gore sto okaci loznica.
Prateci Dnevnjak dosao sam do zanimljive statistike da su im najgledaniji klipovi oni u kojima se pojavljuju komani. Sto samo govori u kakvom je stanju nase drustvo i sta mlade relaksira :d
 
Stres ,za sve je kriv stres [emoji23]

Ja licno ne gotivim narkotike,vise sam covek za alkohol iako je i jedno i drugo dosta stetno.. Ali sta je tu je :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno