Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,246
Poena
985
Youtube i ostali video linkovi 2016
-Nemojte kaciti klipove iz proslog veka koje smo svi imali na diskovima i pogledali na stotine puta, klip nosi naziv 2016 sa razlogom
-Pratite topic da ne bi bilo repostova
-Novi domaci humor u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo
-Klipovi sa domace estrade i reality-a nisu za ovaj forum
-Bez politike
-Ako udarate reply na post koji sadrzi klip uklonite VIDEO tagove. Ruzno izgleda i muci one sa slabijim uredjajima/vezama kada se ponavlja ceo klip.

Komentarisanje : Dozvoljeno je naravno jer nismo botovi samo da kacimo klipove ali zabranjeno je voditi raspravu na 5 strana oko jednog klipa tipa dal' je fake ili nije...
Tako da dokle god ne pokrecete rasprave na vise od jedne strane, postoji mogucnost brisanja postova.
 
 
MikiPSY: Dnevnjak-Deda Mraz

Iz dosade kliknem da pogledam misleci garant neki shit,kad ono lik extra odglumeo,svaka cast...

[YOUTUBE]_-V5dpBizHs[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Srećna Nova :d
 
Hvala Jericho, podsetio si me na tinejdžerske dane kada sam visio na novododišnjem sajmu na takvoj spravi. Mislim da se vožnja zvala TaGaDa. Ta sprava je po mom mišljenju najbolja luna park vožnja, uključujuci i super moderne Roller costere.

 
 
Ovako ne mogu ni da se otvore vrata pakla

da ne budem totalni of
 
Poslednja izmena:
^^ :d

 
Back to the 2013
 
Dobro, nije gre'ota da se repriziraju ovakvi klipovi, za razliku od "onih drugih".
 
 


da vidite kako radi skip na 13:00
 
Cut, cut, cut me up, and :D.....

 
Ovo je bas cudno, zasto seku kamen sistemom bez vodenog hladjenja? Ovo secivo ne moze da traje dugo.
 
Moze i te kako... veliki zubi + mali obrtaji.... sta ce ti voda?
 
 
[YOUTUBE]4UZ_lWr028o[/YOUTUBE]
 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno