Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto bre prijatelju, sto mi skaces na zuc? Sta god bih napisao za ove prekrsio bi mnoga pravila foruma...
 
Takodje bih napisao svasta za ovu gomilu sto stoji,gleda i ni prstom da mrdne...
 
Uopste ne vidim da nam neko nesto radi, ljudi su nam vec takvi, televizija i mediji globalno samo guraju ono sto ljudi hoce da gledaju.
Danas svako od nas ima 150 kanala, pa nije na svih 150 isti program i nema internet filter za kulturu.
Jednostavno ljudi vole to da gledaju.
 
Cudi me da se posmatraci nisu skupili da pucaju selfije, mogli su i jedan grupni wide angle pa odma' masovni share da padne sa sve idi.otskim hšhtagovanjima.

I nesto su mnogo bila na suncu ova "decica" ;)

Sent from my D6503
 
Kuhinja jednog restorana....doduše ne kod nas ali ako je ovako tamo negde mogu da zamislim kako je kod nas

 
Cudi me da se posmatraci nisu skupili da pucaju selfije, mogli su i jedan grupni wide angle pa odma' masovni share da padne sa sve idi.otskim hšhtagovanjima.

I nesto su mnogo bila na suncu ova "decica" ;)

Sent from my D6503
Mnogo se sunčaju, naravno sve u granicama politicke korektnosti.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Za sve je Nino kriv...
 
 
Nece vise to ne rade on i brat, bili su uhapseni i u pritvoru dobili su valjda uslovno na dve godine, i vise se ne bave time.
Bar je tako pisalo kad sam vojevremeno citao o njima neki tekst u Washington post-u cini mi se da sam tamo procitao tu vest.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Ma oni su iz Melburna, u Australiji su strogi zakoni o nosenju oruzja - ne mislite valjda da bi probali ovo da zive u Komptonu :D
 
[YOUTUBE]ABz2m0olmPg[/YOUTUBE]
 
Ma oni su iz Melburna, u Australiji su strogi zakoni o nosenju oruzja - ne mislite valjda da bi probali ovo da zive u Komptonu :D
Tamo bi samo jednom mogao da pokusa, i vec bi ga prvi nigger ili nigga ubio na licinom mestu, to je sigurno.
EDIT
Doduse i mene bi kad bi video kako sam ih nazvao :)
[YOUTUBE]ABz2m0olmPg[/YOUTUBE]
Boze glupe li reklame...

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ove fore sa Arapima i bombama

Odavno se nisam ovako ismejao....
 
Da nije fejk neko je mogao da pogine lagano, u svakom slucaju banovati ceo nalog pa skupljaj opet 250.000 subscribera.. Kako se bre i dalje ljudi odusevljavaju i smeju na fejk klipove? Nije ovo sitcom pa da znas da su glumci, cela ideja da ovo bude smesno je kad su u pitanju prave reakcije..
 
Cemu se ljudi sve odusevljavaju i misle da je real, za ovo jos mogu i da razumem

E da kad vec pisem: PRESTANITE DA CITIRATE POST SA SVE VIDEO TAGOM 11!
 
Da nije fejk neko je mogao da pogine lagano, u svakom slucaju banovati ceo nalog pa skupljaj opet 250.000 subscribera.. Kako se bre i dalje ljudi odusevljavaju i smeju na fejk klipove? Nije ovo sitcom pa da znas da su glumci, cela ideja da ovo bude smesno je kad su u pitanju prave reakcije..

Nisu svi fejk, ali neki ocigledno jesu (mada ne ni svima ocigledni), pa to baca senku na celokupnu stvar.
 
Borise,eve za tebe jedna: half driving,half flying...


[YOUTUBE]HeeV06bmTfs[/YOUTUBE]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno