Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Extra!
 
Hvataju ih posteljinom koju su im ovi bacili pre pocetka klipa

Embedded media from this media site is no longer available
 
Blago njoj kada joj tako male stvari cine ovoliko srecnom (valjda nije nista uzimala pre ovog videa).
Video je postao viral za kratko vreme i prikupio preko 140 miliona pregleda.




 
Poslednja izmena:
Ala ga je odsvivao :D...
 
Joj koliko sam se smejao :D Kako od windows update-a do rasizma u 3 minute. Malo je NSFW zbog psovki

[youtube]RL6h5_miB_M[/youtube]
 
Ljudi treba mi pomoć, pre par meseci je bila reklama na youtube-u za neki projekat ne mogu ničega da se setim osim toga da je o tom projektu pričao neki bogat lik iz Indije. Da li možda nekome ovo zvuči poznato? Ima li negde neka lista šta se sve reklamiralo na youtube-u globalno? Baš je bila agresivna kampanja par puta mi se desilo da je vidim gledajući nešto na youtube u to vreme.

Mislim na ono kada kliknemo na neki klip pa se pojavi umesto klipa reklama koju možemo da prekinemo posle pet sekundi.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
I ja na tog mislim...samo nije bilo za džabe, već je bio neki bicikl koji je bio prikačen na valjda neki generator :p
 
Bravo momci! Hvala puno. Interesantno baš a nisam mogao da se setim o čemu se radi.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
kako da zaboravim, toliko me isprozivaše ovde što sam rekao da je to ok ideja, sedim gledam tv, vrtim biciklu, topim mas i punim telefon za dž :D
 
A koji su argumenti da je to loša ideja, gde se to raspravljalo, u ovoj temi?
Inače ako neko hoće da vidi o čemu se radi

https://youtu.be/se_fYZRbyJs
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ovde se raspravljalo, kako je taj lik zao i hoće da zaradi na tome, a ne da pomogne ljudima.
 
 
Preporuka za najsmešnije domaće Youtube klipove. Nije bitno ako su stariji, samo da su najveće provale. :p
 
:p
 
[YOUTUBE]4jEz03Z8azc[/YOUTUBE]
 
Neno izdominirao yt sekciju foruma. Jel moze vip status za gospodina?
 
[youtube]ngm6QzAElFY[/youtube]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno