Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja umro ljudi.
Drama, grama, litra... Jel su to posledice "krokodila" ili druge droge, koje?

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Rakija brlja, organska


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
100 drama je sedam dana odnosno jedna litra. Odnosno kamen ima 4 sedmice/litre sto dodje jedan mjesec.. to je ono sto govori ako ima samo tri litre (3x7=21) .. jel to ? hahaha..

Odlicno! Sad ostaje zagonetka sto ne koriste dane/sate/minute :d
 
Meni fascinantno kako su dosli do tako komplikovanog nacina racunanja, i ipak radi :D
 
Meni fascinantno sto se svaki put kad ga odgledam sve vise cijepam....
 
[video]https://www.facebook.com/bogotacpantela/videos/vb.270194256332532/1274897365862211/?type=2&theater[/video]
 
 
Lako je njima da ih tese, a male Korejance ce Kim Dzong da strelja cim stignu kuci.
 
Za sve je kriva zla Severna Koreja, kao što znamo sa slobodarskog CNN-a.
Ipak, ovo su mali Japanci.
 
Sto bre CNN je glasilo "istine" i demokraCije :)
Dobri su klinci, ima nade za covecanstvo.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Polazi se od pogresnih pretpostavki, da je siromastvo uzrok moralne krize. I ovo "evo kako nam unistavaju" je pogresno, ne radi to niko sa strane.
 
Radi se i iznutra (jer odavno vec ima jaku, trulu osnovu) a bogami i sa strane ;) Ne budi naivan.

Pa onda u toj "magicnoj" kombinaciji dobijes opstu katastrofu.

Sent from my D6503
 
Da, mozda je diskutabilno to "evo kako nam unistavaju" i zaista, ako nista, onda bar nagovjestava taj "svi drugi su nam krivi" sindorm ali mislim da se ovde ne radi de facto o tome vec o pokusaju vizualizacije "neprijatelja" koji je sad vec 70% posla zavrsio kod intelektualno inferiornih. Gledajuci video shvatis da se zaista radi o "njima", pravim neprijateljima svih nas jer upravo oni pruzanjem svih tih "usluga" i "sadrzaja" operativno djeluju ka cilju opsteg duhovno-kulturnog genocida. Neprijatelj dolazi iznutra, ili bolje receno : neprijatelj je dosao i pustio korjenje iznutra.

A o "pogresnim pretpostavkama" ne bih previse da polemisem jer je opste poznato da je jedan od najsnaznijih i najbitnijih katalizatora duhovno-kulturnog genocida jednog naroda upravo siromastvo. Samo se bojim da smo presli tacku od koje vise nema povratka.
 
^^^
+1

Bitka je odavno izgubljena zahvaljujuci nama samima, stoga treba gledati napred a ne unazad.
A i slusati "u svetu postoji jedno carstvo" 22 minute zaredom nije dobro za psihu, kolika god Branko legenda bio ;)
 
Siromaštvo nije uzrok moralne krize ? Baciti pogled na el Salvador i njihove kriminalne grupe MS( Mara Salvatrucha) .Siromaštvo je glavni problem propadanja svake nacije
 
Poslednja izmena:
:,,: :d

"i bacite te puske, i uzmite svi buksne"
 
Poslednja izmena:
Naslov videa: Evo kako nam uništavaju omladinu i društvo! Clickbait a la Blic, a sadržaj pljuvanje po nekim tamo "njima" i onako usput izražavanje nepoverenja u mlade, one koji dolaze.

U stvarnosti, kad odgledaš video, logično je da se u tebi probudi nada u divnu budućnost. Država onih koju su podignuti na "Kockici" i "Nepričavi" je vidno krš, po toj će analogiji država generacija koje dolaze biti nalika na Švicu...
 
xc5gfn.jpg
 
Video "Nekad i Sad" gledati od 01:55 ...uvodni text i bolji zivot song :wc:
 
Pa dobro i Branko je ziv covek, pa moze bre i da popije koje pivo, ne vidim greh u tome i da popusi cigaru, ne pije u drustvu dece i ne pusi u drustvu dece.
Inace sam protiv pusenja ale ne smatram isti smrtnim grehom, vec covekovom slaboscu isto kao i alkohol kad covek nije jak ne fizicki vec mentalno, uvek pada u poroke jer ga oni cine jacim, a ne znajuci da je obrnuto.
Al nije tema, ja sam na Kockici odrastao.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Pa dobro i Branko je ziv covek, pa moze bre i da popije koje pivo, ne vidim greh u tome i da popusi cigaru, ne pije u drustvu dece i ne pusi u drustvu dece.
Inace sam protiv pusenja ale ne smatram isti smrtnim grehom, vec covekovom slaboscu isto kao i alkohol kad covek nije jak ne fizicki vec mentalno, uvek pada u poroke jer ga oni cine jacim, a ne znajuci da je obrnuto.
Al nije tema, ja sam na Kockici odrastao.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk

+1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno