Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo reče jedan u komentarima, slomiće ruku i/ili uništiti šake i zglobove pokušavajući zadiviti youtube.

Ne mora da znaci, cudo je kad ojacaju kosti i kad zna kako da udari.
Moj drugar je jos kao klinac na moje oci tukao cevanicama u stubic pored ulice ispred skole dok ga nije iscupao iz betona posle 15-ak minuta. Ja da sam jednom udario jako kao on ne bih stao minimalno 15 dana na tu nogu. Semafor kad sutne on se ljulja, cista bolest.
 
Ne mora da znaci, cudo je kad ojacaju kosti i kad zna kako da udari.
Moj drugar je jos kao klinac na moje oci tukao cevanicama u stubic pored ulice ispred skole dok ga nije iscupao iz betona posle 15-ak minuta. Ja da sam jednom udario jako kao on ne bih stao minimalno 15 dana na tu nogu. Semafor kad sutne on se ljulja, cista bolest.
Još jedna mladost (i cevanice) uništeni Kickboxerom :)

tumblr_m0lzf9u2zv1rnaz59o1_500.gif
 
Kad vec pricamo o glupim ljudima, evo jedne dijabole
 
Naso nas da zeza, meni su nasi doneli zlato, a oni mogu da karikiraju i da prave sprdnje kakve zele.
Sto rece kolega, "oma dislajk".

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Nije ovo Conanova fora, to ko zna koji honorarci pisu, kao za Ivana Ivanovica one uzasne 'monolog' fore sto odradjuje (mada na te je on verovatno ponosan, mozda i sam pise :d). Pravog Conana vidite kad je neki gotivan gost i u onim njegovim 'remote' sketchovima gde ode sa kamermanima na neka random mesta i snima segmente.
Non stop se sprda na racun amerike ali kvalitetno ne ova vukajlija iz klipa gore, zajedno sa Louis C.K-om i Kevin Nealonom imaju najbolji smisao za humor ikad po meni.

Mozda se i krije neka fora da su kao izdopingovani pa karikatura kako su svi drugi smesni pored njih, ali verovatno je ono prvo, neki honorarac napisao vukajlija foru i sta ce mora da ubaci u emisiju..
 
Poslednja izmena:
RTS odgovor je transfer blama, "gledaj Konane ovu utakmicu, koju smo takodje izgubili, ali imali smo neke mnogo dobre poteze!"

Nije ovo Conanova fora, to ko zna koji honorarci pisu, kao za Ivana Ivanovica one uzasne 'monolog' fore sto odradjuje (mada na te je on verovatno ponosan, mozda i sam pise :d). Pravog Conana vidite kad je neki gotivan gost i u onim njegovim 'remote' sketchovima gde ode sa kamermanima na neka random mesta i snima segmente.
Non stop se sprda na racun amerike ali kvalitetno ne ova vukajlija iz klipa gore, zajedno sa Louis C.K-om i Kevin Nealonom imaju najbolji smisao za humor ikad po meni.

Mozda se i krije neka fora da su kao izdopingovani pa karikatura kako su svi drugi smesni pored njih, ali verovatno je ono prvo, neki honorarac napisao vukajlija foru i sta ce mora da ubaci u emisiju..

Tek se u razgovoru sa gostima vidi Konanova briljantnost, kad u delicu sekunde smisli odlicnu foru.
 
Ajde ako moze jos neko da citira sa sve video tagom... posto trenutno samo 3 puta se pojavljuje na ovoj stranici.
 
dlanovi mi se oznojili dok sam gledao
 
Pa ranac na ledjima je verovatno padobran.
 
 
^Manicna depresija....
 
100 drama je sedam dana odnosno jedna litra. Odnosno kamen ima 4 sedmice/litre sto dodje jedan mjesec.. to je ono sto govori ako ima samo tri litre (3x7=21) .. jel to ? hahaha..
 
Poslednja izmena:
Jedno od prvih sela gdje se testirala eksperimentalna droga QNB/Supstanca 78...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno