Šta je novo?

ASUS N3050M-E

iSpirit81

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruke
2,382
Poena
130
Pozdrav forumasi,
Juce kupih ovu plocu.Ubacim odmah SSD na kojem je bio windows 10,butuje se sve normalno,sve radi bez problema.
Medjutim,resio sam kasnije da instaliram Windows 7 32 bita na nekom starom hardu,i eto problemcica.
Kada se zavrsi instalacija,ne prepoznaje USB-ove.Znaci,rade mi mis i tastatura na PS2.
Nijedan usb ne funkcionise.U bios-u sve radi normalno.
Pretpostavljam da je do drajvera.
 
Da, stavi ga.
 
...i to ne bi bio problem,medjutim,jedina solucija mi ostaje za drajvere preko cd-a,zato sto ni za Lan nema drajver za win7.
Pokusacu da instaliram windos 10,i nadam se da nece biti problema oko USB-ova.
 
Ne ne,treba da se instalira kad se radi sveza instalacija.
A kako da ga instaliram kad ne rade USB-ovi a pri tom nemam ni lan konekciju..?
Izgleda jedino preko CD-a.
 
Jedan mali update oko ploce...
Ventilator sa box kulera za socket 775 je legao kao da je fabricki predvidjen za ovu plocu...

WP_20160101_21_14_01_Pro.jpg

WP_20160101_21_14_12_Pro.jpg
 
Jeste,3050 je dual core.
Ovako,imam samo 2gb ddr3 viska i ide win10 32bita preko harda (pre 3 dana sam prodao SSD koji je bio visak),butuje brzo,procesor se nulira posle 30sekundi od ulaska u windows.Za sada je max isao na 26 stepeni,inace je na 21-22C konstantno.Jedino PCI Encription/descryption nije nasao od drajvera (cipset drajver nije ).Sve u svemu za office,surf,youtube na win10,savrsena stvarcica.Recimo,8GB rama +ssd,radio bi kao bombona.
 
Išao si linijom manjeg otpora. :D
 
Brate,treba da rodim mecku da bi podigao normalno win7 sa ovim sokocalom od platforme...
Bolje onda windows 10,ionako imam kljucic za njega.
Sve radi ok,jos da mu uzmem memaricu i bice ok.
 
Opet mali update oko plojke.
Juce sam instalirao win7 x64 Pro,preko USB 3.0,povezao sam DVD/RW na drugi sata3,preko koga sam instalirao drajvere.
Sve radi savrseno i brzo,iako sam isao preko harda.
Pustio sam Prime 20 minuta,temperatura procesora je bila neverovatnih 26 Stepeni,sve vreme.
 
Hteo sam da je prodam...pa sam ubrzo odustao.
Nije lose imati ovog "prdavca",nikada se ne zna kad ce ustrebati.\

DSC00470.jpg
DSC00471.jpg
DSC00474.jpg
 
Nazad
Vrh Dno