Šta je novo?

Meizu HD50

hsv.stoned

Audio Guru
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruke
25,145
Poena
1,845
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
Kingston HyperX Fury 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz (CL16)
GPU
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Storage
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Zvuk
FiiO K5 Pro + Beyerdynamic DT 900 Pro X/Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W + FiiO E10k
PSU
Cooler Master G550M
Kućište
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
Monitor
GIGABYTE G27Q & AOC i2481FXH
Miš & tastatura
Asus ROG Chakram wireless & ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Mobilni telefon
Sony Xperia™ XZ2 Liquid Black
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
http://www.meizuworld.com/meizu-hd50-on-ear-headphones.html

Meizu HD50 review : The Best Headphones for $59.99


http://www.head-fi.org/t/790491/meizu-hd-50

gsmarena_002.jpg


headphone_seq.png


11442414X-1.jpg


Casti-Meizu-HD50-3.jpg


Deluju bas dobro i dosta ih hvale ali cena nije 59$ (mozda bese u nekom promo periodu) vec kostaju uglavnom 90-99$.
Za izradu kazu da je odlicna a pakovanje premium a tu su i odlicni utisci o zvuku, navodno na osnovu svega toga pripadaju visem cenovnom rangu:

1.Build quality really damn solid. headband soft cushy leather, earpad very comfortable against the ear even after few hours.
brushed metal arm. even the mic controller made of brushed metal.
2.cable soft untangleable
3.fantastic isolation
4.clamping force just nice for me and the whole weight of the headphone just the right weight downforce resting on the head.
5.As for the sound, mind blasting. High, mid with fantastic details. bass just nice. Amazing sound, beats my Takstar Pro 80 and others.
(within the price range)

The building quality and the sound worth much much more than the retail selling price.
 
Pre dva dana htedoh da kupim takstar hi2050 al mi zafalilo verovatno manje od pola eur da prodje uplata, tako da je to mozda znak da treba narucim ove koje su mi 10x lepse a citirani tekst obecava, a i vise mi prija on-ear kakve i imam sony xbass ali nakon sto sam cuo neke beyerdynamic od blizu 1000eur koje su izuzetno bogate srednjim tonovima, resio sam da prestanem da budem basshead :d
 
U, ovo mi se baš sviđa...trebaju mi manje slušalice za Sansu, KZ bubice koje imam zvuče odlično ali konektor gubi kontakt u džeku plejera i prekida, što me izuzetno nervira (nemam taj problem sa ostalim sluškama kod kuće, verovatno je do izrade džeka na slušalicama, krastavac). Koliko će da imaju tu cenu, baš me zanima, nisam sad pri parama... :(

EDIT: Sad sam video, Kinezi uz sluške daju samo kabl, dok pakovanje na slikama ima i torbicu, spliter i 6,3mm konektor...e, funjare li su... :mad:
 
Poslednja izmena:
Strasni su. Da je celo ovo pakovanje tih 59$ verovatno bih narucio iako ne gotivim bas on ear sluske ali bar da ih probam. Ovako za 99$ bez pakovanja nema sanse.

Ali tek su se pojavile, mozda ce biti nekih snizenja full pakovanja po amazonima.. vidim kazu da su zvucno primetno bolje od onih Xiaomi on ear sluski.
 
Na gearbestu je akcija za 59$, pretpostavljam sa kutijom.
 
Simpatične, ali on ear ne podnosim.
 
Ni ja ih ne gotivim, ali mi je dojadilo traženje pravih bubica sa odgovarajućim tipovima, traženje pravog položaja u uhu da ne mrda, da zvuči kako treba, etc...ovako, metneš na glavu i završio si. Plus, izgledaju super i ako zvuče kako se priča da zvuče...
 
Poručih ih danas, pa javljam kakve su kada stigne.
 
^ Obecao si utiske, neki kraci review :)
 
Nazad
Vrh Dno