Šta je novo?

Samsung Galaxy A3/A5/A7 (2016)

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
Galaxy_A7_final.jpg


Galaxy_A5_final.jpg


Galaxy_A3_final.jpg


Vise o Galaxy A modelima za sledecu godinu:

Samsung Launches Galaxy A (2016) with Premium Design and Improved Features
Galaxy A3, A5 and A7 2016 edition are now official: bigger, faster, prettier

Steta sto je i A5 kao i A7/A3 staklo iza, ocekivao sam metal nakon onih slika koje su procurele. Sve ostalo deluje odlicno, bice skupi ali ocekivano, ni 2015 modeli nisu jeftini. Ovako na papiru deluju kao jako dobar upgrade.
 
Poslednja izmena:
Jbt midrange serija lepsa od s6.. [emoji122]

Odlicni telefoni svakako.. Ozbiljan potez samsunga,kapa dole

Sada mirne glave noobovima mogu da preporucujem novi a5 preko operatera. :)
 
Poslednja izmena:
Odlicni su, A serija je najbolji potez Samsunga u poslednjih nekoliko godina.

Koliko znaci kada samo malo eliminisu onaj zenskast sapun dizajn Galaxy S3/4/5/6 od kog mi se pegla (subjektivno naravno) i kada malo zaostre kuciste. A vrlo kako moze da se desi da ce ovaj dizajn ostaviti za A i Note seriju a da ce Galaxy S i dalje biti zaobljeni sapuni..

Najbolji mi je ovaj A5 tj gledam kao na idealan fon koji bi moj otac koristio. Ali treba videti cene po oglasima za nekoliko meseci.
 
Poslednja izmena:
Zamislite koja bi pobeda bila ova A serija kada bi stizali sa AOSP? Kada je vec Samsung toliko siguran u svoj fenomenalni touchwiz, zasto ne "obogalje" srednju klasu za taj fenomenalni OS i stave AOSP sa manjkom funkcionalnosti? :)
 
Kamere na sva 3 modela su F1.9 a A5 i A7 imaju cak i OIS, nisam nasao nista o 4K mada A5/A7 bi trebali da imaju.
 
Poslednja izmena:
Jbt ovaj a5 bih lagano kupio [emoji15]

Ali a7 koji ima 3gb rama.

Kakva serija od strane samsunga. Cena ce biti jaca ali preko operatera na zapadu ce ici bolesno..


Prvi hands on.

[youtube]-TEfhtS_tNQ[/youtube]

Od napred prelepi..
 
Poslednja izmena:
Da nema divni TW i da ima multitasking pa i da razmislis o njemu.
 
144.8 x 71 x 7.3 mm (5.70 x 2.80 x 0.29 in)

143.4 x 70.5 x 6.8 mm (5.65 x 2.78 x 0.27 in)

A5 vs s6. 2900mah vs 2550.

Mogao bi s7 da bude blizi debljini od 7.3 nego 6.8.. Vreme je za dobru bateriju na galaxy seriji
 
Bojim se da ce S7 da bude jos tanji... :d:S:
 
I can confidently say that the quality of the photo A7 and A3 is comparable to the quality of shots taken at the top devices Samsung, but the end result, I was pleased. Focus is accurate and fast, excellent sharpness, noise reduction is practically imperceptible, the pictures under poor conditions superskie.

http://mobile-review.com/review/samsung-galaxy-a7-a3-fl.shtml

Brutalna serija. Steta sto nisu imali a5 da provuku kroz koji test.
 
Poslednja izmena:
A5 u crnoj boji sa crnim alu ramom ubica. Ne znam zasto crni s6 nije imao crni alu ram..

[youtube]mAIAZuo27mo[/youtube]

Mada sa A serijom ima jedna mana,dolaze i sa s615 krsinom u sebi,i to verovatno na eu trziste.

Taj a9 def obecava.
 
Poslednja izmena:
odlicna serija ali pitanje koliko ce se omasoviti. kapiram da ne moze da bude i dobro i jeftino ali dok se ona pojavi bice S6 da se uzme za slicne pare :)
 
Ako srede u 6.0 MT, eto mene nazad u Samsungu :) A5 mi je lepotan :klanjanje
 
Def prelep telefon,ako bude pri normalnoj ceni bice ozbiljna kupovina.

[youtube]3WE5tgKWzeg[/youtube]
 
A7 ako ne bude vise od 350e best buy
 
Kontam da će biti 250/350/450

Znaci oglasi (operateri, Madjari...) smanji od 20 do 50 eura.
 
Po mom misljenju A5 ce za manje para biti bolja kupovina od A7.
 
I ja mislim pošto je što se tiče veličine sweetspot :)
 
Kao sto neko rece bar cemo imati u ponudi pristojne telefone za roditelje, porodicu. Ovako nema covek sta ni da preporuci nekom kome ne treba flagship od 500+e
 
Na gsmareni piše 400€ za A5?

I vama je ok da u 2016. godini date taj novac za telefon specifikacija slabijih od OPO koji je 2014. bio 300€?
 
Jeste, ali brate ovo je galaxy, to nema cenu.Šta je uopšte taj opo?
:)
 
Slažem se sa Chobby-jem :D
 
Covek zbori istinu, stavi u opo sta hoces to je opet opo, u galaxy nemoj da stavis nista ali to je galaxy. Tako to funkcionise na danasnjem trzistu sta da se radi.
 
Poslednja izmena:
Na gsmareni piše 400€ za A5?

I vama je ok da u 2016. godini date taj novac za telefon specifikacija slabijih od OPO koji je 2014. bio 300€?
Bolji displej,bolja kamera,senzor za otisak prsta.
Po meni bolji mob od opa koga pominjes
 
Poslednja izmena:
Ovim telefonima se nama sta prigovoriti, prodavace se kao vruce krofne.
 
Ne vidim da je on negde opravdao tu cenu za One A9?
 
Nazad
Vrh Dno