Šta je novo?

Nikon D3300 - iskustva

Jelena444

Poštovan
Učlanjen(a)
29.11.2015
Poruke
0
Poena
50
Zelila bih da kupim ovaj aparat, pa me interesuje kakva su iskustva i da li postoji neki bolji za slicnu cenu?
Aparat mi je potreban za slikanje i snimanje procesa sminkanja i postavljanja videa na Youtube.

Hvala :)
 
Devojčica pita nešto i još uvek niko od dečaka da pomogne?

:D

Razmisli o D5200 jer je iste cene, a ima ekran koji se može okrenuti ka tebi. D3300 jeste po spec malo bolji. Sledeća stepenica je D5300, za nekih 600 eur (sa objektivom).

Drugi set opcija je neki Canon 600D polovan. Ili od novih Canon 650D sa 18-55mm IS za otprilike isto novaca kao i D5300 sa obj.
 
D3300 je bang for buck u svom segmentu ali mislim da ima boljih i jeftinijih rešenja kada je u pitanju namena navedena u prvom postu.

Nažalost, nemam preporuku ali je bilo tema, pa ako se niko ne javi potrebno je pretražiti forum.
 
Hvala na odgovorima :)
Ovaj nikon D3300 je trenutno u USA na snizenju 399 dolara...znaci oko 380eura (donosi mi drugarica, pa necu platiti vise) D5200 je 499 doalra, tako da mi to izadje skuplje. Mada, to sa ekranom koji se moze okrenuti zvuci kao dobar predlog.
Ako neko ima jos predloga, go on! Danas bi trebalo da odlucim (dok jos traje cyber monday) :)
 
Za video ti Nikoni nemaju sta da traze, nije dovoljno da aparat samo bude najjeftiniji na svetu kao sto je D3300, a pogotovo kada je u pitanju sminkanje gde su boje mnogo bitne, a na Nikonu ljudi zeleni :)
 
Nazad
Vrh Dno