Šta je novo?

windows 10 threshold 2 problem na tabletu

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
da li je neko probao da instalira threshold 2 na svoj windows tablet?
ja imam nextbook flexx 10.1 koji je radio perfektno pre ovog update
radio je super sa win 8.1, updatovan je na win 10 i opet je radio super
juce sam dobio threshold 2 i update je prosao iz cetvrtog puta, jer nije hteo da prodje sa ubacenom sd karticom
kada je konacno prosao, sve je radilo, ali sam imao samo 8gb slobodnog prostora, pa sam uradio reset
kada se reset zavrsio, izgubio sam mogucnost da koristim touchscreen i zvuk
problem je sto nigde ne mogu da nadjem drajvere za ovaj tablet, a verovatno bi bilo korisno da mozda mogu da rollbackujem na win 8.1 sa one recovery particije koju bi trebalo da ima

edit: moram i da napomenem da landscape mod mogu da koristim samo kada promenim orientation i drzim otvoren settings
cim ga zatvorim, slika se zacrni

vidim da imam problem sa nekim drajverima, ali ne mogu da ih instaliram, stalno kaze da ne moze da nadje adekvatne


edit2: resio sam nesto delimicno, jos radim na tome

edit3: resio sam sve sa nekim neoficijalnim drajverima
 
Poslednja izmena:
Update na W10 TH2 odrađen automatski na Toshiba Encore WT8-A-102 pre nedelju dana i protekao bez ikakvih problema. Tako da je to bio problem do tvog modela/primerka tableta.
 
jeste, nesto se desilo sa drajverima

ali srecom sam nasao te neoficijalne koje sam stavio, pa radi
 
Ja ne znam zasto priozvoidjaci ne stave drivere na sajt da mozes lepo da skines kao covek.
Moglo bi i clean install da se odradi, da ima driver-a.
Ko god da je radio update ima neki problem.
Ako nemas recovery drive sa fabrickim romom koji si napravio pre updat-a naravno i ako ne uispes da nadjes drivere, ti si imao srece. Mozes da bacis tablet
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao problema sa touch-om posle tog apdejta na Chuwi Vi10.
Probavao sa raznim drajverima i u jednom momentu proradi touch ali totalno neprecizno, kalibracija nije pomogla ali uninstall drajvera iz device managera jeste, touch radi ali se pojavio onaj kružić pri dodiru koji me malo nervira ali ne smem više ništa da diram :)
 
Nazad
Vrh Dno