Šta je novo?

Samsung Galaxy Grand Prime VE ili LG Spirit LTE

Učlanjen(a)
22.03.2008
Poruke
437
Poena
319
Da ne dužim, treba se odlučiti između ova 2 telefona. S obzirom da mi za par dana ističe ugovor kod mog operatera (da ih ne reklamiram za džabe) izbor se sveo na ova dva modela.

Samsung Galaxy Grand Prime VE ili LG Spirit LTE

Nisam neki zahtevan korisnik telefona, jedino što mi je bitno da telefon normalno radi i da ne "zaglavljuje", da ne traži reset svaki čas i takve stvari. Čak mi ni razlika u veličini ekrana ne znači mnogo 4,7 ili 5". Ako neko ima iskustva sa ova dva telefona ili ih je koristio značilo bi mi da se odlučim koji uzeti. :wall:

Više me zanima kako se ponaša Grand Prime VE jer vidim prilično oprečna mišljenja o njemu na net-u. :type:
 
Mala je razlika izmedju...Lg ima malo boljiu rezoluciju ekrana, Samsung bolju prednju kameru. Mozda bi ja izabrao Sansung. Ako si kod istog operatera kao i ja, mozda da pogledas Meizu m2 note, malo jaca doplata nego ova dva, ali i dosta bolji telefon :)
 
Drugar ima Grand Prime VE..iskreno ne bih uzimao to..los ekran..baguje na subway surfer (ne stalno, alo secka)..za lg ne znam..ako si u vipu uzmi p8 lite..to je ta cena u rangu sa Prime VE..Prelep telefon po meni, ima jacu kameru i procesor i radnu memoriju, svi ga hvale..jedino slaba baterija..ali daj 2000 za onu bateriju koja puni bateriju na telefonu i problem resen :D
 
U VIP-u sam, nemaju Meizu u ponudi nažalost. P8 lite izgleda odlično ali mi u mom paketu malo probija budžet. I dalje mi ostaje dilema kako se ovi telefoni ponašaju u realnom radu.

P.S. Igre na telefonu stvarno ne igram skoro nikada, tako da mogu da podnesem ako secka u igrama. Samo da ne zaglavljuje i ne secka u radu sa ostalim aplikacijama :trust:
 
Imas na netu malo o njima pa procitaj, ista klasa telefona tako da nemozes mnogo da pogresis. Ako moras da biras izmedju ova dve, idi do neke poslovnice VIP probaj oba pa vidi (gledaj kako se ponasalju sa velikim brojem aplikacija u memoriji, pogledaj kameru i naravno kako ti leze u ruci) Sve su stvarno male razlike.
 
Imas na netu malo o njima pa procitaj, ista klasa telefona tako da nemozes mnogo da pogresis. Ako moras da biras izmedju ova dve, idi do neke poslovnice VIP probaj oba pa vidi (gledaj kako se ponasalju sa velikim brojem aplikacija u memoriji, pogledaj kameru i naravno kako ti leze u ruci) Sve su stvarno male razlike.

Ma gledao sam na netu. Jedni hvale a drugi se žale na oba modela. Neki očekuju high end telefon u pogrešnom cenovnom rangu. I sad kako da proceniš da li je telefon stvarno loš ili komentarišu ljudi koji očekuju da za 200 eur kupe telefon koji ima performanse telefona od 500-600 eur.

Prosto mi je neverovatno da niko sa bench-a nema neki od ovih telefona pa da čujem utiske iz prve ruke. U svakom slučaju hvala ljudi na pomoći.
 
Komšinica je kupila Samsung galaxy GP VE. Njoj je odličan, nije neki zahtevan korisnik. Ja sam primetio jedino da ima malo slabiji (bojim se da ću biti grum ako kažem mal lošiji ekran). I to je to.
F verzija ima Marvell čipset.

WP_20151107_15_48_54_Pro.jpg
WP_20151107_15_49_06_Pro.jpg
WP_20151107_15_49_31_Pro.jpg
 
Ovi licimuri iz VIP-a su produžili promociju do 31.12. tako da ima fore još mesec dana da rešim koji tel. A stižu i informacije od ekipe sa bench-a polako, hvala.

@Milan naliM
S obzirom da LG koji sad koristim 320 x 480 rezoluciju, mislim da taj "lošiji" qHD ekran na Samsungu ne bi ni primetio kao veliki nedostatak.
 
Nazad
Vrh Dno