Šta je novo?

Neteller vs Skrill

BataHTC

Poštovan
Učlanjen(a)
15.03.2015
Poruke
780
Poena
95
Vasa iskustva sa elektronskim servisima Neteller i Skrill. Prednosti, mane, saveti?
 
Koristim Neteller ovako kad mi treba lova brzo primaju BTC, pa posaljem tamo i onda povlacim preko kladionica.

Ne znam da li ima negdje slicna teme u nekom odgovarajucem podfforumu.
 
@gold trazio sam, ne znam u koju temu da okacim. Imam i ja dosta iskustva sa Netellerom ali zelim da vidim i kakva iskustva imaju drugi ljudi.
 
Svejedno, Neteller je kupio Skrill i to ako već nije uskoro će biti isto. Obe firme su nedavno najavile promene u Terms and Conditions, to može samo da znači da konvergiraju ka istome što se tiče krajnjeg korisnika.
 
@floyd svaka cast na stranici. Hvala puno!
 
znam samo da sam naručio od Skrilla karticu,koja nije došla,eo mesec dana već,pin su poslali a kartice nema
pisao sam im ,rekli su da je u postupku di je zapelo i od tada ništa
 
Znam da nije frka da se lova skida sa Skrilla i sa Netellera. Frka je samo kako deponovati pare tamo. Preko Rajfajzena ne moze vise. Sa Intezom nisam probao. Ne znam da li moze sa Telenor banke da se deponuje na Neteller?
 
Zar ne moze wire transferom da se posalje novac ako vec ne radi kartica?
 
Ja sam pre 10 dana digao EUR sa deviznog u intezi na Skrill.
 
Nisam jos probao da deponujem na Neteller ali cu svakako probati sa Intezinom ili Telenor karticom. Inace ceshout planiram da radim sa Neteller karticom koju sam porucio pre cetri dana. Ocekujem da mi stigne do kraja nedelje. Dnevni limit je 750€ do cetiri puta. Za mene dosta...
 
Inače, informacija koja će nekome koristiti:
Na Neteller mogu da se load-uju sredstva putem Payoneer MasterCard kartice, ali ne i putem Skrill MasterCard kartice.
 
Inače, informacija koja će nekome koristiti:
Na Neteller mogu da se load-uju sredstva putem Payoneer MasterCard kartice, ali ne i putem Skrill MasterCard kartice.
Tacno! Ne mogu se prebacivati pare sa Skrilla na Neteller i obrnuto. Proverena informacija.
 
Nazad
Vrh Dno