Šta je novo?

Platim i uzivam!

bro82

Slavan
Učlanjen(a)
13.12.2008
Poruke
2,332
Poena
405
Koja je to igra(e) za koju ste dali vas mukotrpno ili olako steceni novac i uzivali maksimalno u njoj!Nije bitno dali je to bio neki MMO,single ili multiplayer i da ste se pored drugih milion naslova uvek vracali njoj!Evo mojih top 3 igre!
1.Diablo 3
2.BF2
3.Assassins Creed 2
 
1. mortal kombat
2. oddworld
3. worms
4. grand theft auto
5. need for speed
 
L4d
L4d2
Bc2
Bf3
Bf4
Tomb raider ce
Titanfall
Fm 2013
Fifa 12
 
cs 1.6
l4d2
the binding of isaac rebirth
 
BF3

BF4

Metal Gear: Phantom Pain.

CS:GO
 
1. FIFA 14, 15, 16
2. AC Unity
3. BF4, BF3
4. Watch Dogs
I odskora Diablo 3 I RoS :p
 
Mass Effect,
Fallout,
Skyrim,
Dawn of War,
BF3,
Total War.
 
Diablo 3 i RoS
Witcher 3
Battlefield: Bad Company 2
Battlefield 4
L4D2
FIFA 12, 13 ,14
 
World of warcraft,tomb raider,frozen throne,
 
Red Orchestra 2
Bad Company 2
Call of Duty: World at War
Team Fortress 2
Witcher 3
Divinity Original Sin
Titanfall
Star Wars Battlefront
Sim City
Insurgency
Torchlight 2


Ajd, ovo su neke ovako iz glave sto sam nabrojao, a platio sam ih full price i igrao od 100-2000 sati.
 
bf3, bf4, titanfall bacene pare sto se mene tice ali dobro probao sam i shavtio to nije za mene, csgo, project cars, asseto corsa i fifa u tome uzivam :D
 
Sonic the Hedgehog 3
Golden Axe III
Mortal Kombat 3


A ako se racunaju i placeni pirati onda bih dodao:

Crash Team Racing
Tony Hawk's Pro Skater 2
ISS Pro Evolution 2
NFS Underground
KotOR II

I dan danas svaku od ovih mogu sa zadovoljstvom igrati satima. :)
 
Poslednja izmena:
Diablo 3
Wow
:)
 
Diablo 2
Diablo 3
WoW
 
Mount & Blade Warband - platio 7.5 evra igrao preko 5000 sati
Terraria - platio 7-8 evra igrao preko 400 sati
Amnesia The Dark Descent - platio punu cenu sa preorder popustom, zaista sam uzivao dok nisam presao igru

Ima tu jos igara, od kojih su mnoge indie iz kojekakvih paketa za koje nisam ocekivao da cu ikada igrati ali sam ipak sa slascu se izigrao. A sad malo u kontra smeru:

E.Y.E. Divine Cybermancy - uzeo paket sa forumasima, oko 20 evra po coveku mislim da je bilo, imao velika ocekivanja, igra nikada nije zavrsena. Iz nekog razloga jos uvek drzi 9/10 ocenu na Steamu...
Battlefieldi i igre za Origin - nije me privlacilo da se posvetim tim igrama. Bacene pare.
Gomila AAA igara popustima, uzeo djer sam igrao pirata. Nisam se igrao na steamu tih igara.
 
1. Guild Wars 2
2. GTA V
3. Diablo 3 :)
4. Starcraft 2 ( sa svim ekspanzijama )
5. BC2 i BF3
 
Čudi me da ljudi koji igraju Need for Speed ne spominju GRID koja je meni najbolja vožnja koju sam igrao, čak mi je i originalni (prvi) deo "Race Driver: GRID" bolji od drugog. Jedini bedak kod prvog GRID-a je što podržava max 1280x800, doduše nisam istraživao dal postoji neka fora da se natera na Full HD, ali tu igricu sam tolko igrao i tolko je dobra da ono, svako ko voli vožnje ne bi smeo da je propusti.
 
Poslednja izmena:
1. PES 2016
2. Call Of Duty Black Ops II
3. Flatout Ultimate Carnage
4. NFS HP 2010
 
Diablo 3
Starcraft 2
The Witcher 3
 
Civ 5
The wither 3
cs 1.6
Skyrim LE
 
PS3 i PS4:
God Of War svi delovi + HD collections sa PS2
Gran Turismo 5
Gran Turismo 6
Mortal Kombat 2, 3, 9 i X
GTA 4
GTA 5
Trine 1 i 2

PC:
COD MW 3 (samo MP)
Deus Ex: Human Revolution
Half Life svi delovi
Portal 1 i 2
Grid 1 i 2

Nintendo 3DS
Super Mario
Donkey Kong

ima ih sigurno jos ali to je to za sada.
 
Ono što bih izdvojio...

Deus Ex - Human Revolution, The Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay, Titan Quest / Titan Quest - Immortal Throne i Blocks That Matter.
 
1. PES6 - osvojio online ligu i dobio kao nagradu CDkey :D
2. FIFA09, 10 i 11 + WC 2010
3. Batman: Arkham Asylum - jedan od retkih PS3 naslova koji mi je držao pažnju sve vreme.
4. Braid - verovatno najbolja platforma koju sam igrao u životu, jedna od onih igara gde sam poželeo da platim čoveku još jednom za to šta je napravio :)
5. Rayman (PS1) - kakav šareniš od boja i koja revolucija za ono vreme... fale mi toliko teške igrice danas :)
6. Ristar (SEGA)

Ima tu još igrica, ali nažalost dosta njih su narodne pa ne mogu da ih spomenem, ali ću neke od njih kupiti čim izadje HD remake, kao npr. Final Fantasy VII i VIII.
 
CS 1.6, CS:S, CS:GO
GTA 1-4
Mirror's Edge
FIFA13 - Sad se razmisljam da li da uzmem 15 ili 16. 15 je 11$, a 16 ~36$. Sta vi da li je 16 mnogo bolja i vredi 3x vise? :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno