Šta je novo?

problem sa startom wina

gordije

Slavan
Učlanjen(a)
10.10.2007
Poruke
201
Poena
319
pozz,
sta moze da bude?
komp radio kilavo,
posle brisanja raznih gluposti i programčića iz kompa, pri restartu zbog deinstalacije win7 neće da se startuje.
računam obrisao šta ne treba... uzmem cd i instaliram win7 bez problema, podesim neke sitnice, sve radi, pokrenem aktivator i posle restarta opet isto(prvi restart posle instalacije).
u biosu pre starta win-a sve uređaje očita(cd i hard)
komp je star 2-3 godine, imao legalan win7 starter, nema zasebnu grafičku....(prosta stvar, za net i sitnice)

ps. pri restartu ne sija lampica za hard(kao da se ništa ne dešava), ništa ne zuji, zveči, smrdi ...
, sa cd-om win-a mogu da pristupim hardu(neka od opcija tipa recover ili ...)

hvala
:)
 
Pa ja bih rekao da si sam vec sebi odgovorio...ocigledno ti ne valja activator...
 
Pa ako je već bio legalan win7 starter, što ne staviš isti takav pa da ostane legalan, za to ti Pro i ne treba.
 
ako je ovaj komp iz potpisa,ne valja starter jer postoji samo u 32bit formi,a on ima 2x4gb ram-a pa bi mu i vise nego pola zvrjalo prazno.ja bih iskreno stavio 10tku home (koja ce raditi sa tim kljucem) i lokalni nalog i pogasio telemetry ako je u tome razlog sto se ne predje na desetku,dobije legalan 64bit sistem i sve okej.
 
ako je ovaj komp iz potpisa,ne valja starter jer postoji samo u 32bit formi,a on ima 2x4gb ram-a pa bi mu i vise nego pola zvrjalo prazno.ja bih iskreno stavio 10tku home (koja ce raditi sa tim kljucem) i lokalni nalog i pogasio telemetry ako je u tome razlog sto se ne predje na desetku,dobije legalan 64bit sistem i sve okej.

Nije komp.iz potpisa vec je neka slabija konfiguracija ...
 
i dalje ne razumem sto ne bi stavio zadnji win10 home,kad vec imas i kljuc.i to ne moras da vracas starter pa da radis apgrejd,samo ubacis taj kljuc tokom instalacije i gotovo.
 
Nazad
Vrh Dno