Šta je novo?

Tablet sa 2Gb RAM-a

mlax37

Slavan
Učlanjen(a)
13.11.2013
Poruke
1,301
Poena
285
Koji biste mi tablet preporucili sa 2 Gb RAM memorije i bar 16 Gb unutrasnje memorije. Koliko vidim nase trziste je poprilicno siromasno, jedva da ima ikakav izbor. To mi je neverovatno u doba kada svaki iole bolji telefon ima 2Gb a oni bolji i po 3Gb. Raspolozen sam i za neko narucivanje mada bi to tesko radio s obzirom na nesigurnost i neiyvesnost oko carine.
 
Pa nemam utvrdjen strog budzet. Ako se solidan tablet sa 1 Gb rama moze uzeti za oko 150 evra malo mi je neverovatno da za 2 Gb RAM-a moram izdvojiti preko 300.
 
Imaš Lenovo Yoga 2 na KP za 200 evra.
U pitanju su nekorišćeni tableti, kupljeni preko mts-a i telenora, dakle sa domaćom garancijom.
Za te pare jedna od boljih kupovina, tablet više nego solidan na svim poljima a baterija brutalna.

http://www.gsmarena.com/lenovo_yoga_tablet_2_8_0_-6730.php
 
Hvala na preporuci. Sad sam pogledao, ima i jedan u Bg pa cu sutra da ga ganjam. Ne isplati mi se ici u Cacak ili Leskovac zbog toga.
Nego vidim ima ih i preko Subotice pa mozda nije ni to losa ideja, mada oni izgleda nemaju nasu garanciju.
Video sam ima u Subotici i Nexus 7-2013 i to za 165 evra. Da li je rizik to kupiti buduci da je stari model i da se davno prestao proizvoditi?
 
Nije rizik, i dalje radi fantasticno..samo treba proveriti u kakvom je stanju.Mada za 150e max, i to verzija 32gb, ako je stanje perfektno, 165e vec ne bih davao.
 
Nexus 7 2013 je paklena mašina, i ja i Sale ga posedujemo.
Nećeš pogrešiti ni sa njim.
Novo i garancija je ipak prednost, dobijaš i veći ekran i još jaču bateriju (Nexusovoj pod androidom 6 ne fali ništa, ali Yoga ima veći kapacitet).
Pa odvagni.
 
Ma za ovaj nexus kaze da je nov, neraspakovan. Ja i ne bih polovno ni u kojoj varijanti. Pitam zbog toga sto je bilo reci na ovom forumu da ako stoji u magacinu ili na polici vise od godinu dana baterija propadne. Zbog toga pitam.
 
Nazad
Vrh Dno