Šta je novo?

Roland DUO-CAPTURE EX Audio USB Interface

Adi

Čuven
Učlanjen(a)
10.02.2003
Poruke
185
Poena
619
Pozz

Uzeo sam pre ova dana iz Beograda Roland DUO-CAPTURE EX Audio USB Interface za kućno snimanje... https://youtu.be/3DputE45C7o
Instalirao sam drajvere sa CD bez problema na Win 7 32bit radi probe u nameri da pređem na 64bit kasnije... Probao sam ga sa Audio Audition koji je sasvim dobro radio sa USB EMU USB 0404, kad ono, uopšte ne prihvata zvuk na Input 2 preko mikrofona, a na Input 1 vrlo loše u odnosu na EMU. Bio sam veoma iznenađen. Prebacio sam ga onda na MacBook Pro, instalirao drajver sa sajta, i opet isto, samo sam ga ovaj put probao na GarageBand. Prijavio sam kvar, i serviser iz Rolanda je prihvatio reklamaciju, i poslali su mi novi. Kad sam dobio novi, opet isto. Sreo sam se serviserom, i ubacili su Sound Forge i on je počeo sa snima. I on mi je rekao da je softver u pitanju. OK... Prihvatio sam to. Instalirao sam Ableton 9.5 lite koji ide uz Roland USB interface, i on je video ulaze i snimio je zvuk. Prebacio sam na Win 7 64bit, i ništa sem Abeltona nije videlo ulaze...Hmmm
I OK, neko će reći pa radi sa Abelton! Da, bi, ali snimci zvuka su mnogo bledi preko Rolanda u poređenju sa USB EMU 0404, tako da ne znam šta više da mislim. Imam utisak da sam bacio 19.500 din, jer ako sada reklamiram rećiće, šta hoćeš kada radi...

Ima li neko iskustvo sa ovim uređajem ili slično nešto i neki savet... Hvala momci, puno puta ste mi već pomogli...
 
Nazad
Vrh Dno