Šta je novo?

Crimson Beta ili 15.7.1 za non-GCN grafičke

joaki97

Cenjen
Učlanjen(a)
18.01.2014
Poruke
241
Poena
169
Od 24.11.2015. prestaje podrška za non-GCN grafičke karte. Ja konkretno imam 5670 512mb (powercolor), pa me interesuje da li je neko probao ove beta drivere, u suštini, ne bih se ja jurio sa beta driverima na ovoj karti nego imam problem, kada je grafička prikačena na 2 monitora (odnosno na monitor vga kablom, na TV hdmi) na TV-u kod skrolovanja i kod filmova se javlja horiznotalna linija u donjem delu, a i imam muke sa hdmi zvukom, neće sam da prebaci sa tv-a na zvučnike kada je TV isključen nego mora ručno, tačnije na windows 7 to nije moglo nikako ali na 8.1 može manuelno?
 
Od 24.11.2015. prestaje podrška za non-GCN grafičke karte. Ja konkretno imam 5670 512mb (powercolor), pa me interesuje da li je neko probao ove beta drivere, u suštini, ne bih se ja jurio sa beta driverima na ovoj karti nego imam problem, kada je grafička prikačena na 2 monitora (odnosno na monitor vga kablom, na TV hdmi) na TV-u kod skrolovanja i kod filmova se javlja horiznotalna linija u donjem delu, a i imam muke sa hdmi zvukom, neće sam da prebaci sa tv-a na zvučnike kada je TV isključen nego mora ručno, tačnije na windows 7 to nije moglo nikako ali na 8.1 može manuelno?
Pa koliko sam ukapirao ovi novi Crimson drajveri su poslednji za te starije kartice, Sad je beta samo i verovatno će ostati tako i kada postane puna verzija tako da bolje probaj sada i sačuvaj drajvere, novijih biti neće.
 
Probao i ove nove, u suštini sve isto, mada je možda problem do grafičke, brljavila je poslednjih godina...
 
Na HD6670 rade dobro, nema bagova i sl.
 
Verovatno je problem do moje grafičke onda
 
ocisti sve sa Display Driver Uninstaller-om i stavi fresko drajver po izboru.
 
Posle 15.7 nisam smeo da updejtujem ni na sta, 14.12 Omega Catalyst i drajveri 14.501 zakon za old school karte, 15.7 radi normalno u 2D modu ali u 3D cim sam nastavio Wolf Old Blood smanjio rezoluciju i poceo da izbacuje artefakte, odmah DDU i vratih gore pomenuti Catalyst 14.12 Omega (preporuka za sve 5XXX i 6XXX) koristim iz potpisa novo kupljenu 6950 sa 2 Gb.
 
Nazad
Vrh Dno