Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Nece da mi otvori preko tog kod nista,na drugom telefonu RN2 otvara lagano
Ima li to veze jer nisam na MTK nego SD
 
Poslednja izmena:
Ako hoces, mozes da probas da skines zadnji global rom, kopiras ga na mob i probas da fleshujes njega...nemas bas mnogo izbora posto HR nije resio problem...Ali sacekaj jos malo, mozda se neko javi sa resenjem.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Puno ljudi se na en.miui.com forumu žali da im telefon nema signal.
Pogledaj tamo možda je neko rešio problem.
Izgleda da je Xiaomi malo podbacio sa kontrolom kvaliteta usled velike potražnje za telefonom.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Stavih i ovaj Stable ali uzalud opet nista,nije mi jasno sta mu bi,ima li jos kakvo resenje za ovu muku
 
Po meni iskljucio si softverski problem, sve vise lici da je hardverski problem...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ajde probaj sada onaj kod sto sam ti napisao...mora da radi...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ni meni se ništa ne dešava kad ukucam kod koji si postavio.

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Mozda ne radi na pro verziji...vidim da oboje imate pro, na MTK radi...uploadfromtaptalk1462040854651.jpg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Na SD verziji ima tih skrivenih menija u podešavanjima. 5 puta se tapne kernel je jedna opcija. Druga se aktivira tapkanjem na internal memory.

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Za SD verziju kucajte kod

*#*#64663#*#*

edit
sad vidim da je ovo QC test
mozda nekome koristi
 
Poslednja izmena:
Postoji li mogucnost da ovo sa slike,
Set preffered netwotk type
http://i.imgur.com/i0mDm3M.jpg

Promijenim u nesto drugo tipa
LTE/GSM auto
Jer mi na starom telefonu Redmi Note 2 tako stoji.
I ako moze kako se to mijenja,ja sam nesto kao pokusao ali uvjek se vrace kao na ovo sa slike.
 
Kad mu ukucam kod *#06# ovo mi daje
IMEI: 86927.......479
IMEI: 86927.......477
 
Mtk verzija ima jedan, tj izadju dva ali ista dva!? i na nalepnici koja je bila ma telefonu pisu ta dva (dva puta isti broj)
 
Na RN2 imam dva ista,ovdje su dva razlicita.
I sto mislite da mi je najbolje raditi ljudi,ima li se jos nesto probati,moze li se ovaj network type promijeniti,ili da idem da pokrecem dispute.
 
I ja sam kupio RN3 PRO (16gb) i prezadovoljan sam fonom, inače kambodza kod mene su 2 ista imei-a (kao na kutiji broj). Nešto kod tebe nije ok oko imei-a, da li ti se isto ponaša za oba sim slota i da li ti se jedan od ova dva imei-a poklapa sa kutijom?
 
Kod mene su dva različita. Jedan od njih je isti kao na kutiji. Verzija SD 3/32gb.

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Ne mogu da ga otključam zato što čekam nekakvu poruku i stalno mi pokazuje da mi sim kartica nije aktivna.
 
Stigla mi je poruka da mi je kartica aktivirana. Krenuo sam da otljučam bootloader, dođe do 50% i stane. Inače na Xiaomi.eu 7.1.8.0 by LoXaR sam romu.
 
Znaci ipak je Viber u pitanju?

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
Ipak nije viber. Evo sad sam proverio racun i stanje mi je 30 preko paketa a nisam ni instalirao viber. Znaci da svaki flesh i aktiviranje miui racuna skida 15 dinara.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Stigla mi je poruka da mi je kartica aktivirana. Krenuo sam da otljučam bootloader, dođe do 50% i stane. Inače na Xiaomi.eu 7.1.8.0 by LoXaR sam romu.
Bootloader може да се откључа само на official рому. У почетку је могао само developer касније су пустили и за stable.
Окачио сам линкове мало раније (МТК верзија).
Спреми се на шок губљења imei броја али лако се враћа. Запиши га претходно ако немаш на кутији или налепници.
 
Poslednja izmena:
Ubacio sam Stable Version (China) V7.2.5.0.LHNCNCK . I opet ne mogu da otključam bootloader.
 
Ја сам такође пробао на стабилном кинеском и није хтело (иако је писало да може), онда сам ставио девелопер кинески и прошло је откључавање за 15 секунди. Наравно у телефону се улогујеш на Mi accont.
 
Не може зато што си се вратио са Локсара иу суштини ниси потпуно прегази ром. Сад скини Кина девелопер и инсталирај га из телефона, без компа. После би требало да откључа бутлоадер.

Надаље ћеш моћи да откључаваш и са стабилним ромом.
 
Poslednja izmena:
Stigao novi displej i danas je zamenjen.
Nikad mi ništa brže nije stiglo sa Alija.
Bio je kod mene za 10 dana.
Vidi se razlika u odnosu na fabrički ali nije ni ovaj loš.
Ako nekom bude trebao evo link
http://s.aliexpress.com/Y3YnYveU

Evo i fotki pre i posle zamene

f26c5c5861d98c2aa1272d273916dabe.jpg


d7d83e57a37c5f988e46d249630b37cc.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Radio ti je tel sa polomljenim ekranom?
meni pade redmi note 2 u blato,ali je ekran naravno potrefio neko kamence...tac radi ali je displej crn i ne vidi se nista...
 
Nazad
Vrh Dno