Šta je novo?

Telefon do 20.000rsd

filipm1

Cenjen
Učlanjen(a)
15.12.2013
Poruke
48
Poena
159
Najbolji telefon do nekih 20 000 din moze i malo gore. Bitno je da ima dobar ekran,bateriju i da ne laguje.Kupujem preko kp. Moze i neki polovan koji je uzet preko operatera uglavnom ne mnogo koriscen.
 
Svaki telefon ima svoje prednosti i mane.
Nexus 5, G2
 
A da li moze od onih garancija sa kp da se iskoristi ako se pokvari nesto?To su madjarske ili? Sta mislite od lg g4s beat,meiyu m2 note ili samsung j5? Svi su slicne cene preko kp iz subotice prodavci
 
Za to moras sacekati odgovor koji ima iskustva u kupovini sa KP. Za garancije nisam siguran kako ide. Uglavnom su to telefoni koji su kupljeni kod operatera pa ih vlasnik proda.
Pretrazi malo forum i pogledaj za telefone koji te interesuju.
 
Neko se skoro zalio da je kupio kao od pouzdanog kp prodavca koji donosi iz HU i kad mu se pokvario tel nije hteo da mu uzme tel i odnese na servis. Razloge ne znam. Sigurnije je od ljudi koji su uzeli preko operatera i imaju pisanu garancijubi fiskalni racun. Sigurnije je od madjara
 
To je valjda normalno, covek ima cist minus ako zameni uredjaj, jer legalnu garanciju nemaju...Pa kome sta zapadne. Najbolja varijanta je sa garancijom operatera, koja pokriva sve osim zamene uredjaja, koji mora da preuzme potpisnik ugovora...
 
Kako nemaju legalnu garanciju? Oni kupuju u prodavnicama uz HU garanciju od 1god, ne?
Inace i ja planiram da uzmem telefon na KP pa me interesuje kako to funkcionise...
 
Naravno da postoje garancije od HU i to dve godine, a postoje i dobri preprodavci HU robe. Proveri malo ocene i statuse..
Po meni za te pare G2 ili S4 mozes naci bas dobre.
 
Vera ima 300+ pozitivnih bez negativne ocene, pa sam ipak procitao na forumu da nekima nije htela da uvazi garanciju.
Da li je bolje uzeti od kineza sa aliexpressa (naravno vazi samo za xiaomi, meizu itd) ako je cena ista, tj aliexpress + carina + pdv = kupujemprodajem?
 
Kupovina telefona sa oglasa od operatera je daleko najbolja stvar, naravno pored prodavnica koje daju 2 god garanciju(onu pravu, ne neku bez racuna, pecata itd). Kad sam gledao telefon za sebe, video sam da i madjari nisu vise kao sto su bili. Primer G2 je bio kod Apatinca 270e, a novi od operatera su moglu da se nadju od 265 do maksimalno 280e.

Ako se nesto pokvari, nosi telefon pravo u ovlasceni servis gde uopste i nece gledati na cije je ime. A ako treba da ti zamene ceo uredjaj, onda ce morati da dodje vlasnik ugovora. Taj dan odes do njegovog grada i podignete nov telefon. Njemu je to 15min posla, kapiram da bi to svako ucinio
 
Neko se skoro zalio da je kupio kao od pouzdanog kp prodavca koji donosi iz HU i kad mu se pokvario tel nije hteo da mu uzme tel i odnese na servis. Razloge ne znam. Sigurnije je od ljudi koji su uzeli preko operatera i imaju pisanu garancijubi fiskalni racun. Sigurnije je od madjara

Sigurno mislis na mene jer sam imao lose iskustvo sa KP. Iskreno kupovao sam i ranije preko KP, ali nisam imao situaciju da mi se nesto desi sa telefonom sve do sad kad mi se "razbolela" L830.

Vera ima 300+ pozitivnih bez negativne ocene, pa sam ipak procitao na forumu da nekima nije htela da uvazi garanciju.
Da li je bolje uzeti od kineza sa aliexpressa (naravno vazi samo za xiaomi, meizu itd) ako je cena ista, tj aliexpress + carina + pdv = kupujemprodajem?

Te ocene nemaju veze sa zivotom. Ja sam nju zvao 10 dana i slao poruke na KP i nista. Jedostavno je baksuz zena.


Slazem se sa OnlyOne. Samo preko operatera ili neka prodavnica Tehnomanija,Gigatron itd
 
Poslednja izmena:
Za 20.000 moze da se kupi sasvim pristojan telefon, bez ikakve potrebe za KP, polovnjacima, narucivanjem iz Kine, ili bilo kakvim drugim rizicnim egzibicijama. Garancija na svaki telefon kupljen u "regularnoj" radnji ne moze biti manja od dve godine.

Evo jedan primer: http://www.gsmarena.com/lenovo_a5000-7167.php

Samsung j5 je bolji od tog lenova ,garancija u regularnoj radnji je 2g,ali imas stotine ,,legalnih,,koji daju 1g.
 

To su sve rizicne kombinacije koje treba izbegavati. Linkujes oglase ljudi bez ijedne ocene, ili sa samo 8 pozitivnih. To su sve, samo ne provereni prodavci.
 
Nazad
Vrh Dno