Šta je novo?

Tablet sa većom dijagonalom

Lidija

Čuven
Učlanjen(a)
02.09.2002
Poruke
296
Poena
620
Koji model biste preporučili? Neće biti igrane igrice, bitno je samo da je veći ekran i što bolja baterija, i d anije neki sa Alija :)
 
Lenovo Yoga 2 8", je nekako najbolja kupovina, ima da se nadje sa mreže, a vidim i u bench oglasima ima jedan što prodaje. Moja neka preporuka.

Svi ti sa 1gb ram, su slabi, tako da multitasking neće funkcionisati kako treba, to je neko moje mišljenje.
Takodje sam tražio neki tablet za sumu od oko 200e,kako sam čitao i tražio, svi uređaji su prevazilazili tu sumu, pa sam je povećao, jer nema nista valjano od 10" za te pare. I na kraju uzeo win tabele nekako mi je kompletniji.
 
Poslednja izmena:
Ako je velicina ekrana bitna, nema dileme, jedino 10 inca tableti dolaze u obzir, 7 i 8 su manje vise isto, 10-ka je sasvim druga prica. Sa druge strane, tesko je naci nesto takvo za malo para, narocito u Srbiji. I ja sam gadljiv na Aliexpress, ali trenutno tamo moze da se nabavi Chuwi Hi10 za 170 dolara, win tablet sa dok tastaturom, HD display, 4GB rama, X5 z8300 procesor, normalni usb portovi... Za te pare nema nista slicno, a najjeftiniji brendirani tablet slicnih mogucnosti je 2x skuplji (u srbiji 3 puta :wall:).
 
Poslednja izmena:
Moze link do modela sa tastaturom ? Trazio sam i svi su bez tastature, naravno na slikama je prisutna ali malim slovima pise da je ne isporucuju.
 
It’s worth noting that Intel says the Atom x5-8300 processor only supports up to 2GB of RAM, so you might want to take some of the specs in the AliExpress listing with a grain of salt.

Probao sam inace par uredjaja sa x3 i x5 procesorima...nista to i dalje nije bolje od bay trail z3 procesora. U ostalom, videli ste i na tesli l7 3g slucaj za x3 procesor.
Daleko su ti procesori i dalje od lagodnog koriscenja full windowsa, posto je i android zalogaj za njih.
 
Poslednja izmena:
E Imaš Asus ZenPad 10 tablet on je nešto malo više od 200e. Treba njega da kupim. Ima 2Gb rama, a što se procesora tiče, koristio sam teslu T785 sa intelom i radio je extra.
 
U pitanju je android verzija. Koštao me je oko 230e. Vredi svaki dinar. Bateriju ne mogu da potrošim. Trenutno je instaliran android 4.4.2. Nudi mi update na 5.0 ali necu da ga update kako sam čuo verzija 5.0 brzo troši bateriju i zauzima mnogo rama. Zasad kitket radi posao.
 
Nazad
Vrh Dno