Šta je novo?

Samsung Galaxy S5 Neo

Ne kupih Neo jer se prodavac nije javljao poslepodne na telefon i onda odem na KP a on digo cenu na 245 evra. Sto mrzim to jajarenje, pa sad mu ga ne bih kupio ni za 200 evra da mi da....
 
Ne kupih Neo jer se prodavac nije javljao poslepodne na telefon i onda odem na KP a on digo cenu na 245 evra. Sto mrzim to jajarenje, pa sad mu ga ne bih kupio ni za 200 evra da mi da....
Haos. Ima raznih. :)
Prati oglase i bez žurbe. ;)
 
Stigao juce S5 Neo. Decko cenio novog iz VIP-a sa dve godine garancije 230 evra, cim je izasao oglas ja ga pozovem i ponudim 26000 dinara. On pristane. To je bilo u subotu ujutru. Prodavac me je posle nekoliko puta zvao i pitao da li sigurno kupujem telefon. Sigurno je imao druge mnogo bolje ponude. Telefon stvarno nov, vip garancija racun za 26.000 dinara stvarno super kupovina.
Baterija je veoma dobra znaci juce celi dan namestanja i kontrole i sa 81% pala je na 35% to je veliki plus. Telefon u radu fluidan bez problema za sad. Inace S5 Neo ima 1,81gb rama a S5 ima 1,66gb rama na raspolaganju. Kamera je veoma dobra slike preko dana odlicne, nocu veoma zadovoljavajuce. HDR je neupotrebljiv jer uvek bude neki deo slike mutan. Telefon je stvarno extra oko 42000 skor na antutu.
Ono sto je meni malo trn u oku jeste da stalno na istim frekfencijama rade 4 jezgra, a ostala cetri se uopste ni ne pale, mozda u nekim zahtevnim igricama ne znam.
Mislim zasto ne radi samo jedno jezgro ili dva ako nema potrebe za svim tj da rade sva 4. Mozda je tako bolje ne znam
Jos jednom telefon stvarno odlican, zbog mnogo bolje prednje kamere od S5 za moju devojku je S5 Neo bio pun pogodak. Igrice ne igra a za ostalo hardver je odlican. Plus je cena bila extra.
 
Drago mi je da vam se svidja,ima neki smek taj Neo. :) Ima po malo promena,kamera je dobra sto je meni dosta bitno.
Ja sam razmisljao da prodam S5 Plus i uzmem Neo.
Molba za vas koji ga imate,@Danpril ili neko sko moze da postavi neku sliku u full rezoluciji nesto slikano napolju,da se uverim u kvalitet,posto nisam puno slika video.(na netu ladno ima samo jedan test gde ima par slika slikanih sa Neom).
 
Cim uzmem od devojke slikacu nesto, mada slikao sam cim sam ga uzeo pa cu postaviti slike :)
 
Blue moon, nikako da izbacim slike. :) Evo nekih. 12Mpx, 16:9. Jedna je makro (cvetala mi kajsija)... :D
20160319_111359.jpg20160319_111345.jpg20160318_165400.jpg
 
Nikako da joj uzmem telefon, ne setim se. Nego zasto svi stavljaju na 16:9, jel su slike bolje ili? Mislim kada je na 16mpx i 4:3 mislim da je bolji fokus i da su generalno dosta bolje slike. Mozda gresim. A i kod fotografa se lakse razvijaju 4:3 slike, ako se rade 16:9 oni uvek nesto seku zezaju ne znam ni je..
 
@weber hvala za slike,dobra je kamera.
@Danpril,sve je stvr ukusa,vise nas voli wide format,mada je generalno bolji fokus u 4:3 kod vecine i telefona a i aparata verovatno.
 
cb20d2b2eb3949ac97675bb9cdde270d.jpg
b4e32fdcfde021642b01acd72283984c.jpg


Evo danas na brzinu.
 
G903M dobio MM☺

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Dobile su sad sve verzije S petice MM.

Sent from my SM-G901F using Tapatalk
 
Imao sam nedavno S5,americku verziju. G900V i radio je jezivo lose,Verizon mreza je u pitanju. Grejao se jako i prilicno brzo,bukvalno je vreo bio,bagovao,baterija jezivo slaba,da ne pricam o verizonovom softweru sa bezbroj glupih,bespotrebnih aplikacija. Jedva sam pronasao zglavan rom za njega i trebalo mi je 2 dana da otkljucam sve sto je bilo potrebno da ubacim CM 13 u njega. Da otkljucam bootloader,developermode i ostala cudesa. Sa tim softwerom je radio bolje i brze,ali se i dalje grejao previse i brzo praznio bateriju. Zanima me kakva su iskustva imali ostali korisnici? Da li je samo meni zapao falicni primerak,posto je ovaj sklapan u Kini,mozda ima nesto i u tome i kakva je situacija sa Neom? Da li se on greje usled duzeg koriscenja?
 
Nisam primetio grejanje, baterija je odlična, fali podrška timova koji prave custom romove.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
6c40319572229c9ef514a540c02789a1.jpg

2c4c42577ad42d2f9ef3bf397f759c0b.jpg

c645bb012c739dba3c7878f561ee8069.jpg


Interesantno,ali oko 15% lošija baterija na M.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Kakvi su utisci sa 6.0 po pitanju baterije, kamere i samog rada telefona?
Ocu sam uzeo S5 neo i prezadovoljan je. Konkretno danas, uz 3g i wifi pola pola, dosta GPS-a i navigacije, fejsa i vibera izvuče čovek 3h sot na 50% baterije što je njemu stvarno vrh. :D
 
Kakvi su utisci sa 6.0 po pitanju baterije, kamere i samog rada telefona?
Ocu sam uzeo S5 neo i prezadovoljan je. Konkretno danas, uz 3g i wifi pola pola, dosta GPS-a i navigacije, fejsa i vibera izvuče čovek 3h sot na 50% baterije što je njemu stvarno vrh. :D
To je i meni bila priča na LP, sad na MM bar 20% slabije, a mrzi me da radim f.reset, ako je neko radio nek javi kako se ponaša.

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
A ostalo osim baterije?
 
Da li je neko čuo da postoji S5 New?


https://www.youtube.com/watch?v=ffuHYPzqz24


Imam dobru ponudu da ga kupim za male novce, ali nisam siguran da je original. Prodavac je stavio naslov da je u pitanju S5 Neo, a posle u razgovoru mi je rekao da kad se diže sistem, piše Samsung S5 New.

Posalo mi je i SS na kome piše G903F, a Google daje rezultate na upit o S5 New, da je oznaka G903M. :trust:
 

Prilozi

  • 1232.jpg
    1232.jpg
    246.7 KB · Pregleda: 65
Ne znam, pitao sam ga da li je kopija? Kaže da nije i da je u Francuskoj kupljen. Radi na LP 5.1.1 i kad sam mu rekao da ga ažurira na MM, kaže da je probao i da mu javlja da ima najnoviju nadogradnju.
 
Poslednja izmena:
Ne razumem baš Francuski. Može neko objašnjenje? Da li je to original telefon ili kopija?

AKO sam uspeo da razumem, telefon je pravljen samo za Francusko tržište?
 
Poslednja izmena:
To je s5 neo, a pravljen je za neka tržišta, između ostalog i za francusko

poslao mobilan
 
Nazad
Vrh Dno