Šta je novo?

svchost "jede" ram memoriju

Od pojave win 10 sedmica sa upaljenim apdejtom onemogucava rad zbog svchosta na 50 posto, probano na 26 racunara, kada se apdejt iskljuci racunari rade ok, znaci na 26 potpuno razlicitih racunara
 
Probaj Windows 7 Enterprise on nema zakrpu(KB) za upgrade na Windows 10 , instaliraj sve zakrpe na njemu zatim restart pa prati svchost.exe u task manager , ako se i dalje povecava onda nije do problematicne zakrpe zato sto taj Windows nju nema.
 
Uradi svezu reinstalaciju sistema i odmah iskljuci windows update i nemoj nikad raditi taj cuveni apdejt. Ja tako radim i svima pici sedmica.
 
Od pojave win 10 sedmica sa upaljenim apdejtom onemogucava rad zbog svchosta na 50 posto, probano na 26 racunara, kada se apdejt iskljuci racunari rade ok, znaci na 26 potpuno razlicitih racunara
reci tom administratoru da bolje radi posao :)

nikad nisam gasio windows update, nikad nisam imao problem sa svchost i windows 7
 
Pa najbolje da sad trebam da krivicno odgovaram zbog stvari koje znam i posla kojim se bavim vec 10+ godina, a forum cu lako promeniti...
 
Kod mene na jednoj slabijoj konfiguraciji se isto desava, inace ugasen je update. Isto se desava i na sestrinom laptopu, ode cpu na 50% i sve zivo koci k'o ludo.
 
Nazad
Vrh Dno