Šta je novo?

Zabada mi kupujem prodajem? ne mogu da ulazim ni da kačim oglase???

cilebg

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruke
589
Poena
319
iako imam sve pozitivne ocene već par dana ne mogu normalno da koristim sajt ..probao preko više browsera ista situacija...da li se nekom slično ponaša kp? kako rešiti?

PS. svi ostali sajtovi rade normalno
 
Poslednja izmena:
Мени такође не може да учита ниједан линк из прве, тек након више покушаја. Фајерфокс приказује да није безбедна беза, експлорер да није могао да учита, а хром остане на истој страни.
Писао сам подршци о проблему, чекам одговор.
 
dobro je, nisam jedini..onda je do njih sigurno...hvala na odgovoru, valjda će uskoro rešiti
 
mada, kad razmislim... ovo je počelo kako sam odradio clean install win 10 th2 10586... dal to ima veze?..
 
И ја сам на win 10, не знам када је тачно почело. Мени не ради ни на рачунару са xp-ом, опет проблем са сертификтом. Такође сам некако у исто време инсталирао и есет 9. Занимљиво да са телефона ради, тако да је дефинивно нешто до виндовса.
 
i ja koristim eset ss 9...moguće da je i to razlog... :/
 
Meni su slične stvari počele ali sa pickboxom, isto nebezbedna veza. Nisam probao na kupujem prodajem, probacu danas kad dodjem kuci. Isto posle th2,i Firefox.
 
Јесте до есет-а, на старом рачунару имам есет 6, такође проблем, искључивање заштите решава проблем. КП има проблем са сертификатом, не верујем да есет греши.
 
I meni ne radi. Opera + W7 + ESS 9.
 
jel postoji neko privremeno rešenje? i meni zabada win 10+ess9(najnovija verzija)... kada pauziram zaštitu opet isto...ima li načina evo već ima nedelju dana kako me ovo zahebava...
 
Ne vidim resenje. A do cega je ko ce ga znati ?
 
ja imam win7 i eset 9 (samo av) i sve radi vec danima.
 
I mene zabode par minuta ocitava i tek onda pokaze sajt , jedino da pokusate ad block.
 
ne pomaže ukidanje adblock ekstenzija. JEDINO rešenje je restart i butovanje windowsa u safe mode with network, i odatle ući u browser i kačiti oglase...malo je debi lno al šta da se radi?
 
Strasno
 
jel i tebi i dalje isto? eset redovno ažuriran na poslednji programski modul, čak i neki drugi sajtovi poput mts.rs "zabadaju"
 
Isto brate sve kao pre. Neupotrebljiv mi je sada sajt cak i za browsing a kamoli za editovanje oglasa i postavljanje novih.
 
Problem se uvek javlja kad kliknem na "uloguj se". A i kad se otvori novi tab na KP jer je prethodni zamrzao, onda vidim da sam se ulogova, i posle toga kad hocu da pregledam moje oglase ili da okacim novi tab totalno zamrzne. Jel ima resenja kakvog, jel ste se snasli ?
 
Ako korisite nod32, isključite filter za SSL i zatvorite i otvorite browser i radice vam. Imaju neki problem sa SSLom, nod32 vidi kao nesigurnu adresu.
 
Ne pomaze. Kad kliknes na "postavi novi oglas" krece bagovanje.
 
To su strašne stvari.

Ne znam zašto se neko iz K/P nije već oglasio ovde.
 
Njihova SSL podešavanja su do nedavno bila katastrofa, koju sam im prijavio. I sada bi bilo bolje da je GCM umesto CBC preferiran ali da ne cepidlačim.
Još kad bi banke naučile da podese TLS bilo bi aleluja.

Credit Agricole i njihov e-banking
 
Poslednja izmena:
Ја сам им пријавио, одговорили су, тражили појашњење, описао им ситуацију и од тада се праве мртви.
Денисталирао сам есет сс и ради без њега. Проблем је у неким основним модулима есет-а који се не могу искључити.
Такође ми не ради ни ТВ преко медија центра, проблем је есет фајервол.
 
Pa ne znam kako oni da poprave Eset, a sigurno nije jedini sajt koji ne radi, nego jedini na koji nalićete.
 
Kao sto sam napomenuo, samo sam iskljucio SSL filter u esetu i sajt je proradio. Bolje da pišete esetu i posaljete KP adresu da provere do čega, nego sto pišete KP suportu :)
 
Sta da provere, morali bi da prave nalog i da kace oglas :d
Ovako klasican surf po sajtu radi ok.
 
S takvim stavom će tako i da poprave.
 
kako isključiti SSL filter samo za kp?


edit: uspeo!!! hvala za predlog da se isključi filter. :)) samo sam ja isključio adresu kp, a ne filter štop je bolje rešenje po meni...konačno
 

Prilozi

  • 000018.jpg
    000018.jpg
    124.5 KB · Pregleda: 85
  • 000019.jpg
    000019.jpg
    112.5 KB · Pregleda: 72
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno