Šta je novo?

Lenovo Vibe P1

Ne govorim o flagshipovima...ne čine samo oni tržište, niti je S6 alfa i omega. To što je Samsung rešio da bude Apple pa žrtvovao featurese zarad izgleda i što HTC nije čuo za baterije od 2800+ mAh je njihov problem...Sony im barem očitava lekcije što se baterije tiče sa Z serijom. Lično, ne bih zadržao S6 ili Apple čak i da mi ih poklone, odmah bi ih prodao...
U zem5i smrtnika (čitaj: telefoni ispod 300e) sve je više (mahom kineskih) telefona sa velikim baterijama, pogotovo u nižem segmentu...
 
Ko je pomenuo S6? Pa nije on jedini flagship. Koje lekcije ocitava Sony ove godine kad Z5 ima slabiju autonomiju od Z2/Z3?
 
Ja sam pomenuo S6. Sony im očitava lekcije jer je Z serija konstantno u vrhu što se trajanja baterije tiče...a iako Z5 ima slabiju autonomiju od Z3, i da5e je visoko na listi.
 
Da im ocitava lekcije nije nikako tacno. Visoko je na listi jer su ove godine ostali ocajni, ali i oni su u$rali autonomiju u odnosu na prethodne flagshipove sto je za osudu.
 
Dosao u mts.. Prava verzija a ne M. Cena dobra.
 
Uredjaj jako zanimljiv, dobra izrada nista ne krcka, hardver dobar, baterija odlicna, otisak prsta kome treba.Kamera po meni Ok, ima dve slike u temi za to.Videcu da kasnije posta im i ovde par slika.
 
Ima li ko ovaj P1M, razmisljam se da ga uzmem zbog dual SIM i baterije.
 
Doneo ortak iz nemacke kao poklon nekome ali taj nece ovaj i ide po dobos,reko daj da vidim posto nije zurba za prodaju,i nemam reci baterija ujeda koliko je dobra,malo tezi ali meni ok,imam trenutno lenovo a536,pa mi je sve poznato,jednostavno se zaljubio u njega.ono dugme da to sluzi za otisak prsta nisam ni znao,mislim svaka im cast kako ga napravili :)
 
Auh, nije normalna baterija na ovom P1m, ode mi ceo dan pokušavajući da je ispraznim :) Uzeti ovo kao rezervni telefon i ima da traje bukvalno ceo dan korišćenja, od jutra do mraka :D Na 250cd/m2 što je 47% brightness, evo gura 10 sati SoT i ostalo 20% baterije, perverzija :D
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-01-04-20-20-32.png
    Screenshot_2016-01-04-20-20-32.png
    118.1 KB · Pregleda: 93
  • Screenshot_2016-01-04-20-20-47.png
    Screenshot_2016-01-04-20-20-47.png
    76.9 KB · Pregleda: 97
  • Screenshot_2016-01-04-20-21-10.png
    Screenshot_2016-01-04-20-21-10.png
    47.3 KB · Pregleda: 102
  • Screenshot_2016-01-04-20-21-16.png
    Screenshot_2016-01-04-20-21-16.png
    52.7 KB · Pregleda: 97
Ortak ga ima kao poslovni mob i traje mu 3dana :)

Steta sto mu je displej loseg kvaliteta i sto je izrada malo slabija
 
Nebitno skroz, samo bih ga zbog baterije kupio :) Lenovo kida sa autonomijama na pojedinim modelima, prosto neverovatno da traje duplo više od većine telefona danas. Mogu i drugi da srede ovako nešto, ali neće.
 
A dobro to je fora. Odradis brutalnu bateriju na mid range i low end modelima cisto da se kaze a onda osakatis flagship.. Sto je i logicno,treba naterati ponovo pot.kupca da otvori kesu za novi skupi mob a zasto bi to uradio ako mu baterija traje 3 dana ? :)

I samsung je krenuo da gura odlicna baterije u midrange ali ce zato uvek osakatiti flagship :)
 
Poslednja izmena:
A dobro to je fora. Odradis brutalnu bateriju na mid range i low end modelima cisto da se kaze a onda osakatis flagship.. Sto je i logicno,treba naterati ponovo pot.kupca da otvori kesu za novi skupi mob a zasto bi to uradio ako mu baterija traje 3 dana ? :)

I samsung je krenuo da gura odlicna baterije u midrange ali ce zato uvek osakatiti flagship :)

Pola onih što kupuju flagshipe i nemaju pojma da li su na nečemu zakinuti ili ne, heh :) Kad se tuku da bi kupili Appleove gluposti, šta da očekuješ...ofčice, šišanje, ovo, ono.
 
Uzeo telefon,ispala odlicna cena,dugo se dvoumio izmedju androida i ms,covek posle 15 godina koriscenja nokie ne nalazi lako a stabi sad.a sticajem okolonosti, posle godinu dana koriscenja lenovo a536 (sasvim solidan telefon), prelazak na ovaj model je lako pao.ono sto je presudilo dual i baterija koja ujeda jednostavno.ima jos dosta sitnica, brzo punjenje,oko 75 min i telefon je pun do 100%.ono tipa fore ujutru ustanes baterija je na 35%,odej umijes se i obuces 15minuta i baterija vec na 55-60% a vratis se kuci uvece opet oko 30%.jednostavno da spavas ceo dan na telefonu nemoze je potrositi to je to.
malo je tezi i ako drzis jednom rukom malo duze zamori se ruka,ali se navikne,sve radi besprekorno i brzo,ko voli velike ekrane i da gleda po netu ili video,odlican je.kamera odlicna,ali time se vise zanima zena da slika tako neke trenutke i odmah napravimo slike,kao sa fotoaparara su.mene su tu jedino kod kamere svidja, drzis prst,napravis 15 snimaka odaberes najbolji i kraj,a onako je bilo ajde opet zazmurio sam,poghledao sam levo desno :D
sve u svemu odlican telefon ko ne trazi ime da ima u ruci :)
 
Juce u 20h telefon bio na 100%,danas u 14h bio na 96%,bio nocas pred spavanje na 10 min po netu inace do 14h nije diran a nocas i wi-fi bio uljucen,obicno gledam da g iskljucim kad legnem.Sve u svemu odkad ga imam zaboravim i da punim bateriju.u cetvrtak kad igrao djole gledao maltene ili slusao ceo mec na telefonu i sa 85% mi skinulo na 65% za tih nekih 3 sata.
obrni okreni od kad imam ovaj telefon na punjenje sam zaboravi jednostavno :)
 
E ovako malo utisaka o ovom tel
Verzija P1a42 znaci full cotrex A53 na 1.7GHz i cortex A53 na 1.1GHz zvanicni podatak je 1.5 i 1.1 ovaj izgleda neki klokovan :eyebrows:
i pored toga ostaje ladan kao spricer.
zvanicni android 6.0.1.
sve sljaka super, brz stabilan bel lagova kocenja
full hd ekran super za gledanje filmova i yt u hd sadrzaju
ne znam sta se neko zali na osvetljaj evo danas test na suncu tel na auto i najnormalnije se sve vidi :)
kamerica super baterija fantasticna jedino je malo tezi ali dobro ne moze i metalno kuciste i baterija od 5Ah pa da bude lagan.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno