Šta je novo?

Problem sa grafikom - laguje

kojicic15

Poštovan
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruke
145
Poena
69
Compjuter mi laguje kad je grafika na ploci kad je maknem sve normalno radi nije do drajvera reistaliro sam pc Imam core2duo e8500 4gb dd3 asrock g41m-vs3 
 
Koja graficka je u pitanju?
Napajanje 500w ne govori nam mnogo, cijih wati?
 
Grafika nova gigabyte r7 240 2gb neznam tacno koje napajanje dok kuci dodjem 500w ima ...
 
Ta graficka nije veliki potrosac, pitanje kakvo je to napajanje i u kakvom je stanju?
Moze biti i da drajveri nisu dobro "legli", obrisi ih sa DDU i instaliraj zadnje.
 
Daj malo vise informacija o tom lagu, sta se tacno desava i gde osecas najvise taj lag, u igrama ili u samom win?
 
I u igrama i u win cpu skace drajvere sam nove skinuo a videcu za napajanje
 
Ne deluje mi kao da je to problem do napajanja. Kao sto rece #Vuk40, detaljno ocisti drajvere sa DDU, pa da vidimo onda.
 
Lepo napisi u moja masina, sta i koliko imas i koja je igra u pitanju, ovako samo vidovita Zorka moze da ti pomogne,
mada ta karta u 90% ce da laguje, u novijim igrama ucestvuje i CPU posebno u introima na pocetku i izmedju poglavlja.
 
Na sve laguje kad otvori chrome ili nesto drugo odma ckace cpu na 100% od igara cs go 30fps na low kad maknem grafiku sve normalno radi videcu danas kad stignem napajanje dali je ok
 
To sto je zauzece CPU u Chrome-u na 100% nije ni cudo, s obzirom da je u pitanju e8500...
 
Jeste, veoma je cudno. Kada na E7200 i E8400 sve normalno radi, pa i na slabijim Athlon X2 procesorima.

Dobre su to masine za net, i dan danas. ;)
 
Stvarno ne bih znao da objasnim zbog cega mu onda cpu kuca na 100%, a tipuje na karticu... Mozda je ipak zapatio neku napast.
 
Tacno tako. Da skenira komp sa Malwarebytes, pa ako ne pomogne onda i sa nekim anti-virusom.
 
Ako je napajanje ispravno, ok je za tvoje komponente - ionako slabi potrosaci.

Skeniraj komp sa Malwarebytes, pa ako ne pomogne onda i sa nekim anti-virusom.
 
Da, ali ti je mozda neko djubre ostalo zavuceno na drugoj particiji pa nakon reinstalacije Windowsa preslo na C. ;) Skeniraj.
 
Pa skeniraj pre nosenja u servis.
Mada ja tipujem tu na napajanje.
 
Pre nego sto ga odneses u servis, pokusaj sa drugim napajanjem, cisto da iskljucimo i tu opciju.
 
Nije napajanje samo ga je skenirao nekim antivirusom sad radi normalno [emoji1]
 
Nazad
Vrh Dno