Šta je novo?

LeTV Le 1 X600 Custom romovi

Ljudi ima li još neko ovaj problem na bb72 010 verziji, ne radi budilnik, ili preciznije sve je namešteno ali ne zvoni ujutru, takođe mi se čini da je potrošnja baterije dosta jača pa sam se vratio na 009 verziju.
 
Zato mnogi na xda pišu nismo odgovorni ako zakasniš na posao i dobiješ otkaz. :)
 
Srećom, budim se sam i bez alarma. . .verovatno neki uslovljeni refleks, dresura možda. :D
 
Ljudi ima li još neko ovaj problem na bb72 010 verziji, ne radi budilnik, ili preciznije sve je namešteno ali ne zvoni ujutru, takođe mi se čini da je potrošnja baterije dosta jača pa sam se vratio na 009 verziju.
to je BB72 i naglasio, na njegovom rom-u ne radi budilica ali zato mozes stavit da se telefon upali minutu,dvije prije i onda ce ti zvonit.. ;)
 
Hahaha i meni se to desilo jutros, instalirao bb72 010 i sve mi cudno sto nisam cuo alarm :D
 
Čekajte ne radi alarm kad je telefon ugašen noću ili kad je na airplane modu ili kad se onoj mute prekidač pomeri?
Nisam uopšte ni probao alarm, da znam za ubuduće.
 
Na bb72 010s mi nije radio prilikom normalnog rada telefona na ostalim tj. starijim verzijama softvera mi radi pa sam se vratio na bb72 009s verziju.
 
Ja sa oficijalnim romom sam primetio sledeci problem.
Kada mi zvoni alarm ujutru ili kada me neko zove, ekran ostaje crn, indikator sijalica svetli i ja tek mogu, da se javim ili iskljucim alarm, kada otkljucam telefon.
Kod poruka sam nasao da namestim da se pali ekran kada stigne poruka, ali ne znam da li ima neka fora i za ostalo...
 
imam ja dvije i ne ne stiti ivice ekrana i jos je mekana tako da sluzi samo da se ne isprlja.. :D

Znaci sr@nje :D

Dajte neku preporuku za dobru futrolu.
Narucicu i ovu, prezalicu 100 dinara :D

@Danpil: Ja koristim oficijalni 10s rom i nemam tih problem...
Ali imam neki drugi, kada zovem nekog uvek mi nakon zavrsenog razgovora u call logu pise unknown. Ima li jos ko tih problema?
 
Poslednja izmena:
Instalirao MIUI sa prije kacenog linka. Na prvu cini se da sve fino radi. Mute dugme radi bes problema, Play store po difoltu dodje. Jedino mi se cini da mu baterija neije bas nesto. Mada koguce da ce biti bolje jer se sad zezam sa telefonom i hocu sve da testiram i instaliram...
 
I meni je jos ona kineska folija sa slovima na ekranu :d
Ja nisam dobio nista uz mob...

Pitanje za vas koji je imate, da li stiti ivice oko ekrana?

Narucujem nju i kaljeno staklo, valjda ce letva preziveti bez ostecenja dok ne stignu :)

Inace kaljeno staklo i ova futrola ne idu zajedno. Kada stavis ovu futrolu ona podigne ivice kaljenog stakla. Tako da sam ja odustao od futrole. Vec dva meseca koristim telefon i metal na ledjima se pokazao kao odlican. Niti se prlja nesto specijalno a nema ni jednu tackicu na sebi.
 
Koji metal naledjima?
To pricas za x500?
Uz x600 fabricki ide pc case
 
Poslednja izmena:
Inace kaljeno staklo i ova futrola ne idu zajedno. Kada stavis ovu futrolu ona podigne ivice kaljenog stakla. Tako da sam ja odustao od futrole. Vec dva meseca koristim telefon i metal na ledjima se pokazao kao odlican. Niti se prlja nesto specijalno a nema ni jednu tackicu na sebi.
ako mislis na gumenu maskicu pod futrolu onda ti mogu rec da idu zajedno jer imam i tempered glass i ovu gumenu masku i sve je ok, nista ne dize.. uostalom nije glass skroz do kraja, fali milimetar mozda taman da maskica ne smeta..
maskica :
http://s.aliexpress.com/byaamima
tempered glass:
http://s.aliexpress.com/R7BRraEj
 
Poslednja izmena:
Kako ti se cini glass, jel dobro odradjen da i ja narucm pa kad mi stigne stigne.
 
je oke je, paše lijepo.. zalijepio sam ga tik tak i nikad tako dobro.. hah.. jedina zamjerka je sta lovi dosta masnocu s prstiju ali ja bih imao takav problem s bilo cime jer imam takav posao, prljav..
 
Narucujem onda ovaj jedan gumenjak pa cemo videti kako stoji :)
Uspeo sam vec prvi dan da ga malo zagrebem, neprimetno ali me nervira.

Kakva li su ova jeftinija kaljena stakla?
Konkretno je ovo 4 puta jeftinije, ne verujem da je 4 puta losije :)
 
Poslednja izmena:
Žali bože para na takve kao tempered glass. Ja imam neku iz lokalne radnje i posle 2 meseca sva se izgrebala. Verovatno ću da poručim Nillkin.
Pričam za S5
Za x600 nisam siguran dal ima Nillkin ili nešto bolje
 
ja imam ovaj "jeftinjak" tempered vec jedno mjesec i po i nema jednu jedinu crtu..
 
Ima nilkin od 9usd.
Blokirao sam stock launcher, koristim Novu, I svako malo iskače poruka o grešci, na stock romu sam.
 
Samo je jednom fića pao na njega......... [emoji12] [emoji102]
 
Ja sa oficijalnim romom sam primetio sledeci problem.
Kada mi zvoni alarm ujutru ili kada me neko zove, ekran ostaje crn, indikator sijalica svetli i ja tek mogu, da se javim ili iskljucim alarm, kada otkljucam telefon.
Kod poruka sam nasao da namestim da se pali ekran kada stigne poruka, ali ne znam da li ima neka fora i za ostalo...
Resio problem restartom telefona :d
 
Kad sam zamrzo stock launcher i prešo na Novu, imao sam problem sa navigacionim tasterima, back dugme je samo vrtelo u krug- nikako na početni ekran, sad sam ga odmrzo, i nema problema.
 
Isključuje mi se viber, dal je do podešavanja. Možda što sam stavio "restrict data usage", u notifikacijama je na priority
 
Nema potrebe zamrzavati stock launcher. Ja bar to nisam nikada radio ni na telefonima koji nisu ni do kolena letvi. Zna da se desi da ponekad nepredvidjena situacija da je stock launcher potreban pa je bolje da nije zamrznut.
 
Jel se ja tripujem ili ekran često ne odregauje na dodir? Nekad ovako u radu. Kad kucam tekst npr nisam do sad primetio.
Sad mi se baš desilo da neće double tap iz prve.
 
Nazad
Vrh Dno