Šta je novo?

VOX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Milosnis018

Cenjen
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruke
644
Poena
180
Moja oprema  
Ostale periferije
Sony Playstation 5
Laptop
LENOVO IdeaPad 1 Ryzen 7 5700u 16gb ddr4 1TB NVMe
Tablet
Lenovo Tab M10 FHD Plus
Mobilni telefon
Motorola Edge 40
Pametni uređaji
Honor Watch GS Pro
Steam
jomilos84
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Niko nije koristio VOX tv ?
 
Ma jasno mi je da je daleko losiji od Samsung, Sony ili LG tv-a. Interesuje me kakve tv-e pravi VOX. Čija je to marka? Na netu nigde nisam pronasao inostrani sajt. Samo nas.
 
VOX je verovatno "domaca proizvodnja", tj. no name kinez. Nesto kao tesla, samo losijeg kvaliteta. Komsija je pre nekog vremena uzeo model od 40 i nesto inča, ono sto je meni zapalo za oko je jako los daljinski upravljac (deluje jako jeftino) i uzasan panel. Boje su prezasicenje i primetno je znatno probijanje svetla na gornjoj i donjoj ivici. Probijanje je vidljivo i na svetlim povrsinama. Plus je jedino garancija od tri godine.
 
Poslednja izmena:
Turski shit,za 100 hiljada imas dobar izbor televizora.Recimo smanjis dijagonalu za 5" i uzmes sony kdl50w755 sa androidom.Na njih bi trebalo sada da daju 5 godina garancije,nisam 100% siguran...
Ne moras ni sony ako ne volis ali 100 hiljada za vox ni u ludilu!
 
Grundig,TCL,Philips,Toshiba ako nemas novca.
 
Taj od 100 naveo kao primer. Necu ga sigurno uzeti.

Ko sve daje 5 god garanciju?
 
Poslednja izmena:
Grundig mu dodje maltene isto sto i Vox.Philips iz 2012/2013 katastrofa,riknjavali su ko sijalice,2014 relativno ok kao i ovi aktuelni.TCL sam imao kratko vreme i nije bilo problema,dok sa Toshibom nisam imao kontakta...
 
Grundig je pre pravio odlicne televizore, mi smo 90-ih imali jedan. Bio je sf za modele koji su tad bili prisutni na trzistu. Sad ga rade Turci, beko pravi i prodaje pod imenom grundig. Mislim da su kvalitetniji nego vox i sl.
 
Grundig je pre pravio odlicne televizore, mi smo 90-ih imali jedan. Bio je sf za modele koji su tad bili prisutni na trzistu. Sad ga rade Turci, beko pravi i prodaje pod imenom grundig. Mislim da su kvalitetniji nego vox i sl.

Ne pravi ih Beko nego Artcelik. Od 2009 godine Blaunpunkt i Grundig su 100% u vlasništvu navedene turske fabrike. Kvalitet je zadržan jer se u istim fabrikama proizvode kao i pre. Sertifikat i licencu za prodaju u evropi izdaje Intertek Semko AB, Švedska. Prilog. Sertifikat za model 42 vle 7525 pb
 

Prilozi

  • 42 VLE 7525 BP.pdf
    551.9 KB · Pregleda: 118
Pa da je Beko robna marka Arčelika (rekao si da Grundig ne pravi Beko nego Arčelik) tj da je to sve isto u principu. To je "pisac" mislio.
 
A ko pravi ove THOMSON televizore ,negde procitah da je tlc.Vidim kod mene u gradu reklamiraju 48 inchi za 50k
 
Zar se FOX televizori ne prave u Srbiji?
 
Poslednja izmena:
Brat i ja odosmo malo po radnjama ,.gleda neku vecu ,dijagonalu ,al jeftiniji ,i dva drugara koji rade u tim radnjama nam preporucise ,vox,Iskreno osim lg -ija nije nista drugo gledao ,ali sad ga bacise u razmisljanje jer su mnogo jeftiniji .
 
Poslednja izmena:
Od jeftinijih mogu da ti preporucim tcl,philips,sharp,toshibu,grundig,telefunken,fuego.
 
Gde se Tesla televizori nalaze u poredjenju sa ovim ljeftinijim modelima
 
Tesla lepo izglda ali po meni kvalitet u rangu Vox,Fox,Vivax televizora.
 
Ja imam Vox full HD TV već preko 2god. Samo reči hvale imam za isti. Oznaka je u moja mašina. Tv većinom koristim kao monitor jel je vezan za komp. Šta znam I ja kad sam kupovao mislio sam da je težak Shit ali nije bilo za te pare ništa još da bude full hd. Slika je više nego dobra.
 
I ja mislim da se Fox i Vox sklapaju u Srbiji i veoma su slabog kvaliteta,jer imam Beko masinu za pranje i Fox elektricni.
Razlika u kvalitetu je neuporediva.
Sto se tice kvaliteta Vox-a imate ga ovde http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=93209&page=4
Inace to djubre su domaci hostapleri jedno vreme reklamirali kao german technology.
https://www.youtube.com/watch?v=HvCqYH-Zqdc
Za Fox ne znam ali za Vox znam. Proizvodi se u Turskoj fabrici Vestel. Za tu fabriku stari majstori, serviseri mogu vam reći da su proizvodili skoro najbolje šasije za televizore, sada neznam. Kao i Arclik što ima licencu za Grundig (otkupio i fabrike). Ugradjeni su Samsungovi paneli a ostalo je manje više sve isto. Shvatite da je to sve šrafciger industrija. Uzeti sa najboljom garancijom i dok traje to je. Ako imate para na raspolaganju onda možete birati od 100k pa naviše.
 
Sta kaze zvanicna stranica na srpskom:

VOX electronics je prepoznatljiv brend za potrošačku elektroniku i male kućne aparate, rođen 2003. godine. Naša kompanija posluje na globalnom nivou, sa sedištem u Evropi, u Beogradu.

http://www.voxelectronics.com/o-nama/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno