Šta je novo?

Huawei Mate 8

Ima ih ali su oko 500e. Ne pada mi na pamet da dajem 500e u kešu za telefon. U mts sam prešao zbog telefona, i dok su me prebacili i aktivirali, nestao sa sajta. Izaći će me oko 7, 8 hiljada kada prodam mate 7 i doplatim što je mnogo ekonomičnije.
 
Ako ti je za utehu, ni ovde u de ga nema nigde kod nijednog operatera, ima ga mediamarkt, saturn itd... Operateri, jok, i pitanje je da li će ga i imati, npr p9 su vec svi operateri dobili...

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Stvarno čudno što ga nema nigde. Ko želi da pogleda telefon u bg-u, rado cu mu izaci u susret, potrebno je da me časti jednim espresom. ☺️

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk
 
Ali jednostavno ne razumem što ga ne bi bilo tj koji su razlozi... Ipak živimo u svetu kada je profit iznad svega, ako postoji potražnja, kontam da je u interesu i mts-a i huaweia da prodaju što više modela..

Nije mi jasno... Telefon zvanično izašao u novembru jbt.
 
Možemo da nagađamo zbog čega je to tako. Možda je nabavna cena visoka, ili ih nije dovoljno proizvedeno da se namire ozbiljnija tržišta. Isto sam se čudio za 6p zbog čega nije dostupan kod operatera, a jeste Nexus 5x... Možda uvoznik smatra da se neće prodavati jer se njemu ne sviđa ili ne može dovoljno da se ugradi...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bio sam pre par dana u italiji i san marinu, ima da se kupi Mate8 ali samo verzija 32/3 GB...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I koja je cena, ako nije tajna :)?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Što bi cena bila problem. U mts je bio mate 8 sad ga nema pa se da zaključiti da su ga prodali. Isto važi i za mate S.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kod nas na oglasima sam nasao za 450, treba sad izabrati njega ili 6P...
 
Što bi cena bila problem. U mts je bio mate 8 sad ga nema pa se da zaključiti da su ga prodali. Isto važi i za mate S.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Prodali su mate s pa ga juče dobili. P8 dva puta prodavali i dobijali, a evo sada i P9.

Al od mate 8 ni govora...
 
U sve 3 poslovnice sam bio da pitam za mate 8 i nemaju pojma hoće li biti
Što je najgore ne mogu nista od preko da ga nabavim odakle inače nabavljam sve i svašta

LG V10
 
Zju! Društvo, umalo da napravim grešku života :D
Sit sam se nagledao i načitao raznih testova i poređenja i zadnje što sam se setio je da pročitam temu ovde... Sram me bilo, neće se ponoviti, obećavam!
Elem, biram novi telefon, bitna mi je pre svega baterija, dual sim, veći displej, i donekle kamera... Prvo sam vagao Honor 7, pa Mate S... pa sam ppmalo zalutao kod Z3/5, i na kraju se skoro odlučim za Note 4 duos. Hteo sutra i da ga naručim, kao bolja kamera od Mate 8, i prošao bih jeftinije nekih 50-60€... sad kad videh vaša iskustva, ma neeee... mora biti Mate 8, jbš i onu olovčicu i kameru
 
Mocha nema u single sim verziji. Postoji single sim verzija ali samo u moonloght silver boji i ta je bila u mts-u.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Dakle samo taj je model NXT-L09, a sve ostale su NXT-L29, right? Ili moonlight ima i u 29 verziji? I postoje samo ova dva modela?
Neko reče gore da Mocha ima samo u 64gb verziji!? Sorry na gnjavaži, moram da naručujem pa ne bih da se zeznem i da me zeznu... :)
 
Poslednja izmena:
Da Nxt09. ML silver ima i u dual sim varijanti ali je NXT29. To za Mochu ne znam ali posto je šatro premijum boja moguće je da je 64/4.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
NXT-L29:
- Moonlight Silver
- Space Gray
- Champagne Gold
- Mocha Brown

NXT-L09:
- Moonlight Silver
- Space GrayUt7HArE.png
 
Poslednja izmena:
Gde da naručiš?
 
Goxy i Nenade, hvala na pojašnjenju.
Naručim kod te ekipe na KP koja ih od nekud dobavlja... nemam pojma, uglavnom dobra cena, 430 evropejaca (ako je to dobra cena... za manje nisam našao). Ako imate bolji predlog, rad sam poslušati.
Uf kad bi uspeo naći Mochu 3/32gb...vrh :)
 
Poslednja izmena:
Damn, sad ni oni trenutno nemaju... aaaaaaaaaa!!! A hteo sam odma' sada odma'... :(
 
Kad baterija bude trajala ko na Mate-u i bude imao dual sim...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Tačan odgovor! :) Nego društvo, pomagajte u nevolji. Ako znate povoljno Mate 8, može čak i korišten (ali ne mnogo) :)
 
Što je najgore 6p jeste dual sim, samo što google nije hteo to da bude. Ima hardversku mogućnost ali ne i softver. Evo lik na xda pokušava da provali način da omogući dual sim. A baterija je bolja na mete zbog ekrana, koji je štedljiviji ali i lošiji, ima štedljiviji soc a i mnogo agresivnije gasi aplikacije. Pa šta kome odgovara... [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne znam odakle si, ako si blizu Madjarske, idi tamo u mediamarkt, kupi ga i jos ces dobiti povraćaj poreza, kako li se već to zove AFa... Mislim na Mate 8, jer ga ovde u de u mediamarkt odavno već imaju.

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Pa naruči kod njih, koliko se čeka, 5 ili 6 dana?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bogi, preskup je trenutno u Mediamarktu, sa povratom izađe 550e. Ovi sa KP čujem da nabavljaju iz Slovačke ipak...
 
Ako hoces još bolju bateriju, a za manje para a da je Huawei, pogledaj huawei mediapad x2... Veći jeste, ali i manje para, a baterija, zver...

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Nazad
Vrh Dno