Šta je novo?

Huawei Mate 8

Pa onda ćemo ih nekako razumeti - neki link?
Nema razloga da bude na eng.. Publika je kineska 99% ,predstavljanje u sangaju u 14 i 30 po njihovom.

Mozes da pratis one live blogove na kineskom.. Kako se pojavi slika oni zakace itd itd

Mada nema razloga,oko 9am,10am sve ce biti na phoneareni fazon.
 
Poslednja izmena:
Imx298 sa ois. Bas me interesuje sta moze ta kamera.. Sve u svemu zanimljiv telefon .

Ocekivano u prodaji tek sledece god. Valjda januar.
 
Poslednja izmena:
Radi se o klasicnom redizajnu,kakav crni nov model.
Kamera je nesto sto me najmanje zanima,ova na sedmici je potpuno zadovoljvajuća.
-nista od malo jaceg ekrana.
-nista od novog tipa baterije.
-nista od usb tipa C.
-nista od brzog punjenja.

Ako mi neko sad napise kao jaci cpu,ja ću ga odmah pitati da li je na sedmici slab cpu ili mu je mozda trokirao na sedmici???
Huawei vidimo se na 2017ces-u.
 
Poslednja izmena:
Radi se o klasicnom redizajnu,kakav crni nov model.
Kamera je nesto sto me najmanje zanima,ova na sedmici je potpuno zadovoljvajuća.
-nista od malo jaceg ekrana.
-nista od novog tipa baterije.
-nista od usb tipa C.
-nista od brzog punjenja.

Ako mi neko sad napise kao jaci cpu,ja ću ga odmah pitati da li je na sedmici slab cpu ili mu je mozda trokirao na sedmici???
Huawei vidimo se na 2017ces-u.

Sta znaci jaci ekran ? Ima brzo punjenje.

Ovaj mob je ozbiljan skok napred sta god vi mislili..

Mate 8 continues the design style Mate 7, solicitation compactness break again, using the new generation of 6-inch FHD negative LCD (1080p resolution) and 2.7mm very narrow frame design, the screen has a 95% wide color domain. Mobile continue to use all-metal body, micro Mila Si technology, flexible ceramic skin-grade sand and fine diamond cutting, there are mocha gold (new), champagne gold, silver moonlight, the sky gray four kinds of color and style.

And before the exposure of the same, the world premiere of a unicorn Mate 8 950 processor, CPU performance increase 100%, GPU performance increase of 125%, 70% energy efficiency upgrade. Memory combinations have 3GB + 32GB, 4GB + 64GB, 4GB + 128GB three versions . Provide eight million pixel front (a new generation of beauty) +1600 megapixel rear camera (three-axis image stabilization lens group, the first Sony IMX298 sensor), and for the first time since the inquiry added ISP, equipped with wisdom like Engine 4.0.

The battery is a big bright spot, Mate 8 built high density 4000mAh battery, the official claimed that the normal use 2.36 days , continuously watching HD video up to 17 hours.Support 9V, 5A / 18 watts fast charge, charge only 30 minutes, will be able to maintain one day of use.

Mate 8 equipped with a new round back fingerprint sensor, the effective recognition area increased by 10 percent, with higher recognition rate, but also from your operation. Moreover, Mate 8 supports chip-level real-time encryption and decryption technology and SD card lock to protect your phone information is not easy to steal someone else, even if the phone is lost, but also through Huawei cloud services to quickly locate; moreover, nine domestic banks will lead Huawei Mate8 support NFC payment.

Network support, Huawei claimed Mate 8 is a true 4G dual sim phone the entire network, in addition to Mobile, China Unicom, China Telecom SIM card can be any combination of any two, also supports the global mainstream and more comprehensive 3G / 4G band, search speed of lifting 150% .

Meanwhile, the phone's built-sky-2.0 and 7 days global open flow of packages, allowing users to go to any country in the region can enjoy the ultra-affordable Internet access charges.

Systems, Mate 6.0 EMUI4.0 8 Andrews-based system, the first mixed-dimensional navigation support barometers and other perceived recognition, whether it is able to pinpoint the location and height of the overhead or indoor .Other functions, in addition to supporting omnidirectional recording, playback and super handsfree 3.0 point, the better voice answer the phone, texting function, liberate your hands.

Accessories, Mate 8 provides up to a dozen different materials, colors of the shell class accessories, and simultaneously launched the second generation of active noise reduction headsets.

b6c1bf7bcf754132b029c9383abed9c0.png


d3ee24eea32a4d8da5557651e7e4eff6.jpg


s_846d52d24e6c42b6ae3ba4ece4b0639c.jpg


s_ecd9332ee5e44e6a8ab54b015c99b815.jpg


Edit:
Ipak prodaja oko 10decembra.
 
Poslednja izmena:
1gb vise rama,novi android ,to su prednosti u odnosu na mate7 ,a ako ga izbace i u 5.5 inca (ili bar 5.7) to je meni pun pogodak.
 
Sta znaci jaci ekran ? Ima brzo punjenje.

Ovaj mob je ozbiljan skok napred sta god vi mislili..

Mate 8 continues the design style Mate 7, solicitation compactness break again, using the new generation of 6-inch FHD negative LCD (1080p resolution) and 2.7mm very narrow frame design, the screen has a 95% wide color domain. Mobile continue to use all-metal body, micro Mila Si technology, flexible ceramic skin-grade sand and fine diamond cutting, there are mocha gold (new), champagne gold, silver moonlight, the sky gray four kinds of color and style.

And before the exposure of the same, the world premiere of a unicorn Mate 8 950 processor, CPU performance increase 100%, GPU performance increase of 125%, 70% energy efficiency upgrade. Memory combinations have 3GB + 32GB, 4GB + 64GB, 4GB + 128GB three versions . Provide eight million pixel front (a new generation of beauty) +1600 megapixel rear camera (three-axis image stabilization lens group, the first Sony IMX298 sensor), and for the first time since the inquiry added ISP, equipped with wisdom like Engine 4.0.

The battery is a big bright spot, Mate 8 built high density 4000mAh battery, the official claimed that the normal use 2.36 days , continuously watching HD video up to 17 hours.Support 9V, 5A / 18 watts fast charge, charge only 30 minutes, will be able to maintain one day of use.

Mate 8 equipped with a new round back fingerprint sensor, the effective recognition area increased by 10 percent, with higher recognition rate, but also from your operation. Moreover, Mate 8 supports chip-level real-time encryption and decryption technology and SD card lock to protect your phone information is not easy to steal someone else, even if the phone is lost, but also through Huawei cloud services to quickly locate; moreover, nine domestic banks will lead Huawei Mate8 support NFC payment.

Network support, Huawei claimed Mate 8 is a true 4G dual sim phone the entire network, in addition to Mobile, China Unicom, China Telecom SIM card can be any combination of any two, also supports the global mainstream and more comprehensive 3G / 4G band, search speed of lifting 150% .

Meanwhile, the phone's built-sky-2.0 and 7 days global open flow of packages, allowing users to go to any country in the region can enjoy the ultra-affordable Internet access charges.

Systems, Mate 6.0 EMUI4.0 8 Andrews-based system, the first mixed-dimensional navigation support barometers and other perceived recognition, whether it is able to pinpoint the location and height of the overhead or indoor .Other functions, in addition to supporting omnidirectional recording, playback and super handsfree 3.0 point, the better voice answer the phone, texting function, liberate your hands.

Accessories, Mate 8 provides up to a dozen different materials, colors of the shell class accessories, and simultaneously launched the second generation of active noise reduction headsets.

b6c1bf7bcf754132b029c9383abed9c0.png


d3ee24eea32a4d8da5557651e7e4eff6.jpg


s_846d52d24e6c42b6ae3ba4ece4b0639c.jpg


s_ecd9332ee5e44e6a8ab54b015c99b815.jpg


Edit:
Ipak prodaja oko 10decembra.
U kini prodaja ili globalno?
 
U kini.

Note that, Mate 8 in Nov. 27, at Huawei Mall, the major electricity supplier platform, 2000+ retail outlets nationwide and carriers operating room began to make an appointment, Dec. 9 start selling.

3GB + 32GB operators agreed to plate 2999 yuan;

3GB + 32GB Full Netcom 3199 yuan;

4GB + 64GB Full Netcom 3699 yuan;

4GB + 128GB Full Netcom 4399 yuan.



3000kineza pocetna,za operatere ?
 
Poslednja izmena:
Gold mate 7 ima 3gb rama i 32gb flesa.Sot od skoro osam sati uz dva puna dana rada.Ne znam sta mi znaci podatak da osmica ima duplo brzi cpu,meni to ne znaci nista jer nisam dosao u situaciju da mi sada ovaj cpu trokira,nisam uzeo game konzolu nego mobilni telefon.
Drugim recima nemam ama bas nikakvu potrebu da menjam sedmicu za osmicu,vec cu ici na devetku.
 
Poslednja izmena:
the Huawei Mate 8 is a device that is officially being unveiled in China (its international unveiling is expected to happen in around two months at CES 2016 in Las Vegas), we don't yet have the official international prices and/or release date.

Nece skoro :)

Edit:

The camera is capable of recording 4K video, of course, and you can also record 60fps 1080p videos as well as 120fps slow motion in 720p.
 
Poslednja izmena:
E pa ko čeka, i ko želi Mate8 stvarno da kupi, strpi će se i čekati.
Ja sam cekao tačno 6 meseci da se pojavi Huawei X2 u prodaji ovde u DE, to tad sam koristio Huawei x1.
Inače, jako lep dizajn telefona, moćno izgleda u odnosu na ostalu konkurenciju, elegancija i premium izgled, wooowww. Napredak je naravno u odnosu na mate7, koji je takodje mašina od telefona. Uopšte Huawei dobija sve više i više na popularnosti širom sveta, što bi se reklo, dobro rade svoj posao za sada, odlično.
 
E pa ko čeka, i ko želi Mate8 stvarno da kupi, strpi će se i čekati.
Ja sam cekao tačno 6 meseci da se pojavi Huawei X2 u prodaji ovde u DE, to tad sam koristio Huawei x1.
Inače, jako lep dizajn telefona, moćno izgleda u odnosu na ostalu konkurenciju, elegancija i premium izgled, wooowww. Napredak je naravno u odnosu na mate7, koji je takodje mašina od telefona. Uopšte Huawei dobija sve više i više na popularnosti širom sveta, što bi se reklo, dobro rade svoj posao za sada, odlično.
Upravo gledam slike zlatni mate 7 vs zlatni mate 8.Stvarno ne vidim nikakvu razliku niti napredak osmice,naprotiv oba modela su ekstra premijum dizajn.
 
Poslednja izmena:
E to sam i ja tako mislio za mate s kad je izašao u prodaju, da nije ništa posebno i da je mate 7 bolji i da bolje od toga ne može biti, eee malo sutra, kad sam se poigram sa njim, prvo osećaj u ruci je bio wooowww, isti a drugačiji, nadam se da je tako i kod mate 8. Da me ne shvatiš pogrešno, mate 7 je odlicna mašina ;)
 
Gledam slike zlatne osmice I uzivo poredim sa mojim zlaćanom ali stvarno ne vidim nikakvu razliku,možda ima promil razlike u dizajnerskom pravcu.
 
Ustvari, pravo pitanje je da li VREDI preći sa sedmice na osmicu. Cenovno naravno. Logično je, da sada treba da kupim telefon (a treba), da bih bez razmišljanja uzeo osmicu, jer je sigurno bolja, ali ću sigurno razmisliti da li će ta razlika u ceni biti toliko opravdana kvalitetom i poboljšanjem osmice u odnosu na sedmicu. Ako ta razlika bude dupla, odnosno ako osmica bude 250-300e skuplja od sedmice, verovatno bih pre uzeo sedmicu, jer smatram da prednosti nisu toliko velike, tim pre što je sedmica, po rečima vlasnika, sasvim dobar telefon koji nema previše mana. Brz je, stabilan je, baterija dobro drži, signal je kvalitetan, ažuriranja još uvek ima redovno, kamera solidna... treba li šta više?
E, sada, da mi kojim slučajem novac nije problem (a jeste, naravno) ne bih razmišljao, već bih u januaru ili februaru bio ponosni vlasnik jednog prelepog huawei mate 8 telefona.
Na čijoj strani su perfomanse - jasno je, ali, da li razlika u ceni opravdava razliku u poboljšanjima - pitanje je sada...
 
Da,naravno.
Pitanje je da li se razlika u novcu moze osetit ekvivalentno u hardverskoj razlici odnosno u realnom radu.Nikada nisam slepo sledio marketinške fore I fazone niti sam slepo verovao specifikacijama.
Po njima tek kada kupite nov fon ili nov auto shvatite zapravo koliko je vas dotadasnji ljubimac bio "slab"
Mene da pecaju na tu foru neće,da mi lajsnice I drugi dezen sedista pravi zemljotres u novčaniku niti da mi se prsti lepe od požude za neki tamo fensi aluminujum.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko je velika razlika u ceni izmedju mate 7 i mate 8, a biće sigurno, naravno da se isplati onda kupiti mate7 ;)
E sad, ukoliko već neko ima mate 7 i razmišlja se na Upgrade, treba se opet zapitati da li vredi i sta se dobija... A dobro, razlika postoji, mozda su i minimalne ali eto, ima ih.
Po meni, najisplativije je doplata do 150e, pa kakav god da je naslednik.
Nego samo da se nadovezem sa kolegom PLASMA, 6/7 meseci sam koristio Huawei Mediapad x1, i odlično me služio, radi i sad kao sat, prezadovoljan, kupio sam naslednika Huawei Mediapad X2 Gold, po izgledu jesu isti, nista specijalno, ali ja sam oduševljen, koliko mnogo brže radi i sve nekako doterana i upeglano. Da sam prodao x1, doplata za nov x2 bi me izašla 100e. Verujem da je takva razlika i kod 7 i 8, jedino sto je velika razlika u ceni, to jest biće...
 
Ako je sedmica spora onda vlasnici slabijih telefona kurblom pokrecu svoje mobilne,ako je okta core slab za android onda je androd najlosiji sw za mobilne.
Jednom sam pobegao od Samsunga I VW-a,ne zelim da me I ovi nateraju da bezim od njih.Nisam adresa za ispostavljanje marketinških usluga,naručenih testova,podvala raznih vrsta.
Dajte da me neko spasi muke kako da podesim da mi prokleto slovo I ne iskače velikim slovom,izludeh skroz.
 
Poslednja izmena:
Ono sto ja vidim da mate8 ce imati bolje: ekran, procesor, kameru. Baterija je diskutabilna ali mislim da ce biti bolja na mate8 jer ce imati stedljiviji ekran kao i procesor, bice bolja kamera i to je jedino sto mate7 hvali da bi bio kompletan tel, i sto konacno mate 8 imace brzo punjenje koje kad tad moze trebati. Slazem se sa ostalima ko ima mate 7 neka ceka mate 9. A ja ako nadjem neki primjerak mate7 po dobroj cijeni tu oko 260-280e postacu vlasnik.
 
[youtube]ocrfzHPQHpk[/youtube]

Da su jos malo istanjili ovaj crni ram oko displeja ali sta je tu je :)
 
Bas me interesuje kada ce gizmo da dobije mate 8 na test.. 7 je dobio extra brzo :)
 
Bolje da uzmes provereno sa garancijom, da mozes i premium da iskoristis ako zagusti :)
 
Nazad
Vrh Dno