Šta je novo?

Preporuka za 48,49 ili 50' model

maddog74

Slavan
Učlanjen(a)
19.08.2006
Poruke
425
Poena
320
Moja oprema  
Laptop
Samsung np350e5c-a02hs 01.2015.
Tablet
/
Mobilni telefon
XIAOMI Redmi-Note 8 Pro
Pametni uređaji
XIAOMI Smart Band 4
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Dakle zanima me pre svega garancija, najviše bih voleo 5 godina, a potom da ima što manje funkcija ,a bolji panel i odziv.Izbegao bih i no name ili low name proizvođače kao i bez Panasonica. Budžet oko 600e koji e gore dole je ok.Video sam neke Sharp modele,ali se o njima malo piše po netu.Dajte koji predlog da mi olakšate pretragu i novčanik [emoji1]
 
Tesko prijatelju za 600eu ta dijagonala i pritom 5 godina garancije. Koliko sam upoznat garanciju od 5 godina daju panasonic, philips na nekim modelima i sharp. Sharp je veoma slabo zastupljen kod nas, ono sto sam ja imao prilike da vidim i testiram su uglavnom bile vece dijagonale paneli su bili ok al ostale stvari su bile uzasne poput smart'a, usb media playera i sl.

Mozda da sacekas Novembar , suska se da ce LG da pusti 5 god garancije pa da vidis nesto od njih, oni obicno ponude dobar odnos cene i kvaliteta.
 
Ok, danas sam cunjao po marketima,vidim i ja da bez 1000e nema te dijagonale.Smart mi nije potreban,ali ga skoro svaki ima.Nista, prvo ću da sečem dijagonalu,drzacu se kao i do sad na 42', a nije mi žurba, uzeo sam detetu iz sobe 32' pa mi se čini da bi 50' bilo previše ...
 
Mogu da preporučim 49LB55, Nas nekoliko ga je kupilo na forumu. Za te pare, oko 380€, je odličan. Što se garancije tiče, moj moto je bolje 2 x 2-3 godine, za menje pare, nego 1 jedan za 700-100€ :D
 
Mogu da preporučim 49LB55, Nas nekoliko ga je kupilo na forumu. Za te pare, oko 380€, je odličan. Što se garancije tiče, moj moto je bolje 2 x 2-3 godine, za menje pare, nego 1 jedan za 700-100€ :D

Isto Madjari ?
 
Imam informaciju da ce od 1 Novembra LG davati 5 godina garancije na sve UHD modele svih dijagonala iz 2015 godine.
 
Jel ste kupovali vani ,ili na kp ,ovo je fantasticna cena i dobar tv.

Nas nekoliko smo kupili preko Xboxrepublike (javiti se nindži). Nemam pojma šta je dts zvuk. Jesu Mađari. Čita sve kodeke, i plejer radi korektno. Koliko vidim na KP trenutno je cena oko 450€, ali nema sumnje da će oko Nove godine da se vrati na staro.
 
Kolko vidim i na republici i na i na kupujem prodajem ,cene su previsoke,tako da je skoro neisplativo uzimati preko njih.Ima neke mizerene razlike ali po meni nedovoljno da bi se tamo kupovalo ,Ja sam skoro sa drugarom uzimao za njega u radnji , samsung 48j5100 platio je oko 59k.A kolko vidim cene kod Madjara su od 480-510 eura ,tako da ispada da su skuplji i od radnje ,sto je pomalo bolesno.
 
straobalno je dobar.nema bolji...samo ovi android ali meni ni smart ne treba ali shta da radim kada u w seriju turaju najbolje panele....x seriju ne racunam zbog cene.
 
Zašto je taj sony toliko extra
 
Evo ja imam jedno pitanje :)

Potreban mi je TV od nekih 48-50" koji u sebi nema ni 3D ni Smart ni slicno s obzirom da imam dobar Android box kod sebe. Limit je nekih 630 EUR.

Cini mi se da je najbolji izbor LG 49LF540V kojeg imam za 530 EUR ali se plasim jer pise Hz-paneel : 50 Hz. Plasim se da je to sporo, posto kapiram da svi bolji imaju oko 100hz i vise?
TV bi mi sluzio iskljucivo za gledanje serija i filmova.

Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno