Šta je novo?

Samsung galaxy j5

@ixon
Slažem se sa tobom u potpunosti,ali ako možemo da zanemarimo ovu situaciju oko panorame sve ostalo je na zavidnom nivou.
 
Ixon 95% ljudi ne koristi panoramu tako da i nije neki minus ako je sve ostalo dobro :)
 
To znam. Ali cisto neka se zna ako jos nekog to zanima :)
Inace,telefon radi odlicno. Neverovatno da je ovako Samsung napravio (optimizovao) telefon srednje klase.
Kapa dole
 
Slažem se sa svime prethodno izrečenim - odličan telefon za svoj cenovni rang! Kada bih ga upoređivao, najbliži bi bio moto g-u.
Svaka čast Samsungu što je izbacio ovako dobro otimizovan telefon, a da nije u pitanju neki high end model. Iskreno govoreći, imao sam brdo šljamsunga i ni jedan jedini nije out of the box ovako dobro radio. Maksimalno su mu rasteretili softver i to je to! Još kada se rutuje i dodatno očisti... :)
 
Traži opravdanje da pređe na G4 ;)
Ima istine. Mada kada bolje razmislim,ovaj telefon se ne isplati da se prodaje. Neka ostane u kuci,neka sluzi par godina dok se ne raspadne sam od sebe.
PS. Nadam se da ce bar jednu deceniju da izgura :-D
 
Ok...slažem se za panoramu...nego pomislih da ti se nisu u međuvremenu skupili još neki nedostaci pa pominješ doboš :)
 
Ostalo je sve na mestu. Inace,dezurni sam kriticar Samsunga,da ima jos nesto,sigurno bih to i napisao.
Ali ovaj telefon me je odusevio. Za 180e (nov),sto se mene tice,nema bolje kupovine ;-)
 
To jeste...ja sam ga uzeo pre desetak dana...sve ste manje više napisali...best buy za uloženo-dobijeno...za bateriju još ne mogu da verujem koliko traje...fluidnost u rangu high end uređaja...jedino ne znam koliko pije vodu priča da će i ovaj olakšan TW pući kad tad...
 
Baterija je tek prica za sebe. Bolju nisam video,a koristio sam pre toga G2.
Sto se tice TW,nema sanse da pukne nekad. Koristim ga skoro dva meseca,60apk,tesko maltretiranje,radi kao prvog dana. Ni da stucne
 
Ja treba da uzmem memorijsku pošto mu je zaista neophodna...e pošto je nisam imao ranije interesuje me da li je bitno da neki tip aplikacija bude na internoj memoriji ili je potpuno sve jedno gde je koja aplikacija, tj da li je bitno ako se sve prebaci na memorijsku i uređaj povlači sa nje svaki put?
 
Ja imam memorisku od 16gb,klase 10.
Maltene je 'puna',sto filmova,muzike,slika,sto aplikacija.
Telefon mi isto tako fluidno radi sa memorijskom.
Svejedno je koja ce aplikacija gde da ti bude,samo ako kupujes,vidi da bude klasa 10
 
Ok, svakako sam mislio da uzmem klasu 10 od 16gb...u rangu do 1200-300 dinara (kingston,samsung,transcend,verbatim) jel imas nekog favorita ili je to sve isto?
 
Meni je to sve isto. Mada ako bude trenutno Kingston u ponudi,uvek uzmem njega
 
Jeste.
 
Poslednja izmena:
Znaci ful utisak ostavio ovaj telefon na sve koj ga uzeli,steata sto nema dual kod provajdera,preglupo pitanje a obicno pise kad moze,gde se ubacuje SD kartica tu ne moze se ubaci druga sim kartica?
inace se pojavio i J5 kod telekoma,pa koga zanima moze pazari tamo :)
 
Moze da se ubaci micro SD kartica i u dual sim verziju J5...postavlja se u slot koji se nalazi iznad sim kartice.
 
Ima li neko ovaj J1?
Vidim da je na svim poljima losiji od petice ali me zanima kako radi u praksi (softver/UI pre svega)?
 
Ima ćale moje bivše, ona mu poklonila iako sam joj izričito naglasio da ne uzima uređaj sa 512 mb rama [emoji23] mogu da je pitam ali ne znam koliko je merodavno jer čovek samo priča i šalje sms...
 
Moze da se ubaci micro SD kartica i u dual sim verziju J5...postavlja se u slot koji se nalazi iznad sim kartice.

mozda se nismo razumeli,ja pitao da se druga sim kartica ubaci u mesto gde ide sd kartica,dali ce ta druga sim kartica raditi na j5?
negde to moze ali i napomenu,ali onda nemozes koristiti sd krticu, ali kod ovog modela to nigde nisam procitao a mozda i moze :)
 
mozda se nismo razumeli,ja pitao da se druga sim kartica ubaci u mesto gde ide sd kartica,dali ce ta druga sim kartica raditi na j5?
negde to moze ali i napomenu,ali onda nemozes koristiti sd krticu, ali kod ovog modela to nigde nisam procitao a mozda i moze :)

Dual sim verzija ima dva slota za micro sim i jedan slot za microSD...u telefon ide microSD a ne obicna SD.

https://www.youtube.com/watch?v=aljwD36QkyE
 
Koju aplikaciju preporucujete da uposli front flash za notifikacije?
 
No led apk
 
I ovaj J2 je odlican telefon, 140e kosta trenutno - http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j2-review-1348.php

J i A serije su nesto najbolje sto je Samsung uradio u android svetu u poslednje 2-3 godine, samo da Galaxy/Note vrate na stari put tj da prestanu da glume i kopiraju apple i njihove nebulozne odluke, da srede jbni TW i to je to.
 
Nemam reči koliko sam oduševljen baterijom na ovom telefonu. Ma bre celim telefonom sam najprijatnije iznenađen. Od mene svaka preporuka za kupovinu.

Ladno 9h SOT-a izvukao danas!:laugh:
Na punjaču je pa ću sutra okačiti slike...
 
Ovaj telefon je dokaz da Samsung, da želi, može perfektno da optimizuje svaki svoj mob!!!


Screenshot_2015-12-05-00-14-21.png Screenshot_2015-12-05-00-15-18.png
 
Nazad
Vrh Dno