Šta je novo?

kuciste za laptop

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Da li neko zna da li se u Srbiji prodaju kucista za razne vrste laptopova?
Konkretno mi treba za asus k53t model, posto jelte nisam mogao da ostvarim garanciju na polomljena mesta gde se zavrcu srafovi unutar kucista i ako nisam mogao da imam nikakakv kontakt sa njima spolja.
Stoji mi laptop bez veze, moram pazljivo da ga otvaram i zatvaram, smucilo mi se vise, pa bih da ga prepakujem u drugo kuciste ako ima da se kupi.

Ako nema, mozda bih ga prepakovao u neko malo desktop kuciste ili bih cak i sam napravio neko, samo ne znam gde da trazim ako se opredelim za to.

Hvala
 
ako možeš da nađeš isti laptop koji je crkao to bi ti bilo super, ovako teško
 
Mozda da vidis na aliexpressu ili ebayu, sigurno ima tih rezervnih delova. :)
 
ima, nego me brine sto su to gabaritni paketi, ima da se ostete u transportu, a nisu bas ni jeftina kucista na aliju, pa jos i carina
 
Poruci slobodno tamo, sve mi je stiglo uredno i ne osteceno. Poruci samo posebno deo po deo i nece ti naplatiti nista, eventualno PDV na sumu, do 1000din.
Edit:
Bas sam burazeru menjao donji deo na K53BY, mislim da je isti i za tebe:
http://www.aliexpress.com/item/New-...st=201556_10,201527_2_71_72_73_74_75,201560_1
Problem je bio i sto su delovi gde se srafi na gornjem delu bili polomljeni pa sam morao da ih lepim jer nisam nasao povoljno taj gornji deo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno