Šta je novo?

Hard disk

Princ Stefan

Poštovan
Učlanjen(a)
14.01.2015
Poruke
23
Poena
59
Doneo sam hard disk sestri da prebaci neke slike, i onako na brzinu ostavio sam ga prikljucenog na podu, medjutim ona koliko je glupa iako sam joj rekao da pazi uspela je nogom(bila je obuvena) da zakaci disk. Racunar se pali normalno bez tog hard diska. Ali kad prikljucim i njega nece, cuje se zvuk kao da preskace. Da li ima nade za popravku i ko u Beogradu moze da spasi podatke sa njega? Evo snimak kako se cuje:S:
http://youtu.be/eNhV7REseOQ
 
Poslednja izmena:
neverovatna iskrenost za sestru, da je g**pa, takav recovery se ne isplati i kostace te nekoliko puta same vrednosti diska.
 
Kolika bi cena bila? Gledam po netu cene su bas visoke, ali imam slika koje mi bas znace tako da...
 
racunaj cena takvog novog diska + ko zna koliko usluga, 100? 200 300e..zavisi koliki je hdd...
 
i ti na toliko starom disku cuvas vazne slike? u svakom slucaju na ovom forumu imas bar dvoje ljudi koji rade u 2 razlicite firme koje se time bave pa ce ti se mozda javiti.
 
ponesi ga bar na dijagnostiku pre bilo kakvog cimanja,moguce da su se samo glave zaglavile,izbegni kucnu radinost po svaku cenu dok ga bar ne pogleda proveren profesionalac.kao sto rece koleza,valjda ce ti se ovi sa foruma javiti.
 
Pa vadim ga jednom u godinu dana i eto. Bio je "zdrav", radio normalno. Jel ima neko konkretno mesto da je provereno?
 
ne smemo da reklamiramo ukucaj u google malo i iskocice firme po bg :)
 
ma cimni duksa88 korisnika pa vidi sa njim. on to radi ozbiljno.
 
Nazad
Vrh Dno