Šta je novo?

Vista to Win10

NShappy

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
24.05.2004
Poruke
5,288
Poena
655
Moja oprema  
Mobilni telefon
Huawei P30
Hej drugari, da li sam dobro shvatio. Automatski (free) update na Win10 neće biti za legalne Vista korisnike, čak ni za Vista Bussines. Jel?
 
Gunđ!

Hvala u svakom slučaju.
 
Ne moze prvo mora na sedmicu sa viste pa onda na desetku.
 
Želja mi je bila da zadržim legalnost Win-a. To ne može sa Viste na 7, pa onda ni na 10-ku. :(
 
Jedino da nađeš povoljno Win 7 ključ, pa da radiš upgrade.
 
Kakva legalnost aktivatore od Windows vista pa ovamo prave potpuno legalan os neznam sta bi se smarao, instaliraj windows 10 i spusti kmspico i eto ti legalan os
 
Kakva legalnost aktivatore od Windows vista pa ovamo prave potpuno legalan os neznam sta bi se smarao, instaliraj windows 10 i spusti kmspico i eto ti legalan os

To nije legalan Windows već aktiviran. Legalan je onda kada sve odradiš po zakonu i uslovima dobavljača (MS u ovom slučaju). Izbegavao bih termin "legalan" za Windows aktiviran aktivarorom ili upgrade sa piratskog Win 7/8.1.
 
Kakva legalnost aktivatore od Windows vista pa ovamo prave potpuno legalan os neznam sta bi se smarao, instaliraj windows 10 i spusti kmspico i eto ti legalan os
U firmi na primer kpspico, pa kad dodju cike ti im kazes, ma od viste pa ovamo prave potpuno legalan os...
 
Kakva legalnost aktivatore od Windows vista pa ovamo prave potpuno legalan os neznam sta bi se smarao, instaliraj windows 10 i spusti kmspico i eto ti legalan os

E svašta ću ovde čuti! Ali baš svašta. :beat:

Mašina mora ostati legalna. Baš ono, zvanično legalna. Vista smara za medalju pa sam se za momenat ponad'o da ću je smenuti desetkom.
Desetku sam malo prob'o, i sviđa mi se. Svakako više od Viste.
 
E svašta ću ovde čuti! Ali baš svašta. :beat:

Mašina mora ostati legalna. Baš ono, zvanično legalna. Vista smara za medalju pa sam se za momenat ponad'o da ću je smenuti desetkom.
Desetku sam malo prob'o, i sviđa mi se. Svakako više od Viste.
Ako ti ja za kod kuce neznam koj jos koristi vistu od kada je izasao windows 7 vista nema ni 5% na pc u celi svjet ako je za neka firma to je drugo
 
Ima ljudi koji koriste legalan software bez obzira dal su na poslu, na vikendici ili kod kuce.
 
Krale, aj' jednu temu makar batali sa trolovanjem.

NSHappy, nadam se da imaš Sp2 na Visti, ako imaš, onda i nije toliko loša.
 
Šta si pokazao tim klipom osim da je Vista 10 puta lepša od Windows 8 i 15 puta od Windowsa 10?

A da ne pričamo o tome da si deeeeeebeeeeeelo omašio temu i da tema može da se zaključa, jer je odgovor da se legalno ne može preći sa Viste na Windows 10.
 
Ima to su 0,3% od celi svjet :D svakako aktivatore prave legalan isto kao da si ga kupio :)
Ne naravno.
Postoji google pa pogledaj procente.

Ne razumem šta znači "aktivatore prave legalan", zbog padeža, ali windows aktiviran aktivatorom nije legalan.
 
Ne naravno.
Postoji google pa pogledaj procente.

Ne razumem šta znači "aktivatore prave legalan", zbog padeža, ali windows aktiviran aktivatorom nije legalan.

Zasto nije lagalan kad uspesno mine onaj WGA test, aktivator od daz ima legalne kluceve koju su zemene od oem proizvedaca kao Dell,HP,asus itn zato i MS nemoze da ih lovi ako pusti update za nelegalan onda ce pohvatati i legalne korisnici koji imaju orginalan windows :D a drugo je pitanje dali e zakonsko ili nije to je druga tema
 
Šta si pokazao tim klipom osim da je Vista 10 puta lepša od Windows 8 i 15 puta od Windowsa 10?

A da ne pričamo o tome da si deeeeeebeeeeeelo omašio temu i da tema može da se zaključa, jer je odgovor da se legalno ne može preći sa Viste na Windows 10.
Ah bachi bachi nista ne shvatas skoro sve nove programe i igre nisu kompitabilni sa Vista, dali je lespa od Windows 8.1 ili windows 10 manje vise nebitno
 
То што прође тест је исто као кад увалиш фалсификовану новчаницу у продавници, по теби је онда она легална. То што успешно пролази не значи да је легално.
 
То што прође тест је исто као кад увалиш фалсификовану новчаницу у продавници, по теби је онда она легална. То што успешно пролази не значи да је легално.
Da samo ovamo koristi se legalan kluc a ne izmisljen na primer KMS klucevi sam ms ga dava i traju 180 dana aktivator samo ga pravi da se resetuje na svaki 24h OEM kluceve koji koristi daz loader su svi legalni niti su izmislene nitu su ukradene
 
Poslednja izmena:
Kod kuće možeš da ga aktiviraš kako želiš, ali na poslu moraš imati račun za taj Windows koji je na računaru u vlasništvu firme. Poreski inspektor ne gleda genuine logo u prozoru, već gleda da li imaš nalepnicu i da li na računu postoji stavka Windows.
 
Kod kuće možeš da ga aktiviraš kako želiš, ali na poslu moraš imati račun za taj Windows koji je na računaru u vlasništvu firme. Poreski inspektor ne gleda genuine logo u prozoru, već gleda da li imaš nalepnicu i da li na računu postoji stavka Windows.
Tako je samo kod nas u makedonije ne gledaju stiker nego traze fakturu i fiskalni racun gde je kupen Windows prepostavljam tako je i u srbiji
 
Nazad
Vrh Dno