Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

Ne, citirao sam post gde si ničim izazvan odvalio glupost pa si onda editovao u fazonu "dobro, nije baš tako ali je slično..."
Taj post je bio sala, a ti bas ides glavom u zid ;)
I nije editovan :) Next?

Čovek je napisao da su običan šiping izbacili namerno, kako bi zaradjivali više. To nije tačno ali svako može da se jednom predje u proceni. To koliko si zapeo da objasniš i dokažeš takvu glupost je samo znak koliko i inače proveravaš argumente koje tako tvrdoglavo braniš.
Nadji gde sam ja tvrdio da su namerno izbacili regular shipping :)

I mani se tog obraćanja svima kao da si na govornici, da sam veruješ u to što pričaš ne bi tako očajnički pozivao druge da ti budu pomoć ;)
Ne treba mi, drugi uzivaju u predstavu, ali ti su dvorska luda ovde ;)

Nema veze, priznaces koliko si lagao, to je prvi korak u resavanju tvog problema :)
 
Poslednja izmena:
Post si editovao čim si odvalio, pa si dodao tu kvazi šalu.
Nisi tvrdio da su namerno izbacili običnu poštarinu nego da su u nekoj bitnoj zaradi kad pošalju DHL-om jer DHL daje smešnu cenu onome ko šalje često. Glupost na kvadrat.
 
Post si editovao čim si odvalio, pa si dodao tu kvazi šalu.
Ne, ne, gospodine Lazove, kao sto vidis taj post za Note 7 nikada nije editovan. Gde ti na slici vidis "last edited" ili uopste edited?:)
Next lie?

Nisi tvrdio da su namerno izbacili običnu poštarinu nego da su u nekoj bitnoj zaradi kad pošalju DHL-om jer DHL daje smešnu cenu onome ko šalje često. Glupost na kvadrat.
Ne, nisam ni to tvrdio :) Nadji gde sam i to rekao?:)
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    29.4 KB · Pregleda: 102
Evo gde si rekao da su DHL cene smešne za biznis korisnike:

Drugim rečima, ove restrikcije nemaju veze sa Note 7 (koja glupost!) niti sa "naplaćivanjem suludih cifara" jer Ali nema ništa od toga kad ti naplati 30+ dolara za DHL šiping, taj šiping toliko i košta.

Ne, prodavce sa Ali-a DHL ne moze toliko da kosta, sem ako su tek uslu u biznis. Cene koje oni dobijaju za slanje DHLom su smesne. Pogledaj koliko SportsDirect i iHerb naplacuju do nas recimo, i jos su nize od toga.
Znam firmu iz Koreje koja salje stvari koje se samo tamo prave DHLom i obicnom postom. Smesno im naplati DHL.

Post o Note7 si editovao, kada se edituje u istoj minuti forum ne ostavlja poruku o tome. Na tvoju nesreću, bio sam prisutan kad si prvi put objavio ;)
 
Evo gde si rekao da su DHL cene smešne za biznis korisnike:





Post o Note7 si editovao, kada se edituje u istoj minuti forum ne ostavlja poruku o tome. Na tvoju nesreću, bio sam prisutan kad si prvi put objavio ;)

hahaha, svaka cast na primecivanjum, al si ga "prosuo"...svaka cast kolega
 
Evo gde si rekao da su DHL cene smešne za biznis korisnike:





Post o Note7 si editovao, kada se edituje u istoj minuti forum ne ostavlja poruku o tome. Na tvoju nesreću, bio sam prisutan kad si prvi put objavio ;)

Vidi se edited ako je iko video post. Ali kada nemas dokaza lazes :)

Gde ja tu tvrdim da su namerno izbacili obicnu postarinu?
 
Gammis kakav je sajt, jel kupovao nesto? Kako se sta placa, da li ima dodatnih troskova i to.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Uzeo sam ja ali microSD i EVO+ 64GB, odlične su.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
 
Ne mogu da editujem, moram dupli post, ja se izvinjavam. :)

Za Banggood i Xiaomi power bankove, šalju ali mora da se doplati 2.50$ za špediciju preko PostNL. Meni su poslali. :p
 
Ne mogu da editujem, moram dupli post, ja se izvinjavam. :)

Za Banggood i Xiaomi power bankove, šalju ali mora da se doplati 2.50$ za špediciju preko PostNL. Meni su poslali. :p

Ajde molim te javi kako si prošao kad ti stigne (carina, vreme isporuke, original...). Možeš ovde ili u temi za Power Bank. Sa kog sajta si uzeo?
 
Napomenuo sam da je Banggood, ipak to je veći i poznatiji sajt kao GearBest, ima oko 150.000 prodaja i 6000 recenzija i svi kažu da je original, sad nadam se da jeste sve to tačno, kupovali su i ljudi sa ovog foruma. :)
 
mogu li na gearbeast da plaćam visa gift karticom na koju točim dinare? na aliju znam da može...
 
Poslednja izmena:
Da, a i da ne radi direktno - mozes preko PayPala ;)
 
U PayPal temi? :D U ovom istom podforumu?:)


Da li je neko porucivao bluetooth module za programiranje? (ne za Arduino ili za kompjuter i sl. vec da se mogu kao nezavisni moduli isprogramirati nekako i povezivati eventualno zicano na speaker/mic?)
Ili NFC. Iskustva/preporuke?
 
Uvek valuta sajta.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel ko uzimao sa trendsgal.com sajta neku odecu,cipele i sl.?
Izlete mi kao reklama za neki duks i ja otisao da vidim jer mi se svideo i vidim da ima jako zanimljivih stvarcica sajt,ali ne znam jel pouzdan :D
 
Na internetu ih bas i ne preporucuju, a ja ti osobno ne preporucujem odecu iz Kine.
 
Ima nekih prodavaca/prodavnica koje bas sa tog sajta porucuju i onda nekoliko puta vise naplate.

Sestra je jednu stvarnicu porucila, isto kao u radnji gde su takve jeftinije (ali ne za 100din!) stvari.

Po meni, ono ne vredi ni bitova koji su iskorisceni za transakciju, ali... :)
 
Jel narucivao neko dukseve sa Gearbest? Hteo bih da narucim 2 duksa, ali me brine velicina. Moze li neko da uporedi sa nekim brednom koji ima kod nas da se proba?
 
Samo da potvrdim, stigao je powerbank sa banggood-a, sve radi odlicno, original Xiaomi je u pitanju. :)
 
Baci link da znaju ljudi odakle mogu i da su original.
 
Koliko dana na putu? Poslali krajem septembra (27.) i cekam....banggood


Sent from my iPad using Tapatalk
 
4 oktobra je bilo pre-advised a tek posle 11 su poslali. Ukupno oko 18 dana sam čekao.
 
Nazad
Vrh Dno